איך אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול 4

cheelly33

New member
אז זהו ש...

לרקוד ממש עוד לא יצא לי, אבל אני יכולה לומר שאני מקפידה לקום עם חיוך למקרה שהמצלמה תהיה עליי (אה, אופס.. אין מצלמות
)

juspan

New member
אני עם הסיפא שלך

יצא שהחופשה הזוגית המיוחלת שלנו (טפו טפו) תיפול בדיוק על הכמה ימים אחרונים ועל הגמר כמובן. אז עזבי להסחב עם לפטופ (אנחנו בית שנסחב תמיד עם כמה וכמה מכל הסוגים שיש
) אבל זה שעון אחר לגמרי ואני לא יכולה להרוס לנו ככה חופשה ראשונה בלי הילדות ועוד בשביל משהו שגם ככה נשגב מבינתו של בעלי כל שנה מחדש והוא הכי לא שותף להתמכרות הזו שלי, גם אם אני מכריחה אותו קצת להבין ולדעת מי נגד מי כל עונה. בקיצור, מתפללת שיאריכו את העונה בכ"ז בשבוע או משהו כזה, אוותר על השבוע לפני אחרון ושאוכל לראות את הגמר בתנאים נורמליים בבית כשאני מאוששת

cheelly33

New member
גם אצלי מדובר ב
אחר לגמרי

5 שעות קדימה
זה אומר שאם הגמר מתחיל בשעה 21:00, אני אתעורר לי ב02:00 לפנות בוקר כדי לצפות בו. את הימים שלפני אני אדגום בטח באייפון, במהלך היום הצצות לחדשות, כאן לפורום וכאגנוב קצת זמן בין לבין על המחשב לראות מה קורה בבית (של האח, לא שלי
)

כוכב 38

New member
כשבשעת כעס אתה הולך במעגלים סביב השולחן

בסלון וקיסם נעוץ בפיך.....חחחחח....

התמכרות

New member
אתה לא יודע כי אתה חי בסרט ומרחף

אחרי שאתה יוצא מזה(אם אתה מצליח), אתה מבין שהיית נרקומן. פסיכי לגמרי. בזבוז חיים קטלני (למרות שכיף לפעמים לברוח מהכל, אך תלוי באיזו רמה. אם זה משתלט לך על כל החיים->טיפול). אין לברוח בחיים. צריך להתמודד. אין דבר כזה "פוס" גם "רק" שלושה ארבעה חודשים לאנשים שמנהלים אורך חיים נורמלי ועובדים. לא נותן לעצמי לאבד שליטה יותר עם זה, גם כשאני מרגיש שזה בא, והזמן שאני מתעסק בזה מוקצב. באמת מאחל וממליץ למי שלא מצליח לצאת מזה מכל הלב לעבור טיפול.

Ofra le

New member
כשבתחילת שיעור בבית

לפני בדיקת נוכחות אני מתעדכנת בפורום ופותחת שרשורים ...

כשמתחילים לתייג אנשים סביבך כדמויות מהאח

לדוגמה - חברה שמקנאה או נכנסת לסרטים מהחבר - יאנה כשמישהו לא מפסיק לברבר שטויות - יוסי תוכי וכו'

כשדקה לפני שאתה יוצא מהבית אתה סופר:6,7,8,9..

כשבמקום לקחת ת'רכב/להזמין מונית אתה מזמין לימוזינה
כשאתה הולך להדיח כלים אתה מודיע שהבחירה הראשונה שלך להדחה היא הצלחת והשנייה,
וכן הלאה

למעלה