יום 26 ב
בוקר

קוקישלי

New member
אח גדול. שחיקת אותה עם שלי.גדול

מגיע לה שיחשפו אותה.צבועה.תככנית. וחושבת שהיא משהו מיוחד.

האח הגדול אמר לדורין שהיא צריכה לצאת תוך

דקה מהמקלחת.
בפעם הראשונה היא לא יצאה ופעם השניה היא יצאה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר וזה :) אפשר הסבר קצר מה היה מהבוקר

עד עכשיו ?
לא יצא לי לצפות...
תודה

24שעות1

New member
אינשאללללללה גילי יקבל חסינות השבוע

ורק בשביל להרוג אותם
לראות את כולם מתפוצצים שווה את כל התוכנית באח

cunilemel

New member
לא נכון

בעונה הראשונה היתה משימה של הכנה של המבורגרים וזה היה יותר משעמם

פלאטוס

New member
נראה שזק מריץ את גילי לגמר כמו עם קותי

ומנסה לעשות לשלי מה שהוא עשה בעונה הקודמת לשרי שהיתה היחידה שהתייצבה מול קותי ואמרה לו בפנים מה היא חושבת עליו.

זק ממש הגזים שחשף את מי שלי העמידה להדחה. זה כבר עובר את כל הגבולות של הפורמט האח הגדול.
מילא אם הוא היה חושף את כולם, כמו שהיה במשימת הקיבוץ בעונה הקודמת, אבל למה רק את שלי?

קותי היה ערס נטו ולא מצחיק בגרוש.

לגילי יש הרבה תכונות טובות שלא היו קיימות בקותי - גילי מצחיק, חקיין, אוהב לשמח אנשים
ובאופן כללי בן אדם הרבה יותר סימפטי (גם אם הווליום של הקול שלו לא מוצא חן בעיני חלק מהאנשים)

חאקויאכ

New member
כי הגיע הזמן לחשוף אותה בפני הדיירים

כל הבית חושב שהיא תמימה אבל היא מתחת לפני השטח נותנת עבודה והגיע הזמן לחשוף אותה בפני הדיירים ולסכסך ביניהם עוד קצת. יחי אלוהי הרייטינג

גיז1

New member
דעתי לגבי החשיפה של האח הגדול על שלי היא כנס

אנו יודעים כי האח הגדול התריע בפני גילי מספר פעמים בעבר והפעם בהתראה האחרונה כנראה גילי ממש ננזףוהבטיח לאח שלא יעשה את מה שעשה. מאותו רגע גילי מנסה להתנהג יפה, להצחיק, להתעלם מהמון דברים שהוא רואה ושומע. האח הגדול רואה הכל ורואה גם שכל היום יושבים חבורת הרשע ולא מפסיקים ללכלך עליו, כל דקה, מה שלא יעשה, יראה בעיניהם לא טוב. וטוב עשה האח הגדול וחשף את העמדה להדחה של שלי לגבי דור וטהוניה. האח גם יודע להגן על דייריו כמו שלפעמים יורד עליהם. גילי באמת משתדל להתנהג בהתאם וכל מה שעושים הדיירים זה רק לחפש איך להשפיל אותו.
האח רואה שמתעסקים כל היום בגילי ואז העביר את הכדור לשלי הסכסכנית

cunilemel

New member
זה ממש לא הוגן

זה קרה גם עם אלעד הגמד בעונה השלישית
והיו עוד כמה דברים לא הוגנים כמו המשימה הסודית שחטפה אחת התאומות והחדר עם הצבע הטרי שמי שיצא ממנו הועמד להדחה בעונה הקודמת

למעלה