יום 22 ב
צהריים|אוכ

erik555

New member
בני מגלה לשלי את מי הוא שם על הגריל

הוא אומר לה שאת ביז'ו הוא היה שם בכל מקרה, גם בלי קשר לגילי.
ולגבי טהוניה, הוא זורם עם המחנה של גילי, וגם ככה היא תהיה על הגריל בכל מקרה. הוא גם אומר שהוא נקשר לטהוניה, והוא מקווה מאוד שהיא תישאר. שלי מסכימה איתו ואומרת שהקהל בטוח ישאיר אותה וזה רק יחזק אותה.

שמח מאוד לשמוע את מה שבני אומר כאן. כי הוא באמת מתחבר מאוד לטהוניה. הוא היחיד שגורם לה לחיוך קבוע כשהיא לידו. ליד כל היתר היא רק מקטרת כל היום, אבל כשהוא מגיע - מין חיוך רגוע ושליו נוסך את פניה.

sense9

Member
מנהל
בני שם את ביז'ו וטהוניה?

הוא שם אותה רק כי המנחה של גילי עושה את זה? איזה חסר חוט שידרה הבנ"א!
שישים את דנה. כל הזמן מתעללת בו, ובין אלו (אם לא היחידה) ששמים אותו להדחה הקרובה!

lir2306

New member
אתם יודעים מה הכי מבאס את הטוניה?

כשהיא הציעה ללאון שישן איתה לאון ישר אמר לה לא ואמר לה תחשבי איך זה יתפרש בעיני כולם, אנחנו רק חברים ולא יותר מזה.
ופתאום (אפילו שזה רק בגלל המשימה) הוא ישן ליד פאולינה, מתמזמז איתה מתחת לשמיכות כמו שהיה אתמול בלילה, כל צהריים הם ישנים ביחד, הם מתלטפים
נוגעים אחד בשנייה ומזה לדעתי הכי הרבה טהוניה מתבאסת שלה לא הצליח ולא משנה אם אזה אמיתי או לא בין פאולינה ללאון

Noya84

New member
אני חייבת להסכים...גם אם היא לא

ממש רוצה את ליאון נכון לעכשיו, ההתנהגות הזו בהחלט יכולה להעליב בחורה, בטח כשהוא אפילו לא דיבר אתה על זה לפני כן ופשוט מתנהג כאילו כלום לא היה...

kobeonline

New member
היא הציעה לו מהר מדי

הם היו כולה שבוע בבית
וחוץ מזה עכשיו ראיתי במדברים על זה בערוץ 2, מירי אמרה שלאון אמר שהוא לא נמשך לפאולינה והיא אמרה אולי זה משהו שיכול להשתנות אבל לא נראה לה שמה שקורה שמה אמיתי...

לא נראה לי גם שטהוניה שמה עליהם כלכך היא נראת בדיכאון אבל לא נראה לי שבגלל זה... אולי כל הסיפור עם גילי משפיע.

lir2306

New member
זה שהוא לא נמשך לא אומר שהוא

לא יכול להתאהב ברוגע שלה ובפנימיות שלה ונראה לי שכל מה שהיא מספרת שהיא נפגשה עם תום קרוז וכאלה די עשה לו את זה ולפעמים כשאתה מתאהב בבנאדם בגלל הפנימיות אתה לאט לאט גם נמשך אליו. לא תמיד המראה החיצוני קובע ופאולינה לא מכוערת בכלל. וכן זה יכול להשתנות גברת מירי שבהתחלה הציעה לפאולינה להיות כלתה ואמרה לה יכתבו בעיתון כלה וחמות הכירו באח הגדול ואחר כך רצה לטהוינה להציע לה את אותו הדבר.

kobeonline

New member
גם נכון

אבל אי אפשר לדעת, בנתיים זה נראה כאילו הם משחקים על קלף הזוג שעבד לעמיר וסיוון וקותי ויאנה (יותר נכון יאנה.)

סיסי90

New member
טהונייה בהחלט נפגעה וכנראה גם מקנאה

אבל יאמר לזכותה שהיא לא לכלכה אפילו פעם אחת על פאולינה
לעומת החלולה שלא מפסיקה ללכלך עליה ורק בגלל שליאון הדביל
אמר לה שהוא נימשך לטהונייה.

MCMG

New member
טהוניה ליכלכה מספיק על אחרים

במשך שבועיים כל יום
כמו גילי ורוני שסימנה אותם מהיום הראשון

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מעניין אם יכינו אותם לתרגיל מחר...

עונה קודמת אני זוכרת שהייתה אזעקה (תרגיל) ולא אמרו להם והם ממש נלחצו....אם אני לא טועה לירון ממש צרחה ובכתה.

edmasa

New member
כרגע מירי חן אמרה בערוץ 2 שלאון אמר לה שהוא

לא נמשך לפאולינה.חיים אתגר הפנה אליה שאלה מהפייסבוק מה דעתה בקשר לקשר של לאון ופאולינה ואיך היא רואה אותם מתקדמים בעתיד במיוחד אחרי ההתקרבות שלהם אתמול אז היא אמרה שהיא לא מאמינה שזה בא מהלב אלא שבתוך הבית נוח להישען על בן אדם.היא בשהותה בבית שאלה את לאון למה הוא לא נותן גז עם פאולינה אז הוא אמר לה שהיא בחורה חמודה ומקסימה אבל הוא לא נמשך אליה

המכורה 1

New member
מירי כמה עפה על עצמה שקרנית רואים שלאון

רוצה ונמשך לפאולינה אבל רוצה לנסות איתה קשר בחוץ טוב שהיא עפה

אוריאן37

New member
כל מי שכתב ששלי סכסכנית וזגזגנית אז זהו שלא!

היא קיבלה שכל וסוף סוף היא הבינה שפאולינה לא חברת אמת!
גם אם פאולינה הייתה אומרת לי, שומעת את תעלבי אבל אין בנימין חברות אמיתית.. אני גם הייתי מעיפה אותה לכל הרוחות!!!
וגם אהבתי שהיא אמרה שפאולינה במשך שבועיים ניסתה להסית אותה נגד טהוניה.. יאלה עכשיו רק חסר שהיא תגיד את זה לטהוניה והתמונה מושלמת!!!

MCMG

New member
עכשיו רק חסר שטהוניה תזכה והתמונה מושלמת

אכן זוכה מושלמת. לרמה שלך ושל המצביעים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מצביעה לטהוניה

אנא השכל אותי וגלה לי מה רמתי לפי זה.

למעלה