תומר מגיע להתארח בפורום האח

מור וקינמון

צר לי שאתה כועס עליי, הבעתי חרטה מעומק ליבי, אני עדיין דבק בחרטה שלי ומקווה שגם נופר תוכל לסלוח לי. זוהי דעתי - לטוב ולרע.

stock

New member
אפשר לחשוב מי זו נופר חולת עצבים זועמת

גם אבא של היה מכור לסמים?

LEE551

New member
תומר- תהיה גבר ותעמוד מאחורי ההחלטות שלך,

לא צריך להתחרט ולהתלקק. זה היה ממש דוחה !!!!

LEE551

New member

LEE551

New member

../images/Emo25.gif תומר היקר ../images/Emo23.gif

אהבתי אותך מאוד. היית הדייר המועדף עליי. היחיד שהצטערתי שהודח. שאלתי אותך מס' שאלות, אבל ההודעה שלי נמחקה. (מוזר, את ההודעות הגועליות עליך ועל הילה לא מוחקים....) שאלה אחת אשאל בכל זאת: מה אדם כמוך עשה במקום כזה? מאחלת לך בהצלחה בהמשך, תדע שהיית מקסים, כנה, ישר ומצחיק. חבל שלא נכנסת בהתחלה לבית. אפילו ארז טל אמר שהוא קיווה שתהייה בגמר

היי

תודה רבה רבה רבה. אחת הסיבות שנכנסתי לבית זה גם בשביל לשמוע דברים כאלה על עצמי. כיף לקבל פרגון שכזה. לא הייתה לי את ההזדמנות להכנס בתחילת העונה, קיבלתי אותה באמצע. אהבתי את הפורמט מהעונה הראשונה, רציתי לחוות אותו מבפנים ואני לא מצטער. מאחל לך גם רק בריאות והצלחה.

היי למסמסת

חבל שהתאכזבת, אני חושב שנשארתי אותו תומר. זה שאת כועסת עליי בגלל סיוון זה בסדר, יכולים להיות גם חילוקי דעות. לפרידה ויתרתי על הטבק, בגלל שהיא "מכורה לשעבר" והבנתי את הצורך שלה בדבר הזה.

רק להסרת הספק אני לא כועסת בגלל סיוי פסיבי

אני כועסת בגלל שלא נכנסת בפרידה אבל מתברר שההפקה משאירה אותנו עם שיחות רדודות בכוונה. איכסס איזה עונה מגעילה

פרצלה

New member
זו הטעות שלך ושל מרב,הטבק הוא שליטה

היא בהחלט יכולה היתה לשלוט בעצמה גם בלי טבק אבל היא העדיפה לשלוט בכולכם באמצעות הטבק לא נורא,קורה,רבים וטובים הופכים להיות סמרטוטים כשהם מפחדים מאדם חזק ומניפולטיבי

alain5

New member
תומר

אני מוריס דהן סימסתי לך המון חבל על הזמן בדחה של דנה סימסתי לך 250 אסמסים הית דייר מעולה שרציתי שתיהיה בגמר . עכשיו אני לא צופה יותר נשארו רק טמבלים בעעעעעעעעעע חבל מאד תומר אחלה בנ אדם אחי

nogaash

New member
שלום לתומר.

לצערי סימסתי לך כדי שפרידה והילה יעופו מהבית.. לא הצליח לי. ועכשיו לסוגייה שמעניינת אותי... למה ניסית ליצור מריבות על לא כלום? לא ניפחת כל דבר קטן והפכת אותו לפיצוץ אחד גדול? האם חשבת שזה יעשה אותך מעניין מספיק בשביל להישאר בבית? ועוד אחת... למה אמרת מצד אחד לג'קי שאתה לא מתכוון "לשים לו מקלות בגלגלים" כלומר, לא מתכוון להתחיל עם נופר אך במקביל ניסית להתחיל איתה בכל הזדמנות שהיתה לך? חייבת להגיד לך שבהתחלה היית מבטיח, אבל יצאת מאכזב במיוחד.. חבל.

למעלה