יום 26 ב
בוקר

ela501

New member
בוקר טוב
שלי מאז שבני הלך רק מטנפת על גיל

פסיכולוגית-סקסולוגית כל כך לא מעניינת אין לה על מה לדבר חוץ מריכולים

24שעות1

New member
זיבו אני קרוב להתפוצץ על גילי -חחחחחחחחחחחח

שלי - שמעתי שלבנה אתמול צחקה מגילי
ביזו - ממשיך וממשיך
והם ממשיכים וממשיכים.
..............שיחת הבוקר - של זיבו ושלי רעל תרעלה ארס הכל מפיהם המטונף על גילי

ela501

New member
בוקר טוב 24! זה טוב לגילי שימשיכו ללכלך

אנשים בבית רואים מי רכלן ומי בדרן!
לא סתם הוא עולה בסקרים למקום הראשון

12westi

New member
גילי טירחן אתמול. הוא לא הפסיק לשניה לשיר

בקולי קולות המטרה שלו היתה לשגע את הסאונדמן, ביזו ואת שאר הדיירים. הוא גרם לכאב ראש אדיר שמעו אותו בכל הבית..... הוא לא יודע לשים גבול ומתי להפסיק.

סוויטי25

New member
אוייש נו באמת... אז ...

לשיר אסור לו, לצרוח אסור לו, לדבר אסור לו, מנדים אותו שם ומנסים להביא אותו לקצה
והוא עד שהוא מתאושש ובאמת עושה כיף,אוליי לך זה חרה ,שדווקא זה שציפיתם שיעשה הרבה אקשן, דווקא הוא מצליח לנצור את לשונו, והאמת הוא מצחיק נורא
אפיילו הילד בן ה4 שלי פצח איתו בשירה אתמול והילדה בת שנה וקצת רקדה, סוף סוף יכלתי לראות על יד הילדים האח הגדול, וגם הם נהנו, חחח הבן שלי עושה אמא מה הוא עושה ,מה הוא יובל המבולבל , היום בבוקר הוא קם והתחיל לשיר בלבלייייי אותווווווו אל תעשיייי לו חשבוןןןן
וכן אני מעדיפה לשמוע אותו, מאשר לשמוע כסססססססססססס (נחשים) מרכלים ופיצים רעל כל היום, ואם כבר עושים משהו נחמד יחדיו, זה יא בן ז...., יא בן ש.... שתמות, ועוד המון פנינים שיוצאים להם ככה ללא סיבה, כי זה צורת הדיבור וההתנסחות שלהם היחידה ,ענת היחידה שהדיבור שלה שובה, אך התוכן מבחיל
והיו דיירים שנהנו ונקרעו מצחוק, הרי זה מה שבינינו הרג אתכם, שהנה גילי מספק סחורה ועוד יותר מלחיץ אתכם איך יערכו את זה בתוכנית הבאה
לראות את גילי שר ונהנה ,ואז להסתכל על גיז'ו מתפוצץ מקנאה, כי הרי על יד גילי הוא לא יכול להוציא מילה ולהתעלות ,כי מצחיק בינינו הוא ממש לא, וואי בטח אכל אותו שגילי כזה חזק נהנה ושר ועוד קראו לו שאוהבים אותו, אמא אני לא מקנאה רחמנא ניצלן חחחחח
המצחיק הוא ,שהבהמות מקללים וצועקים קללות גם כשהם חווים רגשי שמחה ,אז איש מכם לא זועק "גוועלד",אז הסאונדמן לא כל כך רגיש לבהמות אדם האלה
ולי ולעוד רבים אחרים הוא גרם עונג צרוף סוף סוף צחקתי ונהנתי לצפות בערוץ

גלי1410

New member
שלי וביזו בלתי נסבלים

כל כך רעים ואכולי קינאה , השינאה כלפי גילי מטריפה אותם, אנשים כל כך גועלים !!!

פלאטוס

New member
מי שבלתי נסבל זה גילי

לא סתם אף אחד מהדיירים כבר לא סובל אותו. אפילו לאון החבר הכי טוב שלו בבית אמר עליו אתמול שהוא חתיכת סוציומט מרושע. והוא צודק.

Valkyrie1

New member
העזיבה של בני רק עשתה לה רע

כשהוא היה שם, היא הוצגה באור ממש טוב והייתה הרבה יותר שמחה,
היא התנהגה יותר נורמלי.

כעת היא הפכה להיות משוכנעת, עד לרגע זה.. שגילי מחפש אותה.

מילימק

New member
גילי מנסה להשתנות ולא נותנים לו, אח"כ מתפלאים

שהוא יוצא בריב בכל הכח.

