האח הגדול 5-תכנית 26 הדחה כפולה

עוד לא ראיתי ת'פרק אבל דבר אחד בטוח לגבי יניב

כל העונה היה מאוד קשה להתחבר אליו וניסתי להבין אותו.
הוא הלך למקום מאוד תככני ולא נעים, של ריכולים והצגות במסווה של "האנחנו האנשים הטובים", בחסות הטיפש הגדול מכולם ביז'ו שהוא שחקן לא קטן.
אבל תמיד תמיד תמיד הבנתי את יניב, בחייכם, תקלטו, הבנאדם מבחינה חברתית חווה את מה שאתם חוותם ביסודי או מקס' בתיכון, ההיסחפות מתוך רצון להיות נאהבים ומקובלים גם אם אתם לא נאמנים לעצמכם- הוא ממש ככה מבחינה חברתית, הוא בתהליכים של בן נוער תיכוניסט ולכן גם לא החמרתי איתו.

אבל בימים האחרונים משהו רע ממש קרה לו שקשה להקל איתו, הצפייה בפרק לא היטיבה עמו, הוא ראה את אותו רגע אותנטי בו הוא בוכה והבין שהוא יכול לרכב על הגל הזה ואולי זה מה שהצופים חושבים לגביו.
הוא שכח שזה פרק אחד מעונה שלמה ויניב מעולם לא ייצר הזדהות של קהל רחב כלפיו בשונה מטמטומיה שאין לי מושג למה היא מייצרת כ"כ הרבה אהבה ואמפתיה (יש לי, אבל זה דיון אחר).

יניב טועה טעות חמורה, הוא ראה סיטואציה אחת ובטוח שככה הוא הצטייר עונה שלמה וזה הקלף המנצח שלו ולוקח את זה רחוק מדי בזמן קצר מדי.....

לואיזה7

New member
מה שמעניין שאחרי הקטע שבו יניב מקבל אהדה

לא נתנו זמן לפרסומות ומיד סגרו את הקווים. לדעתי, אחרי הקטע הזה הוא היה מקבל עוד סמסים.
נראה לי שזה נעשה בכוונה.............

sense9

Member
מנהל
שמתם
שכל האמריקאים לקחו את זה בסבבה?

בני, שלי ודידי.

קוראים לזה 'פרופורציות' - משהו שלישראלים אין

תרבות של חו"ל. מבינים שזה פאקינג שעשועון טלויזיה (שרובו מתוסרט ממילא) ולא החיים והמוות שלהם.

הוציאו את אור פשוט רעעעע

חבל, דווקא ביממה האחרונה קרו איתה הרבה דברים יפים הייתי רוצה שתישאר עוד שבוע אחד וזהו

poli33

New member
איזה מבט מפחיד לאון דפק על אור שהודיעו שדידי

מודחת ראשונה

ארז על דידי:"אולי היא לא הספיקה לבוא לידי

ביטוי"
lol
העלימו אותה מערוץ 20. העלימו אותה מערוץ 22.
הרי זה לא שהיא ישנה כל היום...היא פשוט הייתה טובה מידי מכדי להראות אותה. לא היה לה רומן והיא לא פתחה פה ג'ורה על אף אחד. אז דינה נחרץ.

הצודקת10

New member
לא פייר,קיבלה מכות חשמל,אכלה רגל קרושה כדי

שלטהוניה יהיה סיגריות,וקפה וחלב,והביצ"ת העמידה אותה להדחה

אורישקי

New member
יניב פשוט פתטי ומביך לראות

את ההתנהגות שלו מול כולם.
כמו ילד קטן שמנסה להוכיחכמה הוא טוב.
טהוניה צדקה בכל מילה שאמרה לו - בן אדם שמתנהג ככה בלי הסבר ועוד לא מוכן לצאת ולהסביר - אני במקומו הייתי מתבייש.
שיעוף כבר הדפקט.

אורישקי

New member
אה - ושייתבייש לו על זה שהוא מסנה

לקבל סימפטיה על חשבון דחייה חברתית שהרבה מרגישים.
איזה טיפש.

erik555

New member
רואים מאחרי ארז את החברה הפרחולה של ט'

איך קוראים לה ?

אורישקי

New member
וכולם קלטו איך כולם התנהגו?

רק דיברו על הצופים ועל מה שהצופים יחשבו?

כמה האנשים האלה עסוקים בבחוץ, בלי טיפת אמת.
אוף איזה עונה מחורבנת.

ומה אמר לטהוניה את הכל בפרצוף? אני מת לראות את הכאפה שהוא יקבל כשיצא.
הוא רשמית הפך למתמודד הכי שנוא עליי העונה.

למעלה