יום 22 ב
צהריים|אוכ

DITY100

New member
כדאי לשים את הסרטון בעמוד הפייסבוק של האח

הגדול, כדי שכולם יראו מי זאת ענת!!!
מישהו מתנדב?

זה קרה לפני שבועיים

פשוט דיברו על הקטע הזה הרבה פעמים ורק היום העלו את הסירטון.
לדעתי זו היתה התקפה אישית די קרובה לרמות של רוני מיילי ולבנה.
זה שיניב לא הגיב בבכי וקרע את הבגדים, לא אומר שהדברים שנאמרו עליו בפני טהוניה ודנה לא היו פוגעניים ואישיים מאוד (התייחסה הרבה לעיוותים פיזיים כאלה ואחרים)

הגמל לא רואה את הדבשת שלו

המבטים של ענת כאן נוראים ומוזרים
היא האחרונה שיכולה להעביר ביקורת על יניב.

abigl

New member
היא כלבתא לא קטנה בכלל, אבל גם הוא שווה קצת

חכם מאוד אבל לפעמים מתחלקות לו אמירות לא נחמדות בכלל וחבל שכך.

אותה אני לא סובלת, יש בה רוע והיא מנסה לחפש את דרכה בבית מבלי לתרום דבר לקבוצה ולבית ותוך שמפנה לפעמים גב לאלה שתומכים בה ולא קוראים נכון את המפה.

באותו הרגע היא ירדה לי מהעניים, איזה רוע..

כל כך ריחמתי עליו, גם ככה הוא מרגיש עוף מוזר.

tg151

Well-known member
זה כבר מוגזם כמה שהאח מוותר להם

אז מה אם הם היו במשימה? למה לוותר להם? 4 קנסות במקום 10!!!

וגם ככה השבוע עם תקציב בסיסי הם קיבלו כמה אוכל שהם רצו. אז שלא יתלוננו כולה אכלו בוקר אחד אורז עם לחם וגם על זה הם התבכיינו. כל שבוע מחדש האח מוותר להם. זה כל כך מעצבן.

כוכב 38

New member
לדעתי, כי יש שם כמה דיירים על הקצה שרוצים

הבייתה והאח חושש שתתפקשש לו העונה....אז הוא מצ'פר אותם

עידמןן

New member
עדכון אחרון מהבית

לבנה מסיימת להכין את הכיתוב על החול, ויחד עם ביז'ו היא פונה למצלמה, והם מקדישים אותו לאביה - "אבא שלי, החיוך שלך תמיד איתי". על רקע המתח מההדחה הקרובה, הדיירים מתחילים לדבר על היום שאחרי, ודורין אומרת שאין לה הרבה חברים ואילו בעלה הכי קרוב אליה: "באנו לבד, ונצא לבד", היא אומרת לביז'ו, שמסכים איתה, אבל אומר שלבנה ויניב יישארו חברים קרובים שלו. אבי מספר שעברה שנה עד שאשתו מיכל הסכימה לצאת איתו, ובני מגיב בחיוך טיפוסי: "אז יש לי סיכוי עם שלי".

מי הדייר שלך?
לסקר - http://big.israup.com/p/blog-page.html

מילימק

New member
אני ממש נהנית לשמוע את אבי מדבר, דברי חוכמה.

אני יודעת שהוא לא יזכה, ובטח יעוף מהר, כי הוא לא ממש מעניין ואין ממנו אקשן.
אבל ביינתיים אני כל כך נהנית לשמוע אותו, איזה סיפורים יש לו, נסיון חיים מאוד עשיר. אני פשוט יושבת ומפנימה כל משפט על מידות, רגשות, התמודדות עם מצבים וכו...
הוא דיבר עם גילי שיחה מאוד ארוכה ביום שישי (אם אני לא טועה) וניסה להסביר לו כמה שלא טוב להתעצבן, מה ההשלכות, מה הוא עבר בחיים, כדי להראות לגילי שהוא יכול להיות אחרת. כמעט כל משפט שלו קלע בול, הניסוח והדוגמאות.
פשוט כיף

למעלה