יום 17 ב
בוקר

Valkyrie1

New member
פאו הבינה שטעוניה כביכול לצערי חזקה בחוץ

אז עכשיו היא רוצה "להשתחרר מזה".
לקחה אותה לשיחה, מעניין אם היא תנסה לסיים את זה ולהתקרב אליה.

בעע

juspan

New member
ברור, זה כ"כ פאתטי

כל ההתנהגות שלה פאתטית וחסרת פאסון, גם הקנאה האובססיבית עד כה כלפי טהוניה לעיני המצלמות 24/7, כשפשוט לא יכלה קצת להשתלט על זה ולהסתיר, ועכשיו כשהבינה שהיא חזקה בחוץ ושכנראה טהוניה היא ממחנה ה"טובים" (בעעע), היא מנסה לעשות כמעשה אלירז לפני שחלילה טהוניה "הגיבורה הראשית" תעשה את זה בעצמה עוד כמה שבועות ותקרא לה לשיחת סולחה.

אוריאן37

New member
טהומיה לא הייתה באהאליה כי לטהוניה לא הייתה

בעיה איתה בכלל זו פאולינה שהתעלמה מטהוניה ולא ההפך...זה בכלל לא אותו הדבר לאלירז וסער היה ריב פה לא היה בכלל ריב סתם קנאה חולנית של פאולינה בטהוניה ולכן אין פה מקום להשווה.

inbar432

New member
אני בעד שתדבר איתה

בערב הראשון שפאו נפגעה ממנה בגלל ענין הרוסים הבנתי אותה, איך מישהי שדורשת רגישות כלפי העדה שלה יכולה לפגוע בבני עדות אחרות?

אבל כבר שבוע שהיא מסתובבת ולא מפסיקה לדבר עליה בצורה אובססיבית שסתם מוציאה אותה ילדותית,
שתפתח את זה מולה, מקסימום יריבו...
ההתנהגות של פאולינה כל השבוע גימדה את הגזענות של טהוניה כלפיה

erik555

New member
במיוחד כאשר האח לא הראה לנו שום דבר

במשדר, ושום דבר מזה לא נצפה בערוץ 20. חלק גדול מהצופים כבר מתחיל לחשוד שפאולינה המציאה את זה... שתי סצינות שבהן טהוניה אמרה (לפי טענת פאולינה) לעבר פאולינה "רוסים", היתה הופכת את הקערה על פיה...

זה משום שטהוניה יקירת ההפקה ולא יכולת לראות,

היא אמרה לה:"אתם הרוסים רגילים למשטר" בחדר האח (מקום שאנו לא רואים בד"כ), ומרוב שיש הסתרות אי אפשר לראות הכל.
אה וגם ללאון היא אמרה רוסי מגעיל,אם לה היו אומרים אתם האתיופים.... העולם היה נחרב.

lir2306

New member
נראה שהשיחה היתה קצרה

נראה שהשיחה בין פאו לטאו היתה קצרה ונראה כי שתיהן יצאו ממנה עצבניות. מעניין אם לאון/גילי יגשו לפאו עוד מעט וישאלו על תוכן השיחה.

sense9

Member
מנהל
שלי שוב טחנה את הנושא של הפחד מהמיילים

ופאו אמרה לה שבכל מריבה יש 2 צדדים, אז שלא תפיל את האשמה רק על רוני. שלי אמרה לה שהם משליטים טרור וכולם מפחדים מהם, וגם בגלל זה אפחד לא התערב במריבה עם לבנה, אז טוב שרוני עזב. פאו אמרה לה שלא תגזים, ולא מפחדים מהם ובטח של אמדובר בטרור, וזה שלא התערבו, זה בגלל שאנשים לא רוצים לקחת חלק במריבה.
פאו צודקת לחלוטין.
שלי מפחדת מהמיילים. נו באמת. בחורה בת 35 שמפחדת מקצת צעקות. בטח גדלה בבועת מרציפן.

Valkyrie1

New member
"ובגלל זה אף אחד לא התערב"

איזה תירוץ עלוב.

פאו סתומה בד"כ אבל פה היא צודקת.

פוצי77

New member
היא פשוט בלתי נסבלת!

אני מודה שבהתחלה היא נראתה לי מתוקה אמיתית והייתי בעדה... בימים האחרונים אני פשוט לא יכולה לשמוע אותה!
עם הדיבור המתיילד והמתבכיין הזה... קצת לקחה יותר מידי ברצינות את ה"עלמה במצוקה". לא אוהבת את ההתנהגות המתחנחנת והמתבכיינת הזו.

למעלה