יום 22 ב
צהריים|אוכ

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אמממ

אני אכן בובה :) אבל לא של ההפקה...
ואתה יודע,מותר לאהוב דיירים שונים מאלו שאתה אוהב...כל אחד רואה את התוכנית הזו מהכיוון שלו.
ואם זה אומר שאני תת רמה,אני תת רמה גאה :)

אוריאן37

New member
גם אני מצביעה לטהוניה!!

היחידה בבית שמגיע לה שיסמסו לה!
היא מיום ליום מוכיחה לי שהיא הדיירת הכי שפויה ואמיתית שם!
היא עקבית בדעות שלה, נאמנה לעצמה ולאמת שלה, היא דעתנית, אחת שאומרת את שעל ליבה ולא מפחדת ממה יגידו או יחשבו, היא לא צבועה או סכסכנית.. אז יש לה פתיל קצר סו אוט?!!! יש לה לב ענקי עם המון נתינה לאחר. וזה אומר המון והרבה.

MCMG

New member
טהוניה מקבלת הוראות מההפקה

והסיבה היחידה שאתן מצביעות לטהוניה זה כי היא לא "מהווה עליכן איום", כמו שהיו נופר אביבית ואיילה וכל בחורה יפה, כי טהוניה שחורה אז אין לכן בעיה לפרגן לה.

אוריאן37

New member
איזה שטויות אתה מדבר!!!!

זו אמירה גזענית להגיד רק בגלל שהיא שחורה היא לא מהווה נגדי איום!
זה הדבר הכי שטותי ששמעתי. נתחיל מזה שאני לא בתחרות עם אף אחת שם, לא שם ולא בכלל. דבר שני, לטעמי טהוניה בהרבה. אבל הרבה יותר יפה מפאולינה ואני הגזים ואומר שאפילו הכי יפה שהייתה בכל האח הגדול לדורותיו. יש לה יופי מיוחד. ונסיים בזה שבמידה ואני אכן אצביע לה, אני אצביע לה רק מאותן סיבות שרשמתי הנ״ל. לדעתי היא באמת המתמודדת הכי אמיתית שיש שם, עם לב ענק.. שפשוט כרגע יש כמה אנשים שכואב להם לראות אותה שמחה ושהיא חזקה בחוץ אז הם מנסים להוריד אותה בכל דרך אפשרית. ואל תגידו לי שאני הוזה כי זה מה שגילי אמר במפורשות, הוא אמר שמעכשיו הוא יפעל אסטרטגית ויעשה הכל כדי להוריד אותה... והוא אכן ניסה לעשות זאת אתמול, אומנם להדיח אותה הוא לא יצליח.. כי היא תשאר עד הסוף בע״ה, בלי נדר. אבל הוא כן הצליח להוריד את מצב רוחה!

MCMG

New member
טהוניה וחבורתה סימנו את גילי מההתחלה

רק כי הוא לא בא להם טוב בעין
מה שהוא עושה להם היום הם הביאו על עצמם, אז די עם הצביעות

ואני גם חושב שטהוניה הכי יפה העונה, זה לא משנה. התיאוריה שלי עדיין נשארת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ב-ר-ו-ר ! אין אפילו ספק...

הייתי מציעה לך פגישה עם ד"ר רבינוביץ'...לדעתי הוא היחידי בשלב זה שיכול לעזור לך.

(אגב,הטיעון שלך דיי נדפק בהתחשב שלגמרי אהבתי את איילה וסימסתי לה)

יאללה שלום וביי :)

erik555

New member
שלי רוצה לפרק את המחנה של גילי

היא לא אוהבת את גילי כמובן, וגם פאולינה עכשיו ברשימת החיסול שלה. מכיוון שלא ניתן לשים את שניהם השבוע, יש מצב שגם היא תשים את השם של לאון (ואולי גם דור), יחד עם לבנה וביז'ו... הולך ונהיה מעניין...

MCMG

New member
שלי הפתטית פשוט רוצה לנסות להיכנס

ל"מחנה החזק". היא לא יודעת שהיא תעוף בכל מקרה באחת ההדחות הכפולות הכלליות כי היא אפס ואין בה שום עניין

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נראה לי שדור לא יעמוד להדחה

במקומו בני או דנה או שניהם

MCMG

New member
איזה דור מה דור

לאון ברור ויצטרפו אליו גילי טהוניה בני ביז'ו ואולי גם דנה

MCMG

New member
חחחחחחחחחח