יום 26 ב
בוקר

ela501

New member
אולי את בתשלום אנחנו מהעונה הראשונה פה

השם שלך חדש פה אותנו (אלה,24,דידוש וכו) כל הותיקים מכירים .

24שעות1

New member
שרושי - דוקא בשמך אני נתקלת לראשונה

כל השאר הם חברה פה מהעונה הראשונה של האח

מנו 7

New member
וזו בדיוק הבעיה. כותבים ותיקים הם לכאורה יעד

של יחצ"נים של המתמודדים.

נראה לי שהיחצ"נים מאתרים כותבים ותיקים בולטים ומציעים להם להיות מקלדות בתשלום. אני מעריך שאחוז נכבד מהכותבים בפורום אינם תמימים. לא קשה לזהות מיהם הניקים בתשלום.

לחלק מהמקלדות בתשלום יש מספר ניקים, ולכל ניק תפקיד שונה. אחד משבח את המתמודד שעבורו הם עובדים, אחר מלכלך על מתמודדים יריבים שנתפסים כחזקים וכו' וכו'.

אין לי מידע ספציפי, אבל כשכותב פתאום משנה כיוון ותומך במתמודדים שבעבר אין מצב שהיה תומך, אין אפשרות אלא לחשוד שהכותב הוא מקלדת שכירה.

זו החולשה של הפורום. מפורום שאמור לשמש את הקהל הרחב כבמה לדיונים הוא הפך לשדה קרב בין מקלדות נגועות באינטרסים.

עצוב עצוב אבל זו תחושתי. כדאי שהנהלת תפוז תיתן דעתה לסוגיה.

סוויטי25

New member
חחח ממש יניב ולבנה 2...איזה הזויים אתם...

איזה תיאוריות קונספירציה יש לכם... זה היה גדול לשמוע את יניב, שבפעם הראשונה שמעתי אותו מוציא כל כך הרבה שטויות מהפה (זה גם לא היה נראה כמו אחד שבאמת מאמין לזה,הוא פשוט ניבסה להדליק את הדיירים ואת חבורת הזבל שלו) אז הוא טען שגילי קנה תוכנה לזיוף אסמסים ושכר כביכול איזה האקר שיתפעל את זה ,וכך גילי זכה במירב הקולות, אז הפנימו למרות הסערה במים שעשיתם אתם והתקשורת והדיירים מחברבורת הזבל, גילי אהוב ,וחברה תחזיקו חזק כי זה הולך וצובר תאוצה ,השבוע ,הנידוי עשה את שלו, הקריאות לגילי עושים לו רק טוב 555 ,אוחחח וכמה טוב לראות טןתם שם מתפוצצים מקנאה ,שקראו לגילי ומיסטר מיאגי (מקארטה קיד) בגרסה הרעה , עושה "אמרו טהוניה ) דביל לפחות אל תראה שאתה נאכל ,שחק אותה קול, אבל לא מרוב הסטירה המצלצלת שהם קיבלו ,הם כבר לא יודעים את נפשם בם, אז הם החליטו ללכת יותר רחוק ולנדות , שיהיה בכיף ,לגילי זה עושה טוב יותר מאי פעם
והאמן לי שהרבה עוד יעברו לגילי ,ככל שגילי ימשיך את דרכו כך ,אז כולנו מכורים ,יא הזויים

אנחנו מעריצי גילי מיילי איכותים ונכונים לא

כמו מעריצי בי'גו טעוניה ולבנה שהם לא משהו.

WINTER13

New member
האמת היא שהיצורים פיזו,שלי, לבנה, גרמו לאנשים

לאהוד את גילי!!
הם לא מפסיקים בצורה גועלית ומכוערת לקשקש עליו.
ודיבורים כאלה יוצרים סימפטיה לצד השני!

שרית 68

New member
אמרתי את זה מהתחלה

ככל שיעשו חרם על גילי גם בבית וגם בתיקשורת גילי יגיע רחוק בתוכנית
ראה קוטי סבג

חכם מה שכתבת

אתם לא מבינים עד כמה זה נכון! על עצמי אעיד- בהתחלה סלדתי ממנו נורא. אבל לאט לאט עם הזמן כשהתחילו להסתודד עליו עם ריכולים לא מהעולם,וכל העליהום הזה,,, הלב שלי יצא אליו לגמרי. ועזבו את זה שהוא בעל כשרון יוצא דופן בתחום הבידור(עוד יחטפו אותו לארץ נהדרת,הוא מחכה חצי עולם)
ושתבינו שלבנה היתה הפייבוריטית שלי בתחילה. היום אני לא מסוגלת לראות ולשמוע אותה בלי לחטוף עצבים. הזחיחות שלה, הבטחון שלה שהיא וביזו כובשים את מסך הטלוויזיה ואנשים בחוץ וודאי סוגדים להם בגלל העוול שגרם לה רוני, ובכלל, כל השתן שעלה לה למוח וגורם לה להיות ׳אבו-עלי׳ ולחלק פקודות לחצי בית, גרם לי לבחילה עזה ואם לא די בכך,אז גם גילי (המוחרם שמחפש טיפת יחס,את מי לבדר ולהצחיק) הפך להיות הכוכב שלי (לעת עתה!
,כבר למדנו שהכל יכול להשתנות)

גילי ודורין (בטוח) וכנראה גם פאו יהיו בגריל

דורין נתפסת כמעריצה מתלהבת של גילי.
בעיני היא בחורה טובת לב ויש בה איזשהוא פן שמצחיק אותי
(למשל איך שהיא לא ידעה לפתוח את הטוש כשרצתה לכתוב על שם המועמד
לגריל במשימת ההישאחדות ואח"כ שזרקה את הפתק לכד לפני שהראתה אותו למצלמה).
אנשים כל הזמן לועגים לה שהיא טיפשה אבל בעיני זה לא פחות מרושע
מאשר ללעוג למישהו בגלל נטייתו המינית.

24שעות1

New member
גדול ענק האח - קורא לשלי להכנס לאמבטיה עם

האנשים שהעמידה להדחה

טהונייה ודור
שלי ישר מתרץ - העמדתי אנשים שידעתי שלא יעמידו
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח השקרים שלה נחשפים עכשיו

24שעות1

New member
שלי - האח עשה לי בכוונה שיעמידו אותי

מסכנה עובדת קשה כל היום בטינוף על גילי עם כולם
רק שלא יעמידו אותה.

וקיבלה את זה בבום

webguy

New member
מה שקרים כולם העמידו אנשים להדחה ..

האח עשה לה משהו מכוער !

כולם הבטיחו לכולם שלא ידיחו אותם בשיחה אחד על אחד
חוץ מטניה וגילי ועוד כמה שהיה ברור את מי חיעמידו !

שלי אחת החכמות יותר המנומסות יותר שיש שם בבית
נקודת אור !

פאולינה תעמוד להדחה השבוע

יהיה לה בטח 4 קולות.
יצביעו לה - שלי, טהוניה, ביז'ו ובטח גם ענת

24שעות1

New member
טהונייה -כוס אמ אמו -הוא חושב שאני אשאר פה

בלי לעשן .זה לא מעניין אותי שיפסלו את המשימה

למעלה