עידכונים מהבית -יום89- 6.3

ערגלית10

New member
הבחורה הזאתי פשוט אסון לעצמה

היא ממש סמרטוט מאולף , הערכה עצמית שלה זה שטיחון רצפה במרפסת שכל גבר שמחמיא לה יכול לנגב עליו רגליים. היא פשוט קטסטרופה לעצמה.

izmeral1

New member
עוד מאתמול בלילה עשו הכול .קראה לן ילה.

והוא ענה כך לא קוראים לי.מה הכוונה ילה.הילה זה היה למצלצות.והוא כעס טיפה והיא תיקנה.נו ילה בו. ולפני הילה בו יושנים ביחד .טמיד הוא אחרי הילה.נכנסו והמצלמות.כן היו בחדר?אבל מראים מיטות ריקות מאדם. נופר וג'קי הבינו אותם והיו הרבה זמן בחוף ושוב במטבח. מדובר על שעציים של זמן ויותר. עד שהם הלכו לישון.המצלמה מראה שעיר שפוך.ורק מרחוק.. היום היא הייתה הנסיכה דיינה" מאוד עייפהץ ופשוט מאוהבת" יודעים איך זה אצל סיון דבר לא ברור.? והילה מכין את ארוכת.הבוקר עם הרבה מאמץ. כאשר שאל אותה אנין אכין ארוכת בוקר. ענתה אתה יודיע אני לא כול כך רעבה..הבנתם. ואז אמר לא צריך לאכול משהו.הכוונה שלו לחזק את העצמות שלה. יפה מצידו .ג'נטי עמיר. וכמה רגעים לעך לה לבחור מה לאכול.מה שאף םעם לא אכלה בימים קשות...והרבה מיונזזזזזזזזזזזזזז. וכול היום טוב המסימה אני ועמיר לא בריב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחפחחחח. השם של המשפחה סתם היה עך ההלוגרמה. והשיר נותר מתנגן לו . והלילה הוא בורח? לה. עבד כלבלב חמוד זה עמיר בשביל סיון. מגיע לו כול מה שהיא עשתה לו. חבל לי עליו.

pantshy

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

ofek83

New member
PANTSHY פיה הדפוקה היא אמא של נופר

עזוב היא משוגעת לגמרי היא חולת נפש

ofek83

New member
מה שבטוח שלך לא זורם דם פוליה מסריחה

לכי תמצאי לך תעסוקה אישה ממורמרת או לכי תחפשי משהו שיזיין אותך אולי תרגעי

מזיקו7

New member
פיה.פעם שניה או שלישית שאת מזכירה משקל עודף

יש משהו שאת רוצה לשתף אותנו ?
ותיזהרי אני יודע מה ירגיע אותך .אם תמשיכי לעצבן אני שולח את נוי שתרגיע אותך

פונפון32

New member
פיה - את לא מפסיקה לקלל ולתקוף אישית אנשים

פה בפורום. אני כל הזמן רואה את זה. אל תתפלאי שאחר כך את חוטפת את האש בחזרה.

למעלה