איך אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול 4

כוכב 38

New member
לבן שלי ולי זה היה פחות טעים מחרדל סטנדרטי

אבל אנחנו לא אניני טעם....

אם אתה מנהל פורום ואתה ..

פותח דיון בפורום וכותב : "נא להתנהג בהתאם".. לחוקי הפורום XD חח אהבתי מסמס "ער?" ל2020

purehoney

New member
אתם יודעים שאתם מכורים זה כשאתם...

לא שמים לב איך לאט לאט אתם מסגלים לעצמכם את האופי והתנהגות של הדייר/ת שאתם הכי אוהבים בבית
כשאתם מקציבים לעצמכם רק מספר שעות מסויים ביום לצפייה ותמיד אתם אומרים טוב נו נצפה רק עוד רגע,אולי תכף יקרה משהו מעניין
כשאתם בדיוק צריכים ללכת אתם רואים שהתחילה שיחה מעניינת שאתם פשוט חייבים לראות ונשארים לצפות
2 דקות אחרי שמתחילה השיחה הזאת השקופית של שידור הופסק זמנית מופיעה,אתם מתעצבנים נורא שממש בא לכם לזרוק משהו על המסך מחשב/טלוויזיה
יש לכם פתאום חשק לאמץ חתול/כלב ולקרוא לו וולטר=)
אתם שונאים את ההפקה על כל הצינזורים והמניפולציות שהיא עושה כל הזמן אם אני אזכר בעוד משהו אני אוסיף חחחח

purehoney

New member
עוד אחד...

בכל עונה שנגמרת אתם נשבעים בפני כל העולם ואחותו שזאת העונה האחרונה של האח הגדול שאתם מסמסים למישהו מהדיירים ואז בעונה חדשה אתם לא מצליחים לעמוד במילה שלכם שהבטחתם

עדגיל

Well-known member
איך אני יודעת שאני מכורה? כבר שלושה שבועות

אני לא מוצאת זמן לגשת לדואר לשלוח 2 מכתבים דיי דחופים, וכל הזמן אני מטפטפת לעיניים סטילה בגלל שעות צפיה רבות הן במחשב והן בפלזמה.

kordilia snake

New member
שוולטר הוא הפייבוריט שלך
ומבחינתך אפשר כבר עכשיו להפטר מכול הדיירים ולתת לו את המיליון...

cheelly33

New member
אהממ...גם לי יש

שכל בוקר אני מכוונת שיר אחר לשעון המעורר
שאחרי שאני מתעצבנת על מישהו בעבודה אני מוצאת את עצמי חושבת שזה לא כ"כ נורא, כי מקסימום אני אעמיד אותו להדחה במוצ"ש.
שמס' ימי "המחלה" שלי מאז תחילת העונה המריא לשחקים (
)
שאני מנסה לחשוב איך אני אראה את הגמר למרות שאני לא אהיה בארץ כשהוא יהיה... (שוקלת ברצינות להיסחב עם הלפטופ).

omer719

New member
בטח שתיסחבי עם לפטופ

אי אפשר לפספס את הגמר
(בעצם תלוי מי יגיע אליו..)

cheelly33

New member
יש עם זה בעיה קלה...

הוא פשוט 18 אינץ' וכבד לאללה. אולי אני אקנה שם לפטופ/טאבלט קשה לי להאמין שאני אסתדר בלי זה

למעלה