כל העדכונים על הדיירים לכאן

../images/Emo202.gif חמישיית הגמר בראיונות מלאים ומעניינים

ממש אחרי שיצאו מהבית הגיעו ארבעת הפיינליטים ליום שידורים מיוחד ב- mako, ובראיון אישי עם זוהר ישראל היתה להם סוף סוף הזדמנות, אחרי ארבעה חודשים ולילה ארוך במיוחד - להגיב, להסביר וספר על החוויה הפרטית שלהם. לחצו כאן לפרטים המלאים ולוידאו

../images/Emo41.gif תמונות: סיון מתענגת על חיי הסלבריטאות

ממש אחרי שיצאו מהבית הגיעו ארבעת הפיינליטים ליום שידורים מיוחד ב- mako, ובראיון אישי עם זוהר ישראל היתה להם סוף סוף הזדמנות, אחרי ארבעה חודשים ולילה ארוך במיוחד - להגיב, להסביר וספר על החוויה הפרטית שלהם. לחצו כאן לפרטים המלאים ולתמונות

יונתנסקי

Well-known member
אבל כשראתה - התנהגה "כמו גדולה"

עשתה פרצוף של כאילו כועסת ואמרה : "למה הציגו אותי בגופיה סגולה ? אדום מתאים לי יותר". גם את ההעלבות שלה היא מפגינה באופן אצילי.. . ליידי אמיתית.

כן, התגובה שלה היתה אחלה.

אני מאוד דאגתי לה בקטע הזה שהראו לה את החיקוי, כי היא בחורה מאוד רגישה. אבל זה טוב שהיא לקחה את זה בקלות.

../images/Emo41.gif לא מתחרטת על כלום: ראיון עם ליהיא גרינר

יומיים לאחר גמר "האח הגדול", ליהיא "איי אם סו אקסייטד" גרינר מתרגלת לחיים בחוץ ואומרת: "לשנייה לא התבאסתי. אני מפרגנת לג'קי. אעשה את הכסף שלי בדרכים אחרות" לחצו כאן לפרטים המלאים

../images/Emo41.gif הכותרות וקטעי הוידאו המעניינים ביותר ../images/Emo41.gif

לצפייה בכל קטעי הוידאו האחרונים - לחצו כאן.
לכתבות האחרונות וצפייה בתמונות האחרונות - היכנסו פה. (אציין כי עמוד הפייסבוק הייחודי של אוהדי 'האח הגדול' עדיין פעיל ומתעדכן אונליין - כניסה לפייסבוק - לחצו על 'אהבתי' להצטרפות כמובן..) תהנו!

שן22

New member
../images/Emo240.gif נופר ועמירוס נפגשים מחוץ לבית.. תחילתה

של ידידות מופלאה, לא מפתיע אותי כתבתי שבוע שעבר שאנשים מפרשים לא נכון את הקשר בינהם והם ישארו ידידים מחוץ לבית ... קישור לכתבה והתמונות http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1810923

עדי 1005

New member
כמה הבחורה הזו חיה בסרט!תראו את הפרצוף

המתנשא שלה .על מה ?על מה. ? על כל הערסיות שהראתה ? איזה זבל הבחורה הזו! מתי תעוף לנו מהפריים? מתי תבין שהיא היתה הבחורה הכי דוחה בבית האח?

הם יושבים עם אנשי ההפקה איתם

אני חושבת שהם עשו כמה ראיונות ביחד היום. אני יודעת שהם היו בבוקר בתוכנית הבוקר עם דן שיליון.

../images/Emo41.gif דג הזהב: ביקוש עצום לשימי הדג

שימי, הדג המפורסם בארץ רק השתחרר מבית האח הגדול וכבר נהנה מביקוש עצום. לאחר שמעריצי התוכנית הציעו לרכוש אותו ב‭10,000-‬ שקל, מבטיח בעליו: "בקרוב נקיים מכירה פומבית" לחצו כאן לפרטים המלאים

למעלה