מי יהיה המודח הבא

מי מצביע ליניב?? הוא ילד כאפות לא מעניין!

הוא לא רק לא מעניין הוא גם רכלן ומרעיל כמו כולם

Cyco

New member
מעניין לראות את התגובות פה

אבל בתכלס זה לא אומר מי יודח, כי ההצבעה היא את מי להשאיר ולא את מי להדיח.
ככה למשל דור או לאון שאף אחד לא הצביע שהוא רוצה שיודחו, זה לא אומר שהם מוגנים כי אם אף אחד לא יצביע בעדם הם יעופו.
כנ"ל מי שיש לו הרבה הצבעות שיודח - יכול להיות שיש לו את אותה כמות של מצביעים להשאיר אותו (זה בסה"כ אומר שהוא דומיננטי).
סקר יותר מציאותי יהיה את מי אתם רוצים להשאיר. :)

Cyco

New member
עכשיו ראיתי שיש גם סקר כזה...

נקודה למחשבה - אם ההצבעות באח היו שליליות (את מי להדיח ולא את מי להשאיר) - היו מתקבלות תוצאות אחרות לגמרי.

ההימור שלי - דנה או שלי או יניב

דנה קבלה מההאח יחסי ציבור גרועים בתכנית.
שלי - לא מאמינה שיש לה תומכים בחוץ.
יניב - הצטייר כסכסכן, רכלן, חסר עמוד שידרה ולא תורם הרבה לבית.

אבא של אסי בטח יגיע לתכנית הרדודה של חיים אתגר ויאמר בדיוק מי יודח..

טוב זה קשה מדי.. אז אסכם את הכל

להעיף את : דור - משעמם וריקני, מעצבן שאנשים רואים אותו מדבר סרק וחושבים שיש בו משהו, המשיכה שלו לפאולינה אומרת הכל, טהוניה - חוץ מעצבים על כל דבר אין בה כלום, יניב - עוף מוזר שעלה לו השתן לראש, לאון - משעמם, כלום, מה הוא עושה שם בכלל? ולמה לעזאזל הוא חושב שמגיע לו להשאר?? לבנה - משעממת, דיבור של ערס, פאולינה - ראש קש זחוח, מעצבנת, והכי הכי - אבי. לא מועמד לצערי, אבל למה הנחס הזה קיבל את אהוב הבית, מתאים לו יותר חופר הבית, עם קול של נהג מונית מעצבן, שאפילו בנסיעה של חמש דקות היה מעלה לי תסעיף.. אז חודשים?? לגבי כל השאר פחות לחוץ לי.

74088

New member
שלי אומרת לכל אוזן את מה שהיא רוצה לשמוע

היא מזגזגת מתחילת העונה ומרכלת בלי סוף..היא אמרה שפאולינה ירדה על טהוניה ועכשיו עברה אליה היא שכחה שהיא גם דיברה על טהוניה ובצדק אחרי שאמרה לה "איך את חיה עם עצמך מטר שישים גובה בלי ציצי"..ועל פאולינה היא יורדת כי היא אוכלת את עצמה שלאון איתה וברוב חוצפתה של טהוניה אחרי כל הדחה היא שמה את הדברים שלה במגירה של לאון אחרי כ"כ נרבה אנשים שהלכו והיא עדיין מחזירה למגירה שלו והכל כדי לעצבן את פאולינה..

RedDead

New member
שלי היא האפס הכי גדול בהיסטוריה של האח הגדול

בחורה כל כך בזויה וצבועה. אפילו טהוניה עדיפה עליה היא לפחות לא צבועה. גילי אמר לה בדיוק את מה שכולם חושבים עליה. הלואי והיא תעלה במדרגות אבל כנראה ה"יופי" שלה ישאיר אותה, ודורין תעוף. לפי הסקר הכי גדול זה צמוד בין שלי דורין דנה וענת, ושלי מקום אחרון, הלואי וזה יקרה במציאות

