עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

sivan1237

New member
כן היום הוא אמר משהו

שהיא של הביוקר והוא צריך לעבוד קשה כדי לכבוש אותה. ונחשי מה? היא לא תיקנה אותה.. נח לה המצב הזה

didush100

New member
ברור שנח לה כי היא אגואיסטית ואגומניאקית

שחושבת רק על עצמה. היא חולה לעצמה על התחת

דקל69

New member
קל לה לנהוג כך. היא לא נמשכת אליו גופנית או

מנטלית ולא תסכים לשום מצב פיזי מפורש איתו. באם הוא יבוא אליה בדרישה רגשית או גופנית היא תחזור על האמירה שהכל בגדר ידידות. חבל עליה - כי היא מסוגלת לעמוד בזכות עצמה גם בלעדיו ולשניהם יהיה טוב יותר. ג'קי בפירוש סגור ואטום להכל כאשר הוא איתה. ההגדרה "לביוש" אצלו זה לא "להביא" אותה ואז לזרוק אלא לגרום לה להרגיש כמוהו מבחינת רגש. הוא מפרש את "הביוקר" - להשקיע, לחזר לפנק, לזרום, לדאוג לה, לפרגן לה ולא בכדי נטו לכבוש אותה. הוא מאוהב ומסונוור ברמות קשות ומה שנראה בעיניים שלנו כהפגנת שליטה מצידה הוא רואה כתמיכה בה.

didush100

New member
מחר כבר יעשו מזה מטעמים ארז טל יגיד

היחסים בין ג'קי לנופר התחממו השבוע והם מאוד התקרבו

rosedal

New member
תסלחו לי אבל מה שנופר עושה לג'קי זה גועל נפש

איכס איזה בן אדם מגעיל, היא אפילו לא חושבת עליו ולא אכפת לה ממנו, שאם כן ויודעת שהוא מנסה לכבוש את ליבה, מדוע נכנסת איתו לכפיות, מהההה??? היא לא מבינה שהוא ייפגע יותר ויותר ככל שהיא מתקרבת? מסכן אני ממש מרחם עליו. הגברים היום ללא עמוד שידרה. וזה מה שנותן לבחורות לתפוס מעצמם יותר ויותר. טיפש!!

didush100

New member
שניהם דוחים אותי והכי דוחה היא ההפקה שנותנת

במה לשני הסתומים האלה

דקל69

New member
הוא מאוהב. הוא מנסה כל שיטה בכדיי לגרום לה

להרגיש באופן דומה. הוא דואג לה, מפנק אותה ומרצה אותה וחושב ומאמין שזאת הדרך לליבה. הוא נאחז באפשרות שאם היא מוכנה לאיזה סוג של מגע איתו היא גם תהיה מסוגלת להיות איתו ולהתאהב בו. אין שום פסול בהלתאהב, להרגיש ולהראות - חבל שהיא מוחקת את אופיו ונפשו בכך שהיא לא מפסיקה את זה. אני מאמינה שהוא פשוט מנסה להקסים אותה ולהגיע אליה בכל דרך, הוא לא רואה את ההתנהגות שלו אליה כהשפלה מכיוון שהוא מוצא יחס הדדי מימנה במילים על האהבה הרבה מצידה, בנשיקות וגם במגעים הקטנים שגורמים לו להמשיך לקוות ולהמשיך להתאמץ..

didush100

New member
אבל זה כבר מעצבן. די ברור שלא קורה ולא יקרה

כלום. אני גם לא בטוחה שהוא מאוהב בה. ג'קי חיפש מהיום הראשון מישהי להתפס עליה הוא ניסה את רינת אח"כ שירן אח"כ נופר אח,כ שוב שירן ונופר כאילו מה נסגר איתו? די שישחרר קצת הוא כל היום אחריה כמו צל כל דבר הוא אומר לה אמן אותי היחסים האלה מביכים ומגעילים. אין להם שיחות בכלל. היא צורחת כל הזמן והוא עם שאלות קיטבג. זה תת רמה!!!

דקל69

New member
את טועה. ג'י זקוק לחום ולאהבה וגם מנסה להפגין

את זה לכל האנשים שמסיביו. הוא ממש לא היה זקוק לקשר בכדי להיות נאהב בבית האח וגם ע"י הקהל. הוא מחזיר יחס לכולם וגם עם התאומות הוא ניסה להיות בהדדיות אבל כנראה לא נמשך אליהן מספיק. בקשר עם נופר ביחוד מאז שחזר והיא לקחה אותו כפרוייקט הוא מוצא את האהבה האמיתית מבלי להבין שזה לעולם לא יהיה ההדי למרות כל הנסיונות והחיזורים. נכון שאין להם שיחות כי הוא עדיין עסוק בלרצות אותה ולגרום לה לאושר ולהנאה, דווקא עם האחרים כן יש לו שיחות אפילו עם התאומות. עם הבנים הוא בקשר מעולה וחברי, הצרה שמי שנופר לא אוהבת גם הוא אוטומטית מתרחק ומתעלם מהם.

didush100

New member
לתאומות רק אתמול הוא קרא מטומטמות והיום הוא

אמר שהן יעופו השבוע. הוא לא כזה תמים כמו שהוא נראה. אבל באמת שאני לא מצליחה להבין מה הקטע שלו. לפעמים מביך אתי לראות את ההתנהגות שלו. הוא שפוט של נופר וזה מגעיל. נופר בודדה אותו מבחינה רגשית ויצרה אצלו תלות בה שמשרתת אותה ואת ההפקה הכי טוב!!!

