תומר מגיע להתארח בפורום האח

oshrat39

New member
תומר שלום- כל הכבוד על ההתנהלות

חייבת לציין שאהבתי אותך בתוך הבית וחבל לי שיצאת - כמו שאמרת רק מוכיח שחדשים יוצאים מהר למרות מי שהם. שמחתי על כך שאתה והילה שוחחתם והבהרתם בינכם את הדברים כי היה ברור שהיה קצר + חימום יתר של הגב' בטיטו שהביאו את הדברים לאן שהגיעו. אני יודעת שאתם יכולי לראות רק את התוכניות אבל האם עדיין אתה חושב שמרב היא סבבה? בתקציב האחרון שינת את דעתך כשבהתחלה אמרת שמי שהתחיל את הבלגן זו סיון ואחרי זה בשיחה בחדר הסכמת עם ג'קי שפרידה אשמה - אתה באמת חושב ככה? בתור אחת שצפתה בערוץ 20 בתקציב לא הבנתי איך אחרי זה היתה השיחה שהיתה בחדר כי מי שלמעשה הדליק את הדברים זו סיון אבל מי שפוצץ סופית היה דווקא אלעד שישר קפץ ורצה בירות- אשמח לקבל הסבר . בכל אופן - אני בטוחה שתצליח כולל בזוגיות טובה כי יש לך הרבה מה להציע- לפי מה שראיתי תהיה אחלה בן זוג ובעל.

MICHAL2404

New member
תומר, התחושות של ג'קי היו נכונות, אתה ניסית

בכל מאודך להתחיל עם נופר, אך מה לעשות, אתה לא לטעמה.ואם היא היתה מעוניינת בך, לא היית "מתחשב" בגקי. אז תפסיק לשקר.... אני מאוד מבינה את ג'קי, והדבר שהכי הפריע לי בך, שניסית כל הזמן לגרום לגקי להבין שאתה לא מעונין בנופר, ומצד שני להתחיל איתה, לרצות לנשק אותה,לפלרטט איתה ועוד הרבה דברים. (והרבה מאוד דברים שגקי לא ראה ואנחנו ראינו). חוץ מזה שאתה קנאי, צבוע, לקקן, מתנשא, ופחדן.... הייה שלום, ותגיד תודה לדנה, כי בזכות זה שהיא יצאה ולא הוצאה אתה נשארת.... נ.ב. - היית מת להיות קסם כמו גקי....

נכון ועוד אומר שג'קי צבוע , ג'קי לא אמר עליו

מילה רעה והוא יצא והתלכלך הרבה וחבל.

סילאן1

New member
על טעות משלמים

בהתחלה היית נייטרלי ונתנו לך צ'אנס.ברגע שתפסת צד נגד נופר וג'קי ובעד ציר הרשע פרידרע הילה ושרליהיא היה חבל על כל שקל לסמס לך

MICHAL2404

New member
פרידה ליכלכה על גקי והוא שתק, ועוד אומר לה

שצריך להצדיע לה. למה מי היא בכלל? אסור לגקי לשתות בבית שלו, למה? איפה זה כתוב? תומר אתה חזק על חלשים.

EvilKidZ

New member
ברוך שפטרנו - ערס צעצוע שמפחד מהצל של עצמו!

למה רבת עם רם, אבל פחדת לריב עם פרידה..? פחדן עלוב!

טוליפן33

New member
תומר אמר לפרידה שצריך להצדיע לה-

כי היא ניחשה בדיוק מה ג'קי (חמדן היין הסדרתי והמעמיד פני צדיק ותמים כל העונה..) הלך לעשות . ג'קי הלך לו כאילו סתם ובעצם ניגש בכוונה רבה למחבוא בקבוק היין למזוג לעצמו כוס בלעדית מהיין של כולם. פרידה ניחשה מה ג'קי הולך לעשות, תומר לא האמין לה והלך לבדוק-- חזר ואמר שצדקה בכל מילה -"אני מצדיע לך" אפרופו הניחוש מה ג'קי הנכלולי הולך לעשות

פרידה הזללנית והחמדנית של הבית ולא אף אחד אחר

ובטח לא ג'קי. לכולם מותר לקחת לשתות מהיין ולא רק לפרידה , לא נשכח פרידה החביאה במשך כל העונה , נס קפה שנופר תפסה אותה . תיונים , משחת שיניים ואפילו במבה ועוד כנראה שלא עולה לי. פרידה טוחנת כל היום וטוענת שאחרים אוכלים יותר ממנה, בושה של אישה.

טוליפן33

New member
ג'קי התלבש קבוע על היין של כולם ושתה לבד

וג'קי זולל לא פחות מפרידה ג'קי מאוד נהנה כל העונה גם מכל הפועייל'ה שטיקים של פרידה מה שפרידה אמרה ואומרת על ג'קי הצבוע נכון מאוד,ובלי קשר יש גם על פרידה המון דברים אז מה ההבדל המהותי שג'קי שיחק אותה צח ענוג ותמים חחח (אף אחד לא חושד בפרידה שהיא תמימה ..)

כמה שקרררררר, פרידה הזללנית מכולם

והיא משתכרת לאחר ששותה אפילו בקבוק יין . איך אפשר להגן על אחת כזו ולשקר, כל העולם רואה וצופה ויודע מי זו פרידה , עד לפניי זמן קצר ג'קי היה כמו הבן שלה רק הביעה דעה אז התנפלה, אישה זוועה ומטורפת במלוא מובן המילה נקודה.

טוליפן33

New member
פרידה זה פרידה וזה ידוע,הצרה שג'קי מוצג תמים

והוא לגמרי לא !! ההיפך!

למה לשקר ? אני אוהבת את ג'קי והוא ונופר

טוחנים כל ערב ארוחות בזמן שפרידה ישנה , הם האכלנים הגדולים וזה בנוסף לזה שהם תמיד יושבים לאכול עם כולם בייחד בנוסף ראינו כבר את ג'קי , סיוון, ואלעד איך הם מתנהגים כשהם שיכורים גועל נפש

גברי 22

New member
ג'קי אכזבת העונה...

הוא ונופר הם בושה לחברה הישראלית ולמערכת החינוך הישראלית

MIK51

New member
תומריקו נסיך

אהבתי אותך ואת דרך ההתנהלות שלך בבית. אהבתי את הרגישות מתחת למעטה הקשיחות אהבתי את היושר שלך אתה 10 ואין עליך. חבל שהלכת נסיך ואגב, איך ביטאת בכזה דיוק את מה שאתה חושב על סיוון?? בוא'נה, אתה מלך. לא יכולתי להרגע כי מה שאמרת בזמן הקצר שלך בבית על סיוון, אנחנו פה בפורום אומרים את זה חודשים. איך קלטת? מדהים מאחלת לך את כל הטוב שבעולם מקווה בשבילך שהתכנית הזו פילסה לך דרך לעתיד ואם היית לידי הייתי מחבקת אותך (למרות שאני זקנה לעומת גילך)

למעלה