Skipsabeat

New member
התבלבלת

התכוונת כנראה לרשום גילי. שלי בחורה ששומרת על איפוק, יש לכל אחד שם מה ללמוד ממנה ואין אדם שם שלא ריכל ויש כאלה שכל היום מרכלים 24/7 שעות וגילי ביניהם. גילי הוא האדם הכי צבוע שראיתי רגע אחרי שהוא הכפיש וקילל את לבנה וירד על שפת הגוף שלה ועל המראה שלה הוא ניגש אליה וניסה לחבק אותה על מנת "להתפייס" איתה ויום למחרת הוא ואביו סקלו אותה באבנים יחדיו. יש לו פרצוף של שרלטן. אם זה אמיתי אז אני צנצנת.

janik2

New member
בבית המשעמם הזה רק גילי מועמד לצאת אחרון

כמה שהעונה הרביעית הייתה גרועה
העונה החמישית מתעלה עליה
לפחות יש את גילי שאומר לכולם את האמת בפנים ואיתו אף פעם לא משעמם
בלעדיו הבית יהיה כמו בית קברות

גילי הוא הדייר הכי מעניין בתולדות האח הגדול.
סוף סוף מישהו שלא משחק אותה עילג מקופח טיפש צבוע

גם רוצח יכול להיות מעניין

רעיון לעונה הבאה של האח הגדול, כי לצופים שלו אין גבולות.

Skipsabeat

New member
מעניין במה בדיוק?

הוא אדם קטן ומטופש, וגם שפת הדיבור שלו לא הכי רהוטה. הדבר היחיד שמעניין בו זה זה שהוא יוצר ריבים כי ככה האווירה דיי יבשה, מעבר לזה יש לנו מנת משכל של ציפור דרוסה והוא מתנהג כמו ילד בבית ספר יסודי.

Skipsabeat

New member
מעניין במה בדיוק?

הוא אדם קטן ומטופש, וגם שפת הדיבור שלו לא הכי רהוטה. הדבר היחיד שמעניין בו זה זה שהוא יוצר ריבים כי האווירה שם דיי יבשה, מעבר לזה הוא טיפש, שחצן וצבוע ביותר.

שרי48

Active member
את התבלבלת, לגמרי. אני מעתיקה תגובה קודמת

שאני כתבתי לך.
לשלי אין דיעות משלה, חוזרת כמו תוכי על דברים שאומרים אחרים, בעיקר ענת. אין לה אופי במיל. נדחפת לשיחות של אחרים, זורעת שינאה וארס, התחילה במלחמה עם גילי וגם עם דורין ולבסוף גם עם פאולינה, כשאף אחד מהם לא עשה לה כלום והם אפילו לא ידעו שהיא מרכלת עליהם ומדברת בגנותם. בשפה גבוהה היא מקללת ומסכסכת ומרעילה - ולזה אני לא קוראת נועם הליכות ואיפוק. שלא לדבר על השקרים שהיא מפריחה, המצאות של המוח שבראש על הכתפיים.
היא שומרת הרבה בבטן - יש לה הרבה סיבות לשמור את סודותיה בבטן, והיא משחקת אותה כדמות שהיא בכלל לא היא.
מה שכן, היא שחקנית ומצליחה לעבוד כמעט על כולם שחושבים שהיא תמימה, צנועה, ביישנית, אמיתית - והיא ממש ההיפך מזה.
אני מקווה שבני גולדשטיין רואה את התנהגותה ושמח מאד שהתפטר ממנה, כי עם הזמן היא מצליחה פחות ופחות להסתיר את מי שהיא - ובטוח שלא לשלי שמתגלה עכשו הוא פילל. (בני, אתה שווה משהו הרבה יותר טוב, הרבה יותר).
ולא, ממש לא מגיע לה לזכות. וזה גם לא יקרה, אז אני לא דואגת.
ואין לזה שום קשר לעובדה שגילי הוא הרבה פחות רכלן ממנה, הרבה יותר אמיתי, ובכלל לא שרלטן. יש לו יופי של פרצוף (הרבה יותר יפה מהפרצוף של שלי, אבל זה באמת פרט שולי).

למעלה