כל היום מדברים עליו, ממש כל היום. לא משנה מה הוא עושה זה לא בסדר, כל מה שהוא אומר זה מטומטם, והוא מנסה להראות צד אחר, מנסה לא לריב אבל הם פשוט לא נותנים לו סיכוי.

אח"כ שלא יתפלאו על ההתנהגות שלו....

לאה133

Well-known member
גילי לא מנסה לשנות כלום, גילי בטוח שהוא

האדם הכי מענין, הכי מצחיק והכי טוב. לגילי אין מודעות עצמית בכלל. מי שרוצה לשנות התנהגות לא צורח בשירים מזוויעים ערב שלם על מנת לעצבן את כל הדיירים, מי שרוצה שיאהבו אותו מפתח שיחות יפות, מנסה להקשיב לאחרים, מנסה להתיידד, לא מסתגר עם עצמו, זולל כאילו אין מחר, שומר לעצמו בצד מאכלים, עושה הכל כדי לעצבן ובטוח שהוא האדם הכי טוב ואחרים רשעים. גילי עם מודעות עצמית 0000000

סוויטי25

New member
וואי לאה תנוחי שלא תתפוצצי, חחחח

לאחבורת הזבל שלך בעיקר טהוניה מה זה עמוקה למות, בן ז... ,בת ז..., כ.. על האמא שלך, ועוד כאלה פנינים מפיצים ריח של מרגליות
סורי חמדתי, אנו הקהל, מעדיף לשמוע את גילי ותתפלאי גם שטאו שרה אני נהנת , אני לעומת אנשים כמוך לא מונעת משנאה תהומית, אני אוהבת את גילי מבינה ומזדהה איתו יותר מאשר האחרים, אך יחד עם זאת אני לא מונעת משנאה עיוורת, אני לא אגיד שטאו מכוערת כאשר לדעתי היא בחורה יפה,ענת אם היא לא הייתה כזו נחשה ומניפולטיבית וסכסכנית, יכלה לעניין אותי נורא ,כי אני אוהבת את אופן ההתנסחות שלה, לבנה ניכר שהיא מאוד רגישה ויש לה לב כשהיא לא מונעת משנאה ומושפעת שזוחלת אחרי העדר של הבהמות האלה
על ביז'ו אני לא אכביר במילים ,כי כבר קיבלתי איומים וזה נהיה אישי, אני מעדיפה בן אדם עם מודעות עצמית ששואפת ל0 (כמו שאת אמרת) מאשר אדם שהוא יותר מידי מודע לעצמו, ולא רואה אחרים מעבר לאינטרסים והצרכים שלו, שוב זה לראות מה מוביל למה , אני בטוחה שלא הבנת את הכוונה ,הרי כרגע כל מה שאת חושבת עליו זה כססססססססססססס(כי נחש, יחבור לנחש)אני רק מחכה לראות את ביז'ו מתפוצץ כמו שהוא אמר לשלי היום, בטח הוא מריץ את התסריט הזה במוח כל השבוע, מכין לעצמו נאום, מנסה למצוא תחבירי משפטים על מנת להפיל את גילי בלשונו, בונה לעצמו התקפה כמו שרק הנחש יודע, מחכה לראות איך הדביל יעשה את זה, כי אימבציל קצת מתקשה לשלוף משפטים באופן רציף, בואי נסכם את זה כך, מה שיש לביז'ו בשתי האונות (תגידו אם יש לו 4 פינות בראש, אז זה אומר שיש לו גם ארבע אונות?)יש לגילי באונה אחת

90a

New member
ביזו על פאולינה קורע מצחוק צודק לחלוטין

ושלי לחלוטין מחרחרת ריב עם גילי, היא מחפשת סיבה להצדיק את הישאורותה.

kobeonline

New member
סוף סוף מישהו שם לב

לבכי הבלתי נסבל של הפאולינה הזו
וגם כשהיא מחבקת את לאון היא משמיעה קול כזה מעצבן רצח כזה "הממממממ"

איך ביז'ו אמר ששבוע בחוץ לאון יבעט בה חחחח

90a

New member
שיח חרשים לא נסבלת

שסיפרו את דור זה פשוט דוגמא לשיח חרשים.....אין דו שיח אמיתי, היא פשוט ריקה מתוכן הכל שם מזיוף. נודניקית ברמות, כשהם עמדו ליד הדלת שאמרו להם על המשימה בזמן התספרת, לאון דיבר, דור דיבר איך היא נדחפת ומדברת כאשר אפשר לדבר בקבוצה אבל היא נעמדה מול הפנים והזיזה את הפרצוף של לאון אליה כדי שיקשיב רק לה והוא מדבר בקבוצה. וקיים גם העניין של התבכיינות, וכל דבר כואב והקול שהיא מוציאה. בקיצור חלולה, וזיוף גם לאון.

למעלה