האח הגדול 5-תכנית 26 הדחה כפולה

FloorFiller

New member
איזה אומץ זה להגיד דברים ולברוח לשירותים?

אמרת דברים. תתמודד. אל תברח כמו עכבר.

omer719

New member
לצרוח גג.

והצרחות שלה עליו, והסיכוי שהיא תתפרץ באטרף זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לו....

הורוס1

New member
יש לו בייצים של בתיענה והוא לא התחבא בשירותי

ם מפחד .הוא הסתגר שם כדי להירגע אחרת טהוניה הייתה בצרות
פחדן זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על יניב

אורישקי

New member
ההפך - טהוניה דווקא לא יצאה אליו בצרחות

אפילו אחרי שיצא מהחדר של האח הגדול היא דיברה אליו יחסית ברוגע. אני כבר מזמן הייתי יוצא עליו.

הורוס1

New member
טהוניה דיברה רגוע כי

האח תדרך אותה .אם אני הייתי שם הייתי מודח בוודאות על ידי האח

ורדונה2

New member
הוא לוזרררר

כביכול מנסים למכור לנו שהוא החננה החמוד, אבל כמה שהוא לוזר יש לו טונות של אגו. במקום לעשות חשבון נפש עם עצמו ולתהות למה כועסים עליו, כרגיל הוא מעדיף לשים את עצמו במשבצת "המסכן" ולהאשים את כל מי שמצליח יותר ממנו בדברים שהוא מתקשה.
במקום לשבת ולתהות מה בו מונע ממנו להתקדם באותו הקצב כמו כולם, אלו שמצליחים "הם האשמים".
הבנאדם לא עבר מנטלית את גיל 8. מנסים למכור אותו כחמוד אבל הוא האנטיתזה של זה. הוא בשיגעון גדלות והאגו שלו מתפרס עד הונולולו.
מתכנן יציאות מגעילות ואז בורח לשירותים כמו ילד קטן, כי הוא לא באמת בטוח בעצמו אלא עושה הצגה ומוציא את המרמור שאגר בצורה חסרת פרופורציה כמו ילד מפגר.
ומה קורה אז? הוא מקבל טפיחות לשכם מכמה אידיוטים בבית שננעלים עם הפעוט בשירותים ומלטפים אותו, ופתאווום כל הביטחון עולה לו חזרה כשהוא מרגיש שיש לו גב.
פשוט ילד מפגר, מכירה ילדים בני 11 עם אינטליגנציה רגשית מפותחת יותר משל האהבל הזה.

ומה הכי מעצבן? שההפקה מנסה לקדם אותו בכל מחיר. זה פשוט כ"כ בולט. כל משימה- שמים אותו בראש. גם כשהוא משעמם תחת- נותנים לו זמן מסך.
הם מתים עליו מאיזושהי סיבה, ולכן גם כשהוא מתנהג כמו אידיוט הוא יישאר בבית כי הם דואגים להוציא אותו "בסדר". יראו את הבנות צורחות ומתעצבנות, אבל אותו יראו "מסכן בוכה בשירותים".
יאללה שיעוף. בדוק הוא חוזר הביתה וקורא באטרף את כל התגובות עליו בפורום. הוא ייפגע אבל חותמת לך שלא באמת יהיה תהליך הבנה והפנמה של "מה לא בסדר באופי שלי ומה צריך לתקן", כי פשוט שכלית הוא לא מסוגל לזה. יש לו בעיות תקשורת חמורות.

FloorFiller

New member
לא חיקוי. טבעי שמישהו יתעצבן על

דבר כזה. ועוד יותר יתעצבן שהבנאדם שהוא רוצה לדבר איתו - מסתגר כמו דביל בשירותים.

גוני333

New member
לא רק שחיקוי, אלא אחד עלוב

אם טהוניה היתה לוקחת את זה בצחוק גם אור הייתה לוקחת את זה בצחוק.

למעלה