תומר מגיע להתארח בפורום האח

תודה רבה

מקווה שיתווספו עוד כמה אמנים לרשימה, אוהב את עבודתי ונהנה לעשות אותה על הצד הטוב ביותר. אם אתה צריך טכנאי סאונד טוב, אתה מוזמן להתקשר ל....

היי תומר

האם אתה יכול להאיר את עניינו ולספר מה קרה ביום שבת עם הכוס ש"נשברה" בסלון? מתי שפרידה השתוללה בגלל החום של המזגן. ראו אותך מביא את המטאטא, אבל אף אחד לא ראה מה קרה לפני כן.

המכורה11

New member
היי תומריקו הכי גבר גבר שהיה בבית חבל שהודחת

אתה בחור מדהים ושיהיה לך המון הצלחה בחיים ושיתגשמו כול משאלות ליבך לטובה מה לעשות תתעודד השאירו את כול הגברים הזבל בבית תתעודד כי אתה גבר גבר

כן

אספר לכם בשמחה רבה. פרידה יצאה מכלל שליטה, היא התחילה להסתובב בבית כמו אריה שואג ולצרוח לכל עבר. כאשר כל דיירי הבית הסתגרו בחדר מפחד ואימה (כולל הילה וליהיא). כאשר עמיר הגבר, אזר אומץ וניגש אליה עם כוס מים קרים כדי להרגיע אותה, מה שהיא עשתה זה נתנה לו סטירה ביד, העיפה את הכוס מים והכוס התפוצצה. לאחר מכן היא המשיכה לקלל בלי סוף. האח הגדול הכניס אותה לחדר, היא יצאה החוצה ופרצה את דלת המפרסת. זוהי פרידה - שאף אחד לא מכיר. וכנראה שגם לא יכיר...

../images/Emo41.gif ואוואואוו,

זהו שאנחנו מכירים, אנחנו רואים את זה.. יש הרבה אנשים שרואים את זה, אבל הרבה שגם חיילים שלה אפילו מבלי שהיא תנסה לגייס אותם, הרבה צופים שאוהבים את הדבר הזה.

A r e t h a

New member
יאו אמא איזה אישה מזעזעת, הלוואי וישדרו את זה

לצערי היא מוקד העיניין האמיתי בבית, אפילו אני שאני לא סובלת אותה התמכרתי, היא כמו מחלה כמו גידול בסוף מתרגלים, אם היא תלך מה ישאר בבית? חבורת אנמים? אני באופן אישי רוצה שג'קי יזכה אבל עד אז שנשתעשע ם הבהמה

הוא מלכלך על פרידה כי היא העמידה אותו

להדחה... לא מספיק הוא שקשק מנופר ולא היה סגור על עצמו בכלום... גם ההתנהלות של תומר היתה אלימה משהו נפנופי הידיים והאיום שלו שהוא מסוגל כך וכך וכך... הדיבור של תומר לא אמין כאן כמו בתוכנית הוא מזגזג ולא אמיתי!!!

תמי177

New member
מעניין שאת חודדה כנסו דחוףףףףףףףףףףףףף

קראתי את הכתבה במעריב על המקרה וגם קארתי את תגובת ההפקה למקרה ציטוט "הכוס נפלה לפרידה מהיד" מה ההפקה חושבת שהציבור הוא טמבל, למה לזלזל באינטלגנציה שלנו, אם באמת זה מה שקרה למה הפסיקו את השידור שעה וחצי לפני שידור החי, כי ההפקה ידעה שאם זה היה מפורסם לפני השידור הציבור היה מדיח את פרידה וכול להיות שתומר או הילה היו נשארים, אז קופרמן, ארז טל, אסי עזר הקהל לא פרייר של אף אחד אל תזלזלו באנטלגציה של אף צופה, מקווה אני שלא תהיה עוד עונה של האח הגדול בישראל כי זו הייתה הבושה של המדינה ולא תוני של המדינה ופעם הבאה אם תהיה שהליהוק יהיה יותר טוב ולא נרקומנים לשעבר ולא של היום, ולא חולים במין, ולא משוגעים בקיצור אנשים נורמלים

ORLYCOHE

New member
תומר סימסתי לך בכייף, במיוחד אחר הרצח אופי

שעשתה עליך הילה הגוש קרח! שיהיה לך בהצלחה, (חבל שלא יצא משהו עם נופר) נקווה בחוץ!

ziva551

New member
תומר היקר, בסטיטו עשתה לך רצח אופי../images/Emo239.gif

תומר חמוד, מי שעשתה לך רצח אופי וציירה אותך כגבר אלים ומפחיד, היתה מרב, אשר סחפה אתה את הילה וספרה לה שיש לה סיוטים מבעל אלים שאתה מזכיר לה ושכנעה את הילה לדווח על כך לאח הגדול. אני מקווה שהשכלת לקלוט את ההתנהלות השקרית של מרב, שנסתה להצטצייר כדמות של פיה וריכלה עליך ועל הילה ללא הרף, והסיטה את כל הבית כנגדך בטענה שאתה מצטייר כגבר אלים ומפחיד. לעומתה, הילה, לאחר שנרגעה מהארס שטפטפה לה מרב, התפייסה אתך ואף טרחה להכירך את דמותך האמיתית בצורה אובייקטיבית. היחסים ביניכם בפרקים האחרונים היו נעימים מאוד והיה כייף לשמוע את השיחות שלכם. לדעתי, אתה בחור עם נשמה גדולה (רק התעלם מאנשים בעלי תכונות שליליות ואל תקח ללב, השאר רגוע) מאחלת לך הצלחה אושר ובריאות. זיוה

ארלנדס

New member
עוד שקרן, את רצח האופי עשתה לו לקיקו

לא שכחנו את "תומר, אתה מפחיד אותי" שלקיקו אמרה לתומר בפינת העישון, וגם לא את מופע האימים שלה במיטה הזוגית כשאמרה שתומר מזכיר לה את הגרוש שלה, וניסתה לגרור את הילה לעניין הזה. מרב לקק התהפכה כמו סטייק אחרי שתומר שרד הדחה מול דנה.

למען הדיוק בטיטו עשתה את רצח האופי

וגררה את הילה . והוא ונופר ביחד זה פצצת אטום. אבל גם אני סימסתי לך ליד השאר הייתה כנה וישר. וגם למען ההגנות רציתי להעיף את נופר או דנה. ובהחלט הייתי שמחה אם הייתה נשאר. בהצלחה

ננוש9

New member
תומר אהבתי אותך מאוד ואף סימסתי לך המון שאלה

לי אליך: מדוע הבעת חרטה על זה שהדחת את נופרחה??? חושבני שזו הסיבה שהרבה אנשים הפיסקו לסמס לך כולל אנכ!!!!!!!!!!!!!!!!

ננוש כמוני כמוך ../images/Emo24.gifחבל באמת

כאב לי גם רצח האופי שעשתה לו מירב השטנית ואיך גררה אחריה את הילה ..המקסימה יום טוב לך יקירתי

למעלה