מה אתם הייתם צועקים?!משפט 1 בלבד

שלינקה18

New member
אוי עתי, חסר עמוד שידרה שכמותך, אמרת לפרידה ש

שלבקש שתי חפיסות - יחמם את הדיירים בבית, ושאתה רוצה את טובתה, אך סתמת את הפה וחייכת את החיוך הטיפשי כשפרידה אמרה שתוכל לקבל יחד עם ליהי חצי חפיסה - שזה שתי קופסאות סיגריות. ועוד יש לו את החוצפה לדבר על צביעות של דייר זה או אחר.

lotaria

Well-known member
"איך אני לא מכירה את מסעדת zepra אנחנו

מכירים את כל המסעדות..". יו מה יהיה המאדאם לא מכירה את המסעדה. אגב מסעדה נפלאה. אוכל מצויין. צמוד לבנין מכבי ביגאל אלון ופתוח בשבת.

רותי167

Well-known member
הפרצוף האמיתי ,הרמאות והתחמנות של פרידה

היא תדרוש 2 חבילות טבק ,כי היא זקוקה לזה ותיתן לעתי וליהיא חצי מחפיסת הטבק ,ככה בסוד. מגעילה ודוחה,רמאית ומושחתת.

MIK51, לדנה ולבעלה לשעבר היה גם היה מפעל לשיש

יודעת בוודאות כי מכירה מישהי מהמשפחה של בעלה לעבר שגדלה עם דנה בילדות. אז אם את לא יודעת-אל תכפישי סתם! ומה שכתבתי פה זה וודאי!!!!

ornas2

Well-known member
../images/Emo43.gif דנה מזכירה בובה בויטרנה של זארה.

Rhino78

New member
"תוכיחו שלכל מספר זוגי גדול מ-2 יש שני מספרים

ראשונים שמרכיבים אותו".

מונקו25

New member
Rhino78 צריך לדייק "כל מספר זוגי הגדול

מ - 2 הוא סכום של שני מספרים ראשוניים" - הגדרת גולדבך. משפט זה עדיין בגדר השערה, טרם הוכח באופן סופי שלא ניתן לערער עליו.

Rhino78

New member
אני יודע מהי השערת גולדבך, לכן ביקשתי

שהם יוכיחו אותה
יש שם כמה מוחות גדולים כמו ג'קי וסיוון, בטוח הם יצליחו. אגב - גולדבך לקח את ההשערה הזאת מאוילר, אבל לא משנה

מונקו25

New member
אם כך, ההוכחה תהיה מעניינת ביותר.

מחכה בקוצר רוח לשמוע אותה. הולכת לבדוק מה כתב אוילר...

Rhino78

New member
סליחה טעות שלי...

קראתי בויקיפדיה שוב את תחלופת המכתבים שלהם, ומשום מה חשבתי לא נכון.

Rhino78

New member
וג'קי בטוח יותר חכם מאוילר.

אני בטוח שג'קי יודע לספור לפחות עד חמש. לפחות!

Rhino78

New member
ממש לא.

פרמה, הארכי-שרלטן, כתב "מצאתי הוכחה מופלאה באמת, אבל השוליים צרים מלהכילה"... כן, כן. נכון.

מונקו25

New member
פרמה היה גדול בתחומו

אני מניחה שהוא חשב שמצא את ההוכחה, לא זיהה אולי את הפגמים שנפלו בה, לא כתב אותה בגלל "פשטותה". לא מאמינה כי היה מאחז עינים. החיפוש שלי בנושא החזיר אותי לימים טובים והעלה נשכחות... דרך אגב, לא טעינו בפורום?

למעלה