יום 26 ב
בוקר

לדעתי יש או שתהיה משימה סודית......

וכל מה שאנו רואים והם חווים זאת הסחת דעת למשימה העיקרית שהיא המשימה הסודית.

מישהו יודע אולי איפה עוד אפשר לצפות בערוץ 20

חוץ ממאקו? יש לי בעיה עם גירסת הפלאש..

מילימק

New member
היה ממש פיוס? או שפשוט החליקו את ה"ריב" וחזרו

להתנהג כרגיל?

עד עכשיו לא ממש הבנתי על מה היה הריב כביכול...
הוא קינא כי דור בחר בפאולינה להכנס לכלוב?

בטוח, אבל הוא טוען שרב איתה כי

היא קראה לו ולא בא א היא צעקה לו "אז אני אלך לדור" למרות שביקש ממנה להפסיק עם המחק הזה, אז הנה היא קיבלה את דור והוא לא מתקרב .

במסגרת הפיוס: שפשופים במיטה מצד ברבי המיוסרת ושעמום ניכר ורצון עז לישון מצד ה-קן.

poli33

New member
לדעתי לאון באמת מאוהב בפאו

והיא לא שמה עליו אלה עושה הצגות
היא חושבת שזה מה שהקהל בבית רוצה לראות

מילימק

New member
לדעתי זה דווקא להפך

אני לא ממש חושבת שהוא מאוהב בפאולינה, אני חושבת שהוא רגיל להשיג כל בחורה שהוא רוצה והיא עושה הצגות אז זה כאילו מושך אותו, בתכלס שה"אתגר" יגמר הוא ישכח ממנה.
גם זה לא כאילו שיש לו יותר מידי אופציות בקשר לבנות, אולי שיכניסו דיירים חדשים... נראה..

פאולינה נראה לי דלוקה עליו קשות, אך בגלל שאין לו מה להציע לה (במה הוא עובד בכלל? עדיין בחנות? הוא לומד משהו?) היא לא חושבת עליו לטווח הרחוק.

בקיצור קשר מאולץ ומרדים

ניצנץ63

Well-known member
לא מדויק. לאון מאוהב בפאו ברצינות. הוא רמז לה

ולאחרים כבר כמה פעמים שהוא רואה עתיד איתה בחוץ. הוא שאל אותה יותר מפעם מה דעתה על זוגיות וילדים ואמר לה שהוא מחפש את זה בכל מאודו. כנ"ל ביקש מדנה שתלמד את פאו כל מיני הלכות שבת, כי זה חשוב לו שהאישה שלו תהיה מאמינה ותשמור על כמה מנהגים.
מצד שני, פאו טענה בלילה האחרון שלאון קצת חושש להתקדם מול המצלמות וזה ברור. הוא מכבד אותה ולכן לא רוצה להפוך את הרומן שלהם לסיפור "עתי וליהיא 2". ההתנהלות ביניהם בסה"כ מונעת מתוך משיכה עזה שעדיין אין לה מימוש בגלל האילוצים של המקום. מעבר לכך שהם סובבים דיירים אחרים, אינטריגות, אינטרסים של האח הגדול ליצור עניין גם על חשבונם ולהדביק להם בכוח גלגלים שלישיים (דור / טהוניה) וזה מאד מקשה על כל זוג בהתהוות. פאולינה מתאהבת גם היא בלאון, בעיקר כשהיא מזהה שהוא לא בכיס הקטן שלה כמו גברים אחרים שהיו לה אולי ואני מניחה שהדרמה שהיתה אמש תחזק את האהבה ביניהם.

אני חושבת שהצופים צריכים להיות קצת יותר סובלניים לשניים האלה וגם האח הגדול צריך לכבד יותר את הרגש שלהם ולא לנסות בכח להרוס על ידי אינטריגות. גם ככה מספיקים הדיירים האחרים, שכמעט בכל העונות לא אוהבים סיפורי אהבה בבית, כי זה בד"כ לוקח פוקוס.

24שעות1

New member
לא להאמין שלי וזיבו שיחת הבוקר -שנאתם לגילי

שוב ושוב הנחש זיבו מטנף על גילי
שוב ושוב הם מתאמים הדחה שגילי עולה
ושלי הבחורה המטומטת ביקום - אני ריחמתי עליך וגאה בך שהייתי איתו במשימה ולא יצאת מדעתך.
זיבו- בטח האח מתפלא איך עמדתי במשימה איתו כמעט והתפוצצתי.
שלי -הוא מחפש אותי כל הזמן לריב, בגלל שאני חברה שלך.
ובגלל שאני הבאה בתור אחרי לבנה וטהונייה.
שלי- הוא עושה טרור בבית ואנשים מפחדים ממנו.
ביזו - ממשיך שוב ושוב ....
ואנחנו אומרים שלי זיבו תמשיכו תמשיכו תמשיכו לטנף
ככל שתטנפו יותר, כך גילי ישרוד יותר

יעללה7

New member
שלי נחש בתחפושת של איגאונה

מרגע שבני הודח התגלה הפרצוץ האמיתי של שלי
תככנית, אוהבת ריב ומדון....מנסה לתפוס פוקוס
במקום לנסות לדבר ולפייס בין הצלופח לבין גילי
היא מחממת ביום חמסין את היקום שנמצא בבית האח....
והצלופח החתלתול שמח שיש לו חיילת במחנה ....
בקיצור משעמם....אין חדש .....קישקושים
ואין אף שיחה ברמה גבוהה שניתן לשמוע
קותי היה יותר מרגש עם סיפורים מהחיים......

פלאטוס

New member
כי גם לה נמאס כבר מהסוציומט הזה, כמה אפשר?

תאמיני לי שאם את היית בבית גם לך היה נמאס ממנו. הבן אדם מפעיל טרור בבית, כאילו זה הבית של אבא שלו. יצור דוחה ומגעיל מהסוג של שופוני יה נאס.

24שעות1

New member
עידומון/ אלבינה - אנא אם יש לך את הקטעים

של גילי מאתמול הבדיחות השירים והחיקויים .

אנא אנא תעלו לי בבקשה

erik555

New member
לוטריה בטח שמה לב שגילי לא מניח נכון תפילין

של ראש. הוא מניח אותם ממש מילולית "בין עיניך", אך הם אמורים להיות מונחים על מעלה המצח בחיבור לקו השיער.

אני מקווה שלוטריה לא תכעס שהוא לא יודע את ההלכה של מקום הנחת תפילין. כנראה שהתפילין הם של אבי והם לא יודעים להקטין את היקף הרצועה.

למעלה