יום 22 ב
צהריים|אוכ

Valkyrie1

New member
זה בעיה של הדיירים ואשמת כל אחד ואחד מהם

שלא עשו שום דבר ולא העירו ולא התלוננו על זה.
מה פתאום בנאדם ישן, לא עוזר בכלום כמעט אבל בתקציב עוד יש לו חוצפה לדרוש דברים?

erik555

New member
וכמו בפוליטיקה... מי שהפרזיטיות הכי מפריעה לו

זה הכיפה הסרוגה (בני), וכל השאר מתחשבים יתר על המידה, מתוך בורות מסוימת ומתוך רחמי שקר.

כן, כי הכיפה שלו היא הכנה למוח

והגוף והמוח עצמו זה סתם קישוט מבריסטול.
תיוגי פייסבוק חסרי שחר.

adip110

New member
דנה דוחה ברמות על מכוערת בפנים ובחוץ

חרדית, עלאק !

חרדיות כמוה אפשר להשיג בשקלים בודדים.

ברבור129

New member
צודקת 100% למעט ההכללה "כל הדתיים"

כי לא כולם כאלה ....יש דתיים שמתנדבים לצבא !!!!!!!!

DITY100

New member
התייחסתי לרוב החרדים בחברה הישראלית

שאחוז גבוה מביניהם לא עובדים ומקבלים תקציב מהמדינה (מהמיסים של אלה שכן עובדים) בשם הרוחניות...
ברור שיש מיעוט חרדי שעובד, ויש אף מיעוט שמתגייסים לצבא, אבל אלה מספרים לא מייצגים. ברוב האוכלוסייה החרדית הגבר לא עובד, אלא לומד בישיבה ומקבל קיצבה אוטומטית מהמדינה. ולא מעט מדברים על אחוז לא מבוטל ש"כאילו לומד בישיבה", כלומר רק רשום כדי לזכות בקיצבה. וזה לא סוד. לא סתם יאיר לפיד יצא נגדם, כי זאת אפלייה לטובה של ציבור שלא תורם את חלקו למען הכלל ואף מקבל יותר.
כתבתי שדנה מזכירה לי בהתנהגותה את גישת ה"מגיע לי יותר, כי אני דתיה", כי איך שהתחיל התקציב היא נדחפה לפני כולם והתחילה עם רשימת הדרישות הפרטיות שלה, בעוד שעל פי ההתרשמות שלי היא תורמת הכי פחות בכל מה שקשור למטלות בבית, ביחס לשאר הדיירים

sense9

Member
מנהל
גם פאו, ענת ושלי לא ממש עוזרות בנקיונות וכד'.

אוקיי צפיתי בפעם הראשונה בקטע של ענת ויניב

אודות למי שהעלה את זה,
ההתנפלות של ענת על העיניים של יניב, זו ירידה לרמה מאוד נמוכה ופוגענית כיאה למי שאין לה מושג איך להראות צודקת מול הטענות החכמות של יניב.
יניב עמד מולה בגבורה, באומץ, ואף הצליח לגלות סלחנות לירידה הבלתי פוסקת של ענת לגבי המבטים המולדים שלו.

מילימק

New member
הועלה בשרשור בוקר ליום זה ע"י adip110

חובה לראות!!
הייתי בהלם טוטאלי

למעלה