מסר אליכם מהמשפחות והחברים של הדיירים...

לאה133

Well-known member
תגידו משעמם, תגידו מה שאתם רוצים, אבל נעים

יותר שכולם יושבים עם כולם, אין מתחים ביניהם, כולם מוכנים לשתף את כולם בכל. אני אוהבת קודם כל שמדברים כמו בני אדם. שמתנהגים כמו בני אדם, אחרי כן גם הענין יגיע. בטוח שכל משימה יהיה מענין. הענין מתוך ריבים וקללות לא בריא לאף אחד

ghmain

New member
טוב תתעלמו מהמציאות... בלי התמודדת איין

התקדמות בחיים, וויכוחים הם חלק בלתי נפרד בכל קבוצה
ובכל שיכבה חברתית...
קראתי פעם על מחקר סוציולוגי על קבוצה של קופים.
יום אחד החוקרים ראו שהקופים הייו בוויכוח סוער... בסוף הוויכוח
אחד הקופים נודה מהשבט... למחרת, הקבוצה הגדולה הלכה אחריי המנהיג לחפש אוכל, וחזרה ביידים ריקות. הקוף המנודה חזר עם בננות.
אותו ערב הייה וויכוח פחות סוער. למחרת כולם הלכו אחרי הקוף "המנודה" לחפש אוכל... הוויכוח ביין הקופים הייה לאיזה כיוון הייה צריך ללכת... הקוף השתלתן ניצח בוויכוח בהתחלה אבל הוליך את הקבוצה שולל... הקוף המנודה צדק, למרות שלא הצליח לשכנע בוויכוח הקודם, אבל הוא הביא הוכחות, ולמחרת כולם הלכו אחריו...
תארו לכם שהשבט הייה הולך אחר המנהיג שהוליך אותם שולל ולא מאפשר וויכוח? הם הייו גובעים ברעב...
לכולם יש דעות, וויכוח נותן הזדמנות לבחון איזה דעה יותר צודקת...
לבסוף, דעה קולקטיבית מתגבשת. ללא אפשרות לוויכוח וללא הכרעה בהוכחות, דעות מוטעות יכולות להוליך את כולנו שולל...
אסור לסתום פיות. זה מזיק לכולנו.

מנטה18

New member
הצביעות חוגגת וצעקות לא חסרות

אמנם בינתיים!!!אין ריבים אבל הם קולניים לא פחות מגילי
הבית נמצא על חבית חומר נפץ וזה מורגש בעיקר בהבעות של ענת וטהוניה

זאול

New member
צודק במאה אחוז

rachela25

New member
קראתי עכשיו בעומרי חיון ירדן החדשה לסבית

ידועה בקהילה האח רוצה להסתבך עם הקהילה ,אני לא מבינה יותר מ50 אחוז הבנות באח הם לסביות מה מראה לנוער שהרוב לסביות מה עשו מהתכנית תכנית של הקהילה כי רוב ההפקה הומואים ממש לא ניראה לי חסר בעם ישראל סטרטים שהרוב לסביות שיהיה ללבנה וענת על מי להלחם כי היא נשית,היפיפיה פלטרית מאוד מקווה שיהיה שמח עם הבנים ,לבנה ןענת ביקשו וקיבלו ,מה נישאר ללאון ודור 1 נשואה ו1 רווקה ו1 לסבית בושה

webguy

New member
היא דו-מינית !

כלומר לפי שנכתב זורמת עם שתי המינים ..

זרימה נעימה באח !

רק שנראה איזה זרימה שלה באח ...לפני שתזרום החוצה
כפי שכל החדשים זורמים ..

יולנדה4

New member
תקשיבו תקשיבו ''קשת'' הולכת להודיע שערוץ 2 של

''קשת'' הוא ערוץ של הקהילה הלסבית הומואית הם יודיעו שהם יוצאים מהארון תזכרו מה שכתבתי הם חותרים לשם איזה מזל שהתנתקתי מערוץ 20 לפי מה שאני קוראת כאן השיעמום הולך וגובר

webguy

New member
נו !! אגב אמנות שירה מדיה ובידור !

לגאים וגאות יש יחסית הרבה נציגים !
במאים סופרים תרבות ....

מה הבעיה ? אז יש שם 3 לסביות מתוך 14 איש !
זה כולם ?

אבל היו כבר תוכניות של האח שהיה רק אחד בלבד !

יולנדה4

New member
אין לי בעיה איתם רק שידעו כשיורדים עליהם זה

כמו שיורדים על סטרייטים ולא צריך יש לבכות לאח.. שיתמודדו.. ושתהיה להם סבלנות כלפי השני ולא ללכת להמציא שטויות ולתת את הפרס לפייבוריט שקבעת עליו מראש.. בכלל העונה הזאת הייתה צריכה להיות עונת vip..כולם סלבס מכירים את כל הברנג'ה ואז לא היו כועסים כלכך כל האודישנים זאת עבודה בעיניים כמו התוכנית שלהם כוכב נולד

webguy

New member
למה לא לבכות אצל האח ?

