עידכונים מהבית -יום89- 6.3

לעשות סטנדאפ מול קהל חי

מחוץ לבית כמו שהיה עם הבנדידו,או להסתובב מחר כל היום עם התחפושת של הבננה עליו.הוא בחר את הבננה

קאראט

New member
הוא יודע בתוך תוכו שהוא לא מסוגל לעמוד מול

קהל ולהצחיק - זה הכל סתם נאד נפוח.....

זה היה מה שנקרא הבחירות מהפלזמה??? בחרו בימני

הם בחרו באפשרות הימנית כמו שהאח הגדול צפה?

shouldistay

Active member
מופע סטנדאפ מול קהל בשידור חי

מחוץ לבית האח הגדול. או ללבוש תחפושת של בננה כל היום מחר.

shouldistay

Active member
מקווה שלפרידה ייתנו משהו ממש קשה

ושהיא תברוס את המשימה כיאה לאגואיסטית מדופלמת.

מס' מלים על פרידה,תעודת עניות שעדיין שם

תעודת עניות לנו כצופים וכמסמסים. תעודת עניות לזכיין שאלה "טובי בניו ובנותיו".. תעודת עניות לדוגמא שהקהל הצעיר יותר מקבל כאשר הוא מבין שרק הכוחנות והדורסנות טובה לחיים.. תעודת עניות ליחסי אנוש המושתתים על כבוד לאדם,הקשבה ותרבות שיח אני לא דתייה,אבל בעיניי,מקרה ה"תנך והשירותים" היה צריך להיות ה"נורה האדומה" להבנה שמקומה של פרידה אינו בבית האח הגדול,קשה לי אפילו להסכים לנוכחות אנשים מסוגה בחברה אבל בתוך עמי אני יושבת. מקרה התנך בעיניי היה הרבה מעבר לעניין רוחני-דתי(אולי אף כלל לא היה כזה) ולימד בעיקר על חוסר הקשבה,חוסר התחשבות משווע ברגשות האחר ויחסי אנוש פגומים במודע. מקרה התנך היה הרבה מעבר לסוגיות דת נטו,אך ברור מה היה קורה אם חלילה היו מכניסים לשירותים את הקוראן.(אני אפילו לא רוצה לדמיין). קראתי כאן בזמנו, דווקא מצד אנשים מאמינים,נימה של סלחנות מהכיוון ההלכתי בנושא "התנך והשירותים" ואני טוענת שאם אז היינו פחות סלחנים,גם פרידה היתה מבינה שיש גבול לכל תעלול או שפשוט היתה מודחת ומבינה זאת בביתה הפרטי. אני עדיין מאמינה שפרידה תבין(באיחור)שעשתה דברים שלא ייעשו,הצרה שכרגע היא בטוחה ש"אין על פרידה" ואולי רק הדחתה של הילה תוריד קצת את "ההילה" שביהירותה של פרידה בענין ה"אני ואפסי"-אני,אני,אני ותקשיבו לי טוב. שבוע טוב לכולם

מעניין מה יקרה עם התספורת?!

האם פרידה תוותר כי זה הלא צפוי או שבניגוד לצעקות שצווחה על אלעד שלא ידאג לת.. שלו , היא תדאג יופי לתספורת שלה. הפוסל במומו פוסל. אהבתי מה שכתבת

יקירתי, את כנראה לא מספיק מבינה בפרידאיזם

הפרידות הקלאסיות לעולם לא מתחרטות, מצטערות, מתנצלות, מכות על חטא, או חס וחלילה "מבינות". אם ראית את פרידה במשך שלושת החודשיים בודאי יכולת לשים לב להעדרותם של מספר מילים מסויימות מהאוצר הלשוני שלה המילה "סליחה" לא קיימת (ולא... "סליחה אני תכף מפוצצת אותך" לא נחשב) פרידה לא תבין, היא אף פעם לא הבינה בגלל זה היא פרידה. והקטע עם המסמסים???? שלושה חודשים ועוד לא ירד האסימון על איך מתנהל פה המשחק????

בוףברכה

New member
המטאבוליזם..של פרידה..כנראה דתי..

הוא שהוא חוזר בתשובה רוצה להיתחזק...,משפיע לה על היציאות...ב(אין כניסה..שלה.. אילנה...שבוע...קל.....
..

למעלה