כל העדכונים על הדיירים לכאן

חודדה מעריצה של ליהיא? חחח

כמה לא מפתיע. טראש נמשך לטראש! אני חושבת שהעובדה שחודדה לא אוהבת את נופר זה מחמאה אדירה לנופר.

טעם טוב? להזכיר לך שהיא היתה בבית האח בעונה

שלה, היא היתה החברה הכי טובה של אביב ושרה והשונאת הכי גדולה של אלירז ואלין. כן, רק חודדה יודעת להבחין ב"איכותיים"

BLOSSOM6

New member
איזה רשע. זה היה מזעזע, ולגמרי לא מגיע לאלין

המתוקה. לאלין יש מזל גדול שהעיפו את חודדה וכך אלין פרחה וזכינו לראות מי היא באמת.

davidlev02552

New member
הייתי בעבודה, וכעת יש לי קצת זמן, חודדה-ערסית

למעשה אני מתעב ערסיות וערסים (כבר שנים רבות) אבל חודדה הייתה בדיוק כפילה מןשלמת של הערסיות במקום העבודה שלי, והמאבק בינה לבין אלין היה ענק!! ומצחיק חודדה כערסית דומיננטית, חיפשה את הדמות הכי חלשה ועדינה בבית - כמו שמחפשים לטרוף את השה הכי חלש בעדר. היא מצאה אותה בדמותה של אלין, אותה אלין הנערה המתוקה, או הילדה המגודלת שלא התפתחה, הייתה ללא עמוד שדרה, ללא פה , ללא כוח, ללא חברים סתם בודדה וחלשה, וחודדה ניצלה זאת, והציקה לה , ואיזה הצקות.. כל הצקה מצחיקה , "שקית חלב", "אפרוח",,, קורעת. מוזר שהחבר של אלין אלירז לא הגן עליה ונתן לחודדה להציק לאלין ואלין במקום להחזיר או לתקוף שתקה

יונתנסקי

Well-known member
מיטב זכרוני, בתקופה ההיא אלין ואלירז

עדיין לא היו כה מיודדים, ואולי לכן לא יצא להגנתה.

davidlev02552

New member
..."ולמה נקראה חסידה?, משום שעושה חסד רק עם

חברותיה..." והחסידה עוף טמא טאסור לאוכלו אלירז היה חיב להגןגם בלי קשר לחברות

יונתנסקי

Well-known member
הזכרת לי את המדרש שמשווה את צדיקותו של נוח

לצדיקותם של אברהם ומשה. "נוח איש צדיק היה בדורותיו" (כלומר צדיק יחסית לדור המבול הרשעים) והמשך הדיון גם בדברי חז"ל, וגם בספר ה"זהר".

HG9

New member
אלירז הוכיח מי הוא ומה הוא בתמיכה שלו בליהיא

ובפרידרע המכשפה והאמת היא שהוא הוכיח את זה כבר בעונה שעברה, בעיקר ביציאה שלו מהבית ביענו הדחה, כשהוא לא הודח באמת. הצורה שבה הוא יצא כשחשב שהוא מודח, אומרת הרבה עליו חבל שה"קופים" (ותאמת כנראה שמדובר בעיקר ב"קופות", שמרבות לאונן עליו) שהולכים אחריו באש ובמים והחליטו שהוא אלוהים, לא הבינו כבר אז כמה הוא אפס של בנאדם, ועדיין לא מבינים

davidlev02552

New member
מסכים איתך! ראיתי אותו בהתיחסות המתנשאת ו

מזלזלת בבשבקין ובמניפולציות שלו (רציתי לראות אותו בישיר לראות למה אני לא סובל אותו, משהו בהתנהגות שלו עשה לי רע בעין)- אני זוכר את הפרק של ההדחה שלא הייתה , תוכל להזכיר לי מה היה שם ?

HG9

New member
הוא יצא מהבית כחץ מקשת כמו זיקית תוך שניה

בלי לחבק ולהיפרד מאף אחד ובעצבים בוערים

למעלה