איך אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול 4

omer719

New member
איך אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול 4

הגיע גם הרגע של השירשור הקבוע שלנו
אז לא מזמן עברנו את החצי, שרדנו 60 ימים עם חבורת הדיירים של האח הגדול - העונה הרביעית, ואחרי אינספור משימות ריקוד, דיירים חדשים, שבעה מודחים, וכמה נמלטים הגיע הזמן לגלות ולסכם בשביל כל מי שעוד לא החליט - איך אפשר לדעת שאתה מכור לאח הגדול? אתם מוזמנים לכתוב משפטים, סיפורים, תהיו יצירתיים ושנונים כמו שאתם יודעים
כמובן שאפשר דברים כלליים וגם כאלה ספציפיים לעונה הנוכחית. כמה דוגמאות שהם משפטים הורסים מצחוק שאתם (או לפחות מי שהיה פה) כתבתם בשירשור הזה בדיוק רק בעונה הקודמת -
אני מסמס "אתה ער" ל2020 ‬
(עידמןן)
אתה לא עושה כלום אך מתעקש שאתה עובר "תהליך"‬ (קיי2007)
שאתה מצלצל בפעמון של הדלת בבית ומתפלא למה‬ הדלת לא נפתחת לך לבד. (ExsoTic Cop)
כשאתה רואה ארץ נהדרת‬ רק כדי לראות אם יהיה חיקוי של האח הגדול (נגמר לי הכוח)
‫שעל כל
שאתה רואה ברחוב...‬ אתה...ניזכר..בסיוון... (בוףברכה) אז בואו גם אתם לשתף אותנו איך אתם יודעים שאתה מכורים לעונה הנוכחית או לאח הגדול בכללי, שתפו פעולה

odelial

New member
כשאתה אומר לשליח של הפיצה, יו, איך

אתה דומה לקותי..............

ornass2

New member
כשאתה חושב, תיכף תגמר העונה, ויהיה זמן לסידור

לסידורים, מטלות גדולות בבית, וכדומה.

DirrtyShay

New member
אצלי לפחות - שאני הולך לישון בבאסה

אתמול הכוונה אחרי כל הבלאגן בבית, לא משנה אם אתה שונא את קותי או שונא את ערן זה כואב לראות דבר כזה כמו אתמול - אני בתור אחד שמאוד מעריך ואוהב את קותי כואב לי לראות אותו בבית לבד. הלכתי לישון הכי בבאסה שיש ממש עם כאבי בטן מי שישמע אני מכיר את הבנאדם חוץ מהתוכנית, מפה הבנתי שאולי כדאי שאני אצמצם צפייה כי אני רק רואה אותו ואת הפנים שלו אני מבואס. בקיצור חרא של עונה אין ספק...

קפצילי

New member
איזה בלאגן היה אתמול בבית ?

חוץ מזה, באופן כללי - זה לא כזה גרוע שבן אדם יהיה קצת לבד עם עצמו.

DirrtyShay

New member
נכון אין רע להיות לבד מבחירה

אבל שרוב הבית מלכלך עליך ועושה "אחווה רוסית" שמלכלכת עליו ומפתחת דברים באופן קיצוני וגם חברים קרובים (אביבית וצבי) עושים פוזות - אז זה כבר כן רע.

ה"אחווה הרוסית" כביכול

ישבה במטבח והריצה צחוקים בלי מילה אחת על קותי. ראיתי הכל והם לא דיברו על קותי בכלל. מילא שאביבית וקותי מאמינים שהעולם סובב סביבם, גם התומכים שלהם מתחילים להאמין בכך?

DirrtyShay

New member
חחחחחח ציניות או רצינות ?

דיייייייי נמאס לי מיאנה עוד תעשה לי אולקוס מהעצבים שהיא מביאה עם המשחק עם קותי.. שגעה אותו, אותי ועוד אלפי צופים. ושוב אזכיר - שגעה גם את אמא שלה (וביישה אותה).

Buzz15

New member
שאתה רואה כל קטע בתכנית המרכזית

ואומר לעצמך בלב "את זה ראיתי בלייב,את זה ראיתי בלייב"

AnonymousF

New member
! או כשאתה רואה את הקטעים בתוכנית המרכזית

ותוהה למה לא הכניסו קטע מסויים שראית לייב

למעלה