עידכונים מהבית -יום89- 6.3

avilevra

New member
ג'קי גנב, משתמט, מטריד נשים וצבוע

מותק של בנאדם. מחבק את תומר ומעמיד אותו להדחה כל שבוע.

פיהחכמה

New member
ג'קי גנב=אם את החיילת של פרידה! היין שג'קי לק

לקח הוא של כל הבית! הוא פשוט פחד ממנה-את רעה כמוה

טוליפן33

New member
גם עם הילה ג'קי החנפן הצבוע התנהג ככה-

"שיחות קסומות" בפנים שלה, והעמדה להדחה עם שפת גוף של גועל נפש וזלזול אליה מאחורי הגב

liranpla

New member
צודק בהחלט גקי זימבר אותו על כלום

על קינאה גקי הוא האמא של הצבועים הבנאדם ישב איתו בשיחות ושם אותו גקי המתמודד הכי צבוע שהיה בתוכנית עושה את זה גם לעמיר ויעמיד תהורים שלו גם בישביל בייגלה עלק

בוףברכה

New member
דווקא תומר יצא עם ג'קי מלוכלך..כי הוא כן ניסה

להתחיל עם נופר.....למרות שעשה עם ג'קי שיחות....שאין לו מה לחשוש...והוא לא בא..לנסות מהלכים..

liranpla

New member
נו בחייך למה נופר חברה של גקי

מה היא בלעדי שלו? היא לא שמה עליו ושיחיל כבר להתקדם גקי אחד הטיפשים המתמודד היחיד שהתחיל מעולה נתן לנו שואו המיליון היו ביידיים שלו והצליח להרוס את עצמו לגמרי חבל

בוףברכה

New member
תומר דיבר עם ג'קי..ואמר לו...שאין לו מה לדאוג

....שבפועל...הוא כן ניסה להתחיל איתה...( אין קשר אם נופר חברה ... של ג'קי אני מדבר על תומר וג'קי...ועל השיחות שלהם.. .....למה תומר דיבר עם ג'קי ואמר מה שאמר??........יצא..לקרדה.....

פונפון32

New member
לא יפה בוף. תומר רק זרק לה פעם אחת רמז

בכרכרה, שבא לו לנשק אותה. וגם הודיע שאפילו שמתחשק לו הוא לא יעשה את זה בחיים כל עוד הם בבית. ג'קי שנא אותו מהרגע הראשון והשתמש באותו תירוץ שאמר על יגאל - "יש בו משהו חשוד, אני לא אוהב אותו". הרי היו לג'קי ותומר שיחות הבהרה ובכל זאת ג'קי המשיך להעמיד את תומר שבוע אחרי שבוע כשהוא משתמש בתירוצים מטופשים.

בוףברכה

New member
תומר היה בחור...לעניין.., גם השיחות שלו היו..

בוגרות.... הוא קלט ת'אנשים..לא היה רכלן וסכסכן..ערכים של פעם... אבל... הטמפרמנט שבו...הוא היה יכול להיתפוצץ...וזורק.. עליך...נפל"מ...של פגיעות אישיות.. כשהוא עצבני...הוא פוגע..ויורד בקטנות....יורה..צרורות.., לתומר...חסר קלילות והומור...ושקט פנימי.. קשה היה לנהל איתו..שיחות..."בעקיצות שנונות"..כשהוא נפגע...הוא פוגע..ו..פוגע חזק.. ..גם ת'הצבעות שלו...לא כ"כ..הבנתי..

פונפון32

New member
בזה אתה צודק בופי... לא יזיק לו להתמתן. אבל -

מה שאמר לסיון - למרות שאמר את זה בצורה "ערסית" - עדיין כל מילה זהב.

תומר קצת בעיתי למשחק הזה, זה לא בשבילו.

הוא מתוח כמו קפיץ. לא יודע לקבל ביקורת. כל רגע עומד להתפוצץ. הוא בורח מעימותים, מחשש להתפרצות. צריך המון כוח נפשי לעמוד בעומס של המשחק.

callmenoah

New member
גם ג'קי וגם תומר לא היו בסדר בסיפור הזה

ג'קי באמת זימבר אותו, למרות שתומר הבהיר לו שהוא מכבד אותו ולא ינסה להתחיל עם נופר. בנוסף, קצת עיצבן אותי שג'קי העמיד את תומר להדחה ונימק אותה בכל מיני סיבות, אבל לא הצביע על הסיבה העיקרית ואולי היחידה - נופר. תומר, מצידו, נראה היה לי אחלה בהתחלה גם בהקשר הזה, והחזקתי ממנו מאוד כשבא לדבר עם ג'קי כדי להרגיע אותו. אבל בסופו של דבר הוא לא עמד במילה שנתן לג'קי, והתחיל עם נופר בצורה הכי ישירה שיכולה להיות "בא לי להדביק/לנשק אותך...". למעשה, הוא הוכיח כאן שכל שיחות ה"הבהרה" שלו עם ג'קי היו שקריות וצבועות מהיסוד. לסיכום, בהתחלה החזקתי מתומר וחשבתי שהוא ישר בדיבורים שלו עם ג'קי. ולכן חשבתי שג'קי שופט אותו לחומרה ומזמבר אותו לשווא. אחרי זמן מה, התברר לי שטעיתי, ותומר לא תמים כלל וכלל, וכנראה שג'קי קלט נכונה הפעם (עם עמיר, לעומת זאת, זה סיפור אחר...)

למעלה