עדכוני ערב מה
יום 4 ה4.1.12

פרינז

New member
השורה הראשונה

אני חושב שהוא בחור חכם ומעניין לשמוע אותו. יש לו עוד דברים לומר ולא רק הדיעות הפוליטיות. הדיעות הפוליטיות שלו קיצוניות לטעמי. אבל למרות הדיעות האלו אני אוהב אותו ומקווה שהוא ישאר ויראו אותו יותר.

noami23

New member
נכון,יש לו עוד דיעות מאוד חשובות על המצב

גם הוא דורש צדק חברתי וזה לדעתי חיבוי שהוא מעלה את הנושא הזה!לולא דעותיו הוא היה ללא ספק אחד המועדפים

פרינז

New member
זה יהיה מעניין אם הוא יצליח להיות נציג של עוד

דברים ולא רק השמאל

noami23

New member
מקווה בשבילו

יש לו הרבה מה לתת וחבל לי אם ינצל את זה רק בנושא השמאל

פרינז

New member

אני חושב שהוא בחור חכם ומעניין לשמוע אותו. יש לו עוד דברים לומר ולא רק הדיעות הפוליטיות. הדיעות הפוליטיות שלו קיצוניות לטעמי. אבל למרות הדיעות האלו אני אוהב אותו ומקווה שהוא ישאר ויראו אותו יותר.

ליאור032

New member
נו באמת ! אז למה לא נוהמים לאלברמן ולמה לא ל

ליצחקי ? ובמשחק הראשון העונה שרתם לו טוטו קח בננה, זה לא גזעני ? אני לא אוהד הפועל ולא ביתר אבל רק אוהדי ביתר אשמים אל תאשים אף אחד, אני רוצה שביתר תישאר אבל האוהדים שלה מורידים אותה ליגה. ואף אחד אחר לא אשם, בטח שלא השמאלנים.

ליאור032

New member
אבל לאף אחד לא שרים בוא תקח בננה והשמאלניים ל

לא שורפים כיסאות בטדי. הכי קל לבוא בטענות כלפי אחרים במקום להסתכל על עצמם.

מה רע בבננות? חוץ מזה שמכבי ת"א כדורגל

היה שחקן בכיר שקטל את דגו ומי ששרף זה לא בטדי זה בבלומפילד / ר"ג לא שורפים את הבית

ExsoTic Cop

New member
פראייר מי שמזמין את הערוץ

מזל שהייתי חכם ולא הזמנתי עד עכשיו. העונה שוברים שיא בצנזורים לא תראו שום מריבה אלא רק במשדר בערוץ 22 וגם זה דקה או שתיים מכל הריב אחרי עריכה גדולה של ההפקה שיכולה להוציא דברים מהקשרם. אני אראה באינטרנט פה ושם לא יותר בשביל לראות זיבולי שכל לא צריך להזמין גם ככה שמעניין יש צנזורה.

zinzun

New member
צודק! לא להזמין! כל הזמן מצנזרים!!! נמאסססססס

צודק זה מה שאמרתי לכולם

רק פראיירים משלמים בשביל ערוץ שחצי מהזמן מצונזר, תמיד הם פעלו ככה בכל העונות. ככה שזה לא חדש.

למעלה