מה אתם הייתם צועקים?!משפט 1 בלבד

Rhino78

New member
מה פתאום!

זה יותר מעניין מ"פרידה בהמה, דנה מזויפת, עמיר ערס".

אם כבר אז כבר

http://www.gadial.net/ אחד הבלוגים הטובים ברשת למתמטיקה גבוהה על רגל אחת. גם השערת גולדבך זוכה לעדנה איפשהו שם. הבחור מכסה את רוב הבעיות המעניינות שאפשר להעביר לציבור היחסית רחב. באופן מצחיק, דווקא הגברת שבה אתם מזלזלים ובוחרים להקניט קראה כמה פוסטים באתר הזה. אבל היי, תמיד תוכלו לצעוק את זה לאנשים אחרים שם כדי להרגיש חכמים יותר.

Doctor Goblin

New member
לדעתי מחבר הבלוג הזה

הוא האיש האינטיליגנט ביותר שפגשתי. IQ שואף לאינסוף. ואני מהטכניון, אז פגשתי לא מעט.

סיון

הייתי בטוח שהתכוונתם אליה אישית, אבל ראיתי עכשיו שההערה נכתבה באופן כללי לכל החבר'ה שם, אז מה נקרא בקטנה.

קיי 2007

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif גדול!

נופר כבר מתיישבת על המדוכה וצועקת בחזרה -
"א-ת-ם לא תגידו לי להוכיח! למה מה קרה?? הכל מותר לכם?? הכל???" ופרידה כמובן:
"ת-ק-ש-י-ב-ו ל-פ-ר-י-ד-הההה! זה נכון! פרידה אומרת לכם שזה נ-כ-ו-ן!" מ.ש.ל.

Rhino78

New member
יפה...

עמיר: "כדי להוכיח אתה דופק את הראש שלה בקיר, ומוכיח אותה מאחורה". ג'קי: "אומה יקרה, מה זה להוכח?" ליעוז: "זאת בטח משימה סודית של התאומות המוסלמיות". אלעד: "זה קשור להוצאת דברים מהאף?" דנה: "אני לא מוכיחה כלום כי אני כבר יודעת הכל." יואב: "גם בנות לא רוצות אותי וגם הוכחות מתמטיות?!" סיוון: "1... ועוד... נכון." עתי: "אני לא מוכיח כלום בלי רשות מליהיא" ליהיא: "to lehochiach?! thats bullshit!"

חן שיזף

New member
../images/Emo124.gifג'קי הערס ממטולה אמר:

שהוריך היו צריכים לגמור אותך אל הקיר!!! עוד אמירה ארסית ואוילית מבית היוצר של הע(יר)ס. אוי ואבוי לנו אם המגרבץ הזה לא עף מהבית בקרוב-אמן!!

למעלה