תומר מגיע להתארח בפורום האח

ירדן 28

New member
../images/Emo245.gif../images/Emo245.gifת-ו-מ-ר../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

ירדן היקרה

ההודעה שלך ממש מרשימה. תדעי לך שאני מדפיס את זה ברגע זה. חיממת לי את הלב מאד מאד מאד. תודה רבה על ההשקעה. אני מאחל לך הרבה הצלחה, הרבה בריאות. כל שתבקשי לו יהי.

ירדן 28

New member
../images/Emo206.gifתומר ריגשת אותי בחזרה כל מילה מעומק הלב

אני בטוחה שכל אמא היתה רוצה ילד כמוך , כל אבא היה רוצה בן כמוך , כל סבתא וסבא היו רוצים נכד כמוך , כל אח היה רוצה אח כמוך , כל אחות היתה רוצה אח כמוך , כל אשה היתה רוצה בעל מדהים כמוך !!!!!! אתה באמת בן אדם מיוחד של פעם בחיים - זכור זאת !!

היי תומר, שאלה קצרה וישירה../images/Emo13.gif

העמדת להדחה את נופר מסיבה מוצדקת. למה ועל מה ביקשת מהצופים סליחה בחדר האח הגדול על העמדת נופר להדחה?

תומר היקר האם כבר שלחת זר פרחים ליורם זק?

אני יודע שזאת לא אשמתך לא אתה נתפסת עם המכנסיים למטה וה..... (טוב יש כאן ילדים אז לא נמשיך) אבל בטח כבר גילו לך שנשארת בבית חודש נוסף רק בזכות הפניקה של קופרמן וזק. הם קצת נלחצו מפליטת הפה והיו צריכים לתקן נזקים וברור שאין ברירה וכדי לשמור על שקט בגזרת הסיליקון צריך להוציא את דנה (עובדה... זה עבד) למרבה הצער הם נלחצו והדיחו בחופזה בלי תכנון יסודי (יכלו לחכות עוד שבוע ולהוציא אותה בשקט) אבל אתה הרווחת. ו"שרדת" גם את רם ומירב (בכל זאת, אי אפשר לצאת מטומטמים מיד אחרי שבוע... נכון קופרמן?) ונשאלת רק שאלה קטנה... אתה הרי לא נראה טמבל.... .....באמת האמנת שהכל בזכות הקהל????

תומר רצית להצדיע לפרידה שהיא זו

שאוכלת וגונבת ללא הפסקה ומאשימה אחרים, איך יכלת להצדיק את מעשייה? אז ג'קי לקח כוס יין אבל, לאחרים אסור רק לפרידה. הריי באת מהבית וידעת מי זו פרידה באמת? היא נשארת לא בגלל שאוהבים אותה אלא בגלל שיש לה הרבה מהסוג שלה ולכן מסמסים לה.

KateMeow

New member
אבל אותו דבר עם תומר.

הרבה אוהבים אותו כי הרבה (בעיקר בישראל) מהסוג שלו. מה הסוג שלו? אין לי דרך עדינה להגיד את זה אז אני פשוט אשתוק

חני 28

New member
תומר ../images/Emo24.gif

אהבתי אותך מאד וחבל שעזבת
כתבתי אתמול הרבה ומשום מה הכל נמחק לי
יש לך פייסבוק ? אתה אחלה גבר כלבבי ומקסים ורגיש והיית צריך להישאר !!!!
מה אתה מתכנן להמשך ??
חני

חני 28

New member
ועוד משהו חשוב תומריקו ../images/Emo23.gif

אל תיקח ללב מה שכותבים שלילי אתה יודע מי אתה ומה ערכך ואני ועוד רבים יודעים זאת !!!!

השורד

New member
תומר אתה יודע לקלוט אנשים

ופרידה בהחלט עדיפה, מעניינת וחכמה מג'קי. איך פרידה אמרה - הוא ילד בן 13.

למעלה