תומר מגיע להתארח בפורום האח

MIK51

New member
תומריקו-מי שעשתה לך רצח אופי יתה מרב בטיטו

ולא הילה. שתדע מרב היתה שנואת הפורום- אישה מגעילה שליכלכה אותך בכל הזדמנות שהיתה לה ואחרי זה דיברה איתך כאילו כלום לא קרה. מירב עשתה לך רצח אופי וחשוב שתדע את זה. הילה היתה מקסימה וישרה איתך

פונפון32

New member
אני מצטרפת. תומריקו אהבתי אותך מאוד../images/Emo140.gif

אל תתיחס לאנשים מרירים או מתנשאים. מי ששכל בקדקדו - חיבב אותך מאוד.

ק ו ל י ת

Well-known member
אותי מעניין איפה למדת לדבר בצורה גועלית כל כך

יאללה תתחפף יאללה תעוף יאללה ויאללה. טוב שעפת תומר אתה ממש לא דוגמא לישראלי היפה.

דקל69

New member
הוא בין הדיירים שדיברו יפה ולא ניבלו את

פיהם, שלא דיבר על קקה, סמים או זיונים - הצרה היחידה שהוא היה מתפרץ והחליטו להציג אותו כאגרסיבי גם אם רוב דבריו היו נכונים וצודקים, הדרך שהביע אותם היתה לו למכשול, לדעתי אם היה נכנס בהתחלה הוא היה בין הדיירים הפייבוריטים והחביבים וכן המעניינים העונה.

מי רצה לראות אותו בגמר?

כל הדחה חיכיתי שיעוף. כמה אפשר לצרוח כל היום? כמה?

דקל69

New member
מומר שלום\. בהתחלה הייתי בטוחה שאתה תהיה

על תקן אלירז - העממי טוב הלב, שעומד על דעותיו וחביב לכולם ובאמת ראיתי שהבעת עמדות ועמדת על שלך. בהמשך ויתרת לכל החזקים והתחברת לפרידה (מתוך אינטרס?) ויצאת נגד עמיר ונופר שגם אם היא לא מועדפת עליי באמת אהבה אותך והחמיאה לך ועמיר לא הפסיק לכנות אותך במילה גבר-גבר בערך 800 פעם על כל הטיות המילה. השאלה - מדוע לא היית עם האנשים שאהבו אותך ובמקום זאת ניסית להתחבב ולהתחבר לפרידה וג'קי שלא ספרו אותך? שאלה נוספת - פרידה העמידה אותך להדחה בגלל שלדריה אתה לא תורם ואין לך ערך מוסף, האם אתה מבין למה היא התכוונה?

תומריקו

1.מירב בטיטו שיחקה אותה חברה הכי טובה שלך .אני מקווה שאתהמודע לזה שהיא גררה את הילה והיא התחילה להכפיש אותך בעניין גבר אלים ומסוכן ,ברגע שהיא ראתה ששרדת הדחה ועוד מול דנה החליטה לנסות לחפש קורבן חדש =רם 2.לגבי רם מצדיע לך .אתה יצאת 10 בכל הויכוחים שלךל עם החופר הזה 3 לגבי הילה האם רק נדמה לי או ששמתי לב שדי נדלקת עליה ? הרגשת אליה .ברור לי שנפגעת מימנה כל כך רק בגלל שמאוד אהבת אותה האם יושרו ההדורים בינכם ותישארו בקשר טוב ? 4.הדהמת אותי שהעמדת את נופר .הנימוקים שלך היו מעולים .פגעת בינגו מה שנקרא.קנית אותי ואניח התחלתי לסמס לך עד שיום שישי התנצלת בפני כולם על שהעמדת אותה. מה עבר עליך ? זה לדעתי מה שגרם לאנשים להתאכזב מימך ולהגיד הוא לא רציני הבחור עשית משהו שהאמנת בו תעמוד מאחורי זה עד הסוף ותגיד.נכו שפרידה תותחית על שבלעדיה אין תוכנית לטוב ולרע היא מנהלת את העסק עמיר נקבה .לא מבין מה התחברת לאפס הזה סיוון בחורה הזוייה .קלטת אותה יפה מאוד מי זוכה תומריקו? מי אתה רוצה שיקח? מי הכי ראוי ? שלא תעז להגיד נופר חח מסכן ג'קי . וסתם שתדע המשחק מכור לטובת נופר .ההפקה מריצה אותה ומי שמקושר עםם ההפקה נשאר בתוכנית .מי שלא מודח הפייבוריטית שלי אגב זאת ליהי .נכון שהיא מושלמת? תודה ובהצלחה

תומר יצאת פחדן

לא עמדת מאחורי המילים שלך כל הזמן איימת שאתה יכול להתעצבן ושכולם יזהרו ממך ההתלבות שלך מנופר שלא התייחסה אליך בכלל היתה פאטתית.. במקום לעשות שם שינוי התחברת לצפוי מדיי לא הבאת משו חדש או מרענן ולכן אתה בחוץ! ודווקא בעונה הזו הקהל היה צמא למישהו מבחוץ שיעמיד את החברה שם במקום במקום זאת התנהלת בפחדנות והתחנפת למי שלא היית צריך להתחנף!!

stock

New member
מה קרה פתאום אתה שונא את פרידה??

מה העיתונאית המקורזלת עשתה לך שטיפת מח או שזה בגלל שגם אבא שלך היה מכור?

justme41

New member
תומר אתה יודע בהדחה שלך נגד דנה

דנה הייתה אמורה להישאר וקיבלה הכי הרבה אסמסים. אתה נישארת כי ההפקה החליטה שתישאר, כי דנה ביקשה לצאת מהבית. האם שמעת את זה?

חני 28

New member
../images/Emo7.gif תומר איזה בעסה שדילגת עליי ../images/Emo7.gif

חיכיתי שעות לביקור שלך ורעננתי את הדף של הפורום 78694000000 פעמים
יש מצב שאתה עושה ראבארס בשבילי ???

Saladin

New member
איזה ערס מצוי.

יש מישהו חוץ מערסיות שאוהבות אותו?

בילבי51

New member
ולכן ערסית ובהמה כמו נופר מתאימה לו

איחס פיתאום מפרגן לנופר,בחור בן 35 שמתלהב מבחורה כמו נופר מה זה אומר עליו?

תודה לכולם../images/Emo70.gif

הייתם אחלה, גם התגובות הטובות וגם הפחות טובות. שמחתי לענות על השאלות שלכם, הייתי אמור להיות פה שעתיים ונשארתי שעתיים ו40 דקות
היה כיף, לכל מי שלא הספקתי לענות אני מצטער. הרבה בריאות והצלחה לכולם!!!

תודה גם לך../images/Emo140.gifלא אשכח ולא אסלח שלא ענית לי../images/Emo46.gif

סתאםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
בכייף.. העיקר שיהיה לך תמיד רק טוב

תודה דעפת לנו מהאח הגדול

לקיקקו היתה מירב לקיקקו אבל אתה כגבר היתה הרבה יותר לקק ממנה.. ביי ביי ועל תבוא לי בחלום, על תחלום גם על נופר...

למעלה