הם במקום סגור אין להם יכולת לברוח ..
האח צריך להגן עליהם מגזענות מאלימות מילולית וכדומה !

יולנדה4

New member
תגיד לי מחוץ לאח הגדול אין גזענות?אתה רוצה

להגיד לי שבחוץ הם לא ניפגשו עם הגזענות??ומה קרה הם רצו לבכות לאמא?לא צריך לדעת להתמודד יש אימרה שאומרת ''אם אתה לא יכול עליו תהיה איתו '' אדרבא היו צריכים להתקרב להכיר את הצדדים הטובים ולראות את הבנאדם שמולך ולהראות לו שאנחנו קודם בני אדם ואחרכך צבע עור או לסבית אבל הן בחרו לרכב על הגזענות כל העונה מההתחלה עד ההדחה ואני לא יודעת אם הן שלמות עם המצפון שלהן כי הם ארסיות ואף אחד לא יכול להסתדר עם דבר כזה שיסתכלו גם למצפון שלהן הוא לא לבן

webguy

New member
יש המון, יותר מדי ... אז לא נלחמים בה ?

הנה רב אחד שמעומד לרבנות ראשית יעבור שימוע אצל היועץ המשפטי בעקבות הקריאה שלו
לא להשכיר בית לערבי ! שזה גזענות !

יש מעצרים בכדורגל על קריאות גזעניות .

נלחמים אבל אין שליטה על מה שנעלם מהעיין
אבל לאח יש שליטה והוא עשה מה שצריך להעשות .

יולנדה4

New member
בטח צריך להילחם בגזענות ואני מכירה את

הגזענות מקרוב מאוד נגד המיזרחיים ואני יודעת מה זה אבל בזה שאתה מדיח או משעה בבית ספר או עושה לו משפט זה ישנה את היחס שלו לגזענות?לא זה לא ישנה זה יותר יעצים את הגזענות מה שיוצרים פה עכשיו בהדחה או בהשעיה זה שאנשים יפחדו לדבר אבל יתרחקו כמו מאש אז מה עשינו בזה?בשנות ה50 זה היה נגד המיזרחיים ולאט לאט עם סובלנות של ברזל וללא ויתורים תראה כמה אשכנזים התחתנו עם מיזרחיים וכולם חיים בשלום כי אחד מחפש אצל השני את הטוב ולא את הרע ככה צריך להילחם אם האח הגדול היה מטיל משימה על גילי וטהוניה ביחד רק שניהם אבל משימה שהם היו מבלים הרבה ביחד תאמין לי הוא היה מקבל שני אנשים אחרים לגמרי וחבל שהוא לא עשה את זה אני קיוותי שכך יהיה אבל זה לא

webguy

New member
גילי לא הודח בגלל גזענות ..

פשוט הגזים בפגיעה בבחורה שלא תמימה אבל היא הלכה החוצה והוא לא הפסיק ..המשיך והמשיך
האח לא קרא לו לחדר פשוט הקליט ..

ברור שזה טעות היה להביא אותו האבא לאח הגדול הם שנייהם להוטים מדי לפרסום לבלוט לשלוט
שזה משבש להם את השיפוט והיכולת לווסת ולבלום בזמן .

האח חיכה שזה יקרה נתן לזה למצות עצמו ואז פעל ....
סה"כ זה רייטינג זה מביא עניין ...
לא בטוח שגילי הפסיד מהעניין ? נראה איך יצליח עם תוכנית בידור משלו
כי לא נראה לי בקרוב שמישהו יעסיק אותו ...

יולנדה4

New member
אתה ודע מה מרגיז?כשהאח הגדול הראה לגילי את הה

ההקלטה איך שהוא דיבר.. אנחנו ראינו שהוא לא דיבר פנים מול פנים עם ענת אלא הוא דיבר עם דורין ואמר את המילים מה שאמר ..אז למה לא הראו לטהוניה ולענת אותו דבר איך הם דיברו עליו מאחורי הגב? הם אמרו מילים יותר קשות ואח התעלם מהם כל היום רק גילי היה בפה שלהם למה את זה לא הראו להם?וחוץ מזה האח הגדול יכל לעצור את זה בזה שהיה קורא לו לחדר האח והיה נירגע אבל כניראה האח רצה שהוא יצא עד הסוף כדי להדיח אותו זאת קונספירציה נגדו וזה שקוף אחרת גם הבנות היו עפות

cassandra11

New member
חבל שבעלה של דורין לא חשב להציע את זה

לרוני מיילי- ללכת לצעוק לבן שלו "גילי תיזהר מגילי". אולי אם היה עושה את זה,הבן שלו היה עדיין בתכנית.

gerry100

New member
meialG שההפקה לא תדיח את לאון עכשיו חחחחחח

אימא של לאון ,אומרת דברים נכונים ,היא צופה כמותנו בערוץ 20 ...ובטוח שיותר מאיתנו ..
בדברייה ..ההפקה עוד תטיס את לאון הבייתה ....הם מסוגלים לכול כיום חחחח

למעלה