עדכוני ערב מה
יום 4 ה4.1.12

sweetgood526

New member
כמו שיך זכות לנטורי קרטא לשים טלאי ולהגיד

נאצים? כן יש זכות במדינה דמוקרית עד גבול מסויים שמגודר בחוק ועדיין לא אומר שמעוניין לשמוע שקרים ועלילות על המדינה שלי ושמאל הזוי. היי שיבאו מישהו באמת מהימין הקיצוני שישמו ונשמע את דעותיו לא? לא צריך לתת במה לאנשים כאלה.

KateMeow

New member
בננה מרקדת, את צודקת!

זה מה שאני חשבתי, היא אשכרה פרידה 2. מזעזע.

ashly78

New member
מולך שמולך :)

הדרך הטובה/היחידה ביותר לחרחור מלחמה זה שני צדדים קיצוניים. מיסטר מולך הוא קיצוני חיצוני (בלשון המעטה) בגלל אנשים כמוהו, ושכמותו- ז"א קיצוניים בכל רמח גופם אנשים שחייבים למרוד שחייבים להישמע אנשים שלא יבחלו בשום אמצעי כדי להשמיע את האגנדה שלהם... רוב אנשי הבית הם לא קיצוניים- ז"א יכולים לשמוע את מולך ולהמשיך הלאה לחיים רגילים אבל ההפקה הגאונית (כנראה כדי לשקף לנו את החברה הישראלית) בחרה אנשים קיצוניים מהצד השני המחזיקים בדעה הפוכה, וגם הם כמו מולך- מוכנים ליפול על הרימון כדי להגן ולהשמיע את דעתם, לא יבחלו במילים ןכמובן שלא יהיו מוכנים להקשיב לצד השני.

בואנה אתם יודעים? אני נגעלת מהדעות של סער

אבל, הן פשוט מגעילות אותי, חוסר תרבות דיון, יושבות.. צוחקות עליו, סותמות לו ת'פה ולא נותנות לו לדבר. לפחות בתחילת הסרטון. אם את לא בעניין של לנהל דיון אז אל תנהלי!! הוא לפחות מנומס. וסער??? לא מעניין אותי שהם צריכים לעבור במחסומים, מעניין אותי לשמור על המדינה שלי, נקודה!

רינתי77

Active member
אם ראית את הקטע, אז וודאי הבחנת שזיוה דווקא

ניסתה להקשיב, אבל ברי ממש השתוללה. כזה חוסר כבוד לאדם שעומד מולה, פשוט בושה וחרפה.

כן אבל זיוה צחקקה איתה בהתחלה

כשהן אמרו עליו "חולי". יש דברים שלא אומרים לבנאדם בפנים...

gokussj2

New member
השידור יהיה סגור עוד המון זמן

למה הפעם זה אנשים שלא יוותרו בריב ויכולים להמשיך ולהמשיך , כל הכבוד להפקה , עונת השקופיות מרתק

Tapudy

New member
פתאטי!!! איפה ימי הVIP שראינו 3 שעות ריב

בלי שום הפרעה וללא שום צנזורה? הולך ופוחת הדור

למעלה