אלדד מגיע לפורום

אלדד - קליפ קצר מה טל באמת חושבת עליך

אל תקשיב לשונאיה הרבים כאן שאומרים שהיא הכפישה אותך כי זה לא נכון. נכון שאחרי ברוגז הטווס האידיוטי היא אמרה שתחפושת הטווס מגיעה לך. נשכח את האירוע המצער הזה.
במשך שלושה חודשים היא בכלל לא דיברה מאחורי הגב, גם לא על לובה שבמשך שלושה חודשים הרעילה את מיקי את מרטין וניסתה להרעיל גם אותך נגדה ונגד הטבעונות.
אז זה מה שטל חושבת עליך

niki1999999

New member
בשבועים האחרונים זה לא מה שהיא אמרה היא לילכה עליו בלי סוף

עם שתי הסמרטוטות לא הייתה שעה שהיא לא טינפה עליו

סיגל 211

New member
אמרה שחבל ששמה אותו בחמישייה שלה,שלא מגיע לו לזכות ,והתכוונה

זה רק בגלל שטל אהבה אותך והיה קשה לה להבין שאתה מעדיף להפסיק

חברות כל כך יפה שנרקמה בניכם, ובטוחה שתמשיך בחוץ להיות חברה הנאמן,
נכון אלדד?

niki1999999

New member
זאת סיבה לטנף?

והוא ביכלל אמר לה את זה בצחוק והיא זאת שהתנפחה והתחילה לצעוק

הסברה

אני חושב שדרך הטבעונות היא הדרך הנכונה ואני תמיד אשמח להשתתף בהסברה בדרך שלי.

purehoney

New member
אלדד האם אתה שלם עם כל ההתנהלות שלך בבית?

ואני אסביר את עצמי...לדוגמה אחת ברגע ההוא שטל התעצבנה והתחילה לצעוק בגלל מה שהיה עם עינב ונופר ואז בא מנחם ופתח מולה "חזית" ואתה כנראה בגלל שהיא טבעונית כמו שאתה הרגשת צורך להגן עליה מפניו
אני מנסה להבין את איך זה שעליה הגנת כאילו היתה מסכנה וחסרת ישע אבל כשלינור ספגה וספגה ממנה יחד עם דנית ונופר לא חשבת להתערב ולעצור את זה ואני רוצה לשאול למה אז לא אמרת/עשית משהו שזה ייפסק?כי אין מצב שלא הרגשת שיש אווירה לא טובה בין השלישיה לבין לינור...האם יכול להיות שהשיקול שלך ב2 המקרים האלה היה שאחת טבעונית והשנייה לא?

התנהלות בבית

אני הגנתי על טל לא בגלל שהיא טבעונית אלא בגלל שראיתי שבאמת כואב לה ומנחם מציק לה ברגע קשה. גם אמרתי אחר כך שלא הגנתי על הדברים שהיא אמרה.
עם לינור - במיוחד השתדלתי להיות איתה כמה שיותר, בעיקר בשבוע האחרון, בגלל שידעתי ששלושת הבנות האחרות לא מסתדרות איתה. אני לא חושב שראיתי משהו מיוחד שהם עשו לידי. שלינור רבה עם טל במקרה היין המפורסם דווקא הגנתי על לינור (ולא על טל).
כמו כן, אני שלם עם ההתנהלות בבית. על הדברים שחשבתי שאני צריך להתנצל - התנצלתי. מעבר לכך, הדברים שעברתי בבית הובילו אותי להיכן שאני היום, גם הטובים וגם הפחות.
&nbsp

purehoney

New member
לינור רבה עם טל?מה חשבתם בדיוק שהיא תעשה

כשהטבעונית הזאת חיפשה אותה אז היא עמדה מולה וניסתה להתמודד עד שנשפך עליה יין...באמת שלא משנה מה הסיבה זה לא היה מוצדק...בעונה אחרת העיפו מהבית דיירת בגלל זה...

GM1988

Well-known member
במקרה הזה אני יכול להסכים עם אלדד,

כי דיירי הבית ראו רק את אפקט התוצאה - כשטל השליכה את היין על לינור.
תחשבו שאנחנו שצופים בזה מהצד רואים את הכל ויכולים לחזור ולאמת דברים שוב ושוב ולבחון שוב מה קרה.
דיירי הבית היו שקועים במסיבה באותו ערב, לכו תדעו, חלקם ישבו ואולי בכלל היו במקום אחר וזה... עם כל הכבוד, לא כולם התעסקו במה לינור ומה טל אומרות ועושות. כולם התעוררו כשרו את היין נשפך.

אני חושב שמצד שתיהן זה היה בעייתי.
לינור התגרתה באופן מאד לא יפה כלפי טל, וההפך.
מי שלפי דעתי לא פעל לפי מעמד תפקידו היה יורם זק, שהיה יכול להעמיד את טל במקומה ואולי אפילו להוציא אותה מהבית.
בחדר האח עם טל זה היה נראה שטל שמה מה זה זין עליו, והוא לא הכי התעקש שם.

בקיצור, לינור החזירה לה בהזדמנות הראשונה שהייתה, ואם זה שחרר לה את המועקה אז מעולה.

לילך 77

New member
הזוכה בעונה 6 הוא, היא הוא אלדד !!!!

אני מאד מאד מקווה שאחרי תראה בפרקים המוקלטים את ההתנהלות של טל מאחורי הגב שלך, חוסר הפירגון שלה כלפיך, ההקטנה וההכפשות, ואם ההפקה לא כופה עליך את הנחמדות כלפיה, שפשוט תפנה לה עורף. היא לא ראויה לחבר כמוך.
בהצלחה בהמשך הדרך !

הדייר מס' 1 העונה

אלדד היקר,
קודם כל כיף גדול לראות אותך בחוץ מוקף באהבה אינסופית ומאושר. מגיע לך להיות מאושר אחרי מה שעברת בבית האח.
האמת שיש לי המון שאלות לשאול אותך אבל אני לא יודעת עד כמה הספקת להשלים את מה שהקהל בחוץ ראה לעומת מה שהיה בבית...
&nbsp
1. האם הרגשתם בבית את ההעדפה של חלק מה"אחים הגדולים" לדייר כזה או אחר? אם כן, למי? ואיך זה בא לידי ביטוי?
[כי כלפיך ראינו לא פעם אפלייה לרעה. כמו לדוגמא במקרה של הקנסות... זו הזדמנות לומר שהשיר מקסים
]
&nbsp
2. כמה מהדיירים שחשבת שהם חברים שלך, לא חסכו עליך ביקורת (לעיתים מרושעת) מאחורי הגב? הצלחת להרגיש את זה ובחרת להתעלם? או שפשוט לא היית מודע? [ ואני מדברת על אחי וטל לדוגמא ובתקופה מסויימת גם מיקי]
&nbsp
3. ברור שעם מרטין וקארין תשאר בקשר. מה לגבי שאר הדיירים? מי נראה לך, בשלב הזה, יזכה להיות חבר שלך?
&nbsp
שיהיה לך בהצלחה!
המון תודה שהארת לנו את העונה הזו

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה