תומר מגיע להתארח בפורום האח

A r e t h a

New member
למה אתם מוחקים הודעות שלי? חוצפה

נראה לי שהחברות הלסביות של פרידה מנהלות את הפורום, כל הודעה שלא מלקקת את התחת של פרידה\תומר\שרליהיא והילה נמחקות, אגב גם את נופר אני לא סובלת תומר היה משעמם אגרסיבי וחסר חן או פואנטה, טוב שעף חבל שלא לקח איתו יחד את פרידה ליהיא ונופר יאללה ממממממממממממממביי

עידמןן

New member
תומר שלום!

ברוך הבא לפורום! האם יש הקשר בניך לבן נופר בחוץ? ומה דעתך על ג'קי? יצרת שיחות מענינות מאוד והיה כיף שהייתה בבית

הצלחה

New member
תומר,לאורך כל הדרך היית חסום רגשית

עתית שריון על שיריון ...למה? האם אתה מתביש להתחבר אל רגשותיך? האם חוות אכזבה שסגרה את ליבך?

היי

חוץ מזה שאני אסמס לה אם היא תועמד להדחה, כנראה שב3 שבועות הקרובים לא יהיה בינינו קשר. כשהיא תצא - הכל יכול להיות. את דעתי על ג'קי אמרתי כבר לא פעם ולא פעמיים, גם בפורום הזה.

לתומר

מה זו הייתה ההתפרצות הזו על סיון? נגעלתי מאיך שדיברת אליה שם לא נתת לה להשחיל מילה, כל מי שאתה רב איתו אתה צועק עליו ולא נותן לו לדבר...אתה חושב שההגנה הכי טובה זו ההתקפה וזה לא נכון יכולת לדבר יותר יפה וברוגע... היה נראה לי כאילו המטרה שלך זה להכנס לבית האח ולריב לא משנה עם מי. העיקר לריב. חבל.

gabrial9

New member
תורמקיו ההית נחמד מאוד - רק שים לב

להתנהגות שלך, לצורת דיבור, הליכה. הגסות, העברינות, הקשיחות הפוזה - בגלל זה אתה בחוץ תומריקו. תשתפר. כל טוב!

ירדן 28

New member
../images/Emo23.gif ת - ו - מ - ר ../images/Emo23.gif י - ק - ר ../images/Emo23.gif

תומר המתוק והיקר !
מהרגע הראשון שנכנסת לבית האח הגדול , היתה הרגשה טובה לגביך , אתה בן אדם ישר והגון , ובכלל הרבה יותר הגון מאנשים שם בבית , בן אדם צנוע ומרהיב באישיותך , כבשת אותי , את בני משפחתי , חברים וכו'.... כאב לי מאוד שיצאת , אך שמחתי מאוד לראות שישנם עוד אנשים מקסימים כמוך
מאוד אהבתי את ההתנהגות שלך שם , האכפתיות כלפי הדיירים , הכנות , הדת היפה שלך שמאוד אהבנו לראות אותך מתפלל
הרגישות שלך
תומר , אני מאחלת לך המון המון
בחיים החדשים שנפתחים לך , הרבה בריאות ואושר ואהבה גדולה מעומק הלב
ירדן
לך על חוויה מדהימה ועל הזכות להכיר אדם מיוחד כמוך

חחחחחחחחח,בכייף-זה השילוב בין השניים.

רק אני מוחה,תומר לא עבריין..גם לא עבריין צעצוע. אני בטוחה שכשתומר ימצא את האיזון הנכון בין הדברים,השמיים הם הגבול ומי יודע אולי הוא יהיה הזוכה באח הגדול5(4זה יהיה תקופת צינון;)

gabrial9

New member
הכי חשוב שאת נחמדה, לא כמו "אוהבת יושר" ../images/Emo6.gif

אילנה המעריצה מ"ס 1 שלך תומר

היא הראשונה שלקחה אותך תחת חסותה והכי חשוב שתדע לא נשארת בגלל פרידה חבל שלא המשכת בקו הזה

חחחחחח,חמודה-לתומר יש מלא אוהבים

ואני בכייף ביניהם,אם אני זוכרת נכון גם את
שימי לב גם כאן בשרשור שיש הרבה אוהבים לבחור ובצדק.

../images/Emo140.gifהתומכת הראשונה וכן לתומר יש הרבה תומכים

אם הוא היה ממשיך בעקרנות שלו בקו נגד פרידה הצופים בטוח שהיו משאירים אותו במחשבה שניה יש מצב שההפקה היתה מדיחה אותו בגדול היית אחלה ואם הייתם מעמידים את ליעוז וסיון היית נמצא עדיין בבית ואגב בשידור הם עשו עריכה של הריב והורידו את החיוך והמבוכה של עמיר כשאמרת שהסיגריות בשבילו ועוד קטע קטן עם סיון לטובתך העריכה היתה ממש לרעתך

למעלה