גברי 22

New member
צער בעלי חיים מה שהיא עושה לו

היא עושה עליו מניפולציה רגשית והופכת אותו לאימפוטנט, שבוע בספרד בלעדיה הוא פרח וגם בשבועות הראשונים לפני שכישפה אותו.מאז שחזר מספרד והיא הבינה שהוא כוכב היא גומרת אותו. בחוץ היא לא הייתה יורקת לכיוון שלו.

didush100

New member
ההפקה נזכרה להראות את התאומות ב5 בבוקר

ישנות איזה יופי. משלימים להן זמן אוויר

../images/Emo27.gif העדכונים הליליים מהבית:

העדכון האחרון: התאומות, עמיר, לי עוז ואלעד יושבים בכרכרה ומדברים על חיי הלילה התל אביביים. הם עוברים לדבר על מיטל התינוקת ומופתעים מהדמיון הרב שיש בינה לבין אביה עמיר. התאומות נכנסות לישון והשלושה נכנסים כמה דקות אחריהם. בהמשך נופר וג'קי מתיישבים בכרכרה לעשן והוא שואל אותה אם היא מחפשת אהבה. היא משיבה לו כי היא לא מסתובבת ברחוב עם שלט אבל כן, היא רוצה אהבה. בהמשך הוא שואל אותה מה היא לא אוהבת בו. היא עונה כי היא אוהבת בו הכל, אך לפעמים יש רגעים שיש ביניהם קצר בתקשורת. היא מציעה לו שלא ידבר איתה על הבוקר בזמן שהיא שותה את הקפה עם הסיגריה, וגם מבקשת שלא יפעיל את זרם המים בכיור באמבטיה בזמן שהיא מתקלחת. בהמשך השניים נכנסים לבית לא לפני שנופר נותנת לג'קי חיבוק ארוך. הם הולכים לצחצח שיניים ומדברים על זה שמחר יש יום נקיונות ונופר מתרגשת מכך שתהיה מוזיקה. ג'קי אומר לנופר כי מחר הוא הולך לבקש מהאח הגדול משהו בשבילה. היא מנסה לברר מה אך הוא לא אומר ומוסיף כי הוא הולך להגיד לאח הגדול שהוא מוכן לוותר על משהו משלו כדי שהוא יוכל לבקש משהו בשבילה. היא משיבה בשלילה ומבקשת ממנו לא לעשות זאת ושהיא לא רוצה שהוא יוותר על שום דבר למענה. בהמשך הם הולכים לחדר שינה ונופר מבקשת מג'קי שיעשה לה נעים לפני שהיא הולכת לישון, והם נכנסים יחד למיטה. ג'קי מלטף את נופר בגבה ובידה. השניים נאלצים לקום במפתיע לסייע לליהיא להגיע למיטה ואז הם חוזרים לישון וג'קי ממשיך ללטף את נופר בפניה ובראשה. לבסוף היא מבקשת ממנו לעבור למיטה אחרת, לא לפני שהוא לוחש לה באוזנה "לילה טוב.אני אוהב אותך". ---- 00:00 די לבזבז מים במטבח, יואב מספר לשירן ורינת כי האח הגדול אמר לו שהקהל בבית זועם על כך שהם מבזבזים מים בזמן שטיפת הכלים.בינתיים בחצר, הדיירים רוקדים ושרים לצלילי השיר: סאלם עליכום. השיר מסתיים והדיירים נכנסים למטבח שם כל אחד מכין לעצמו שתייה חמה. עתי מתלונן שהחלב עומד להיגמר וכי מחר כבר לא ישאר חלב. עתי וסיון מתיישבים בחדר האוכל ועתי אומר לסיון כי הסבלנות שלהם ראויה להערצה. עתי מספר לסיון כי החברים וההורים שלו לא כל כך תמכו בו כשסיפר להם שהוא רוצה להיכנס לבית האח הגדול. ג'קי מתחיל לצרוח וכולם נבהלים, הוא מספר כי נתפס לו השריר ועתי מבקש שיביאו לג'קי בקבוק חם. עתי אומר כי ישנם דיירים בבית שיש להם מלא אנרגיה ומספר ללי עוז וסיון כי אתמול בלילה ג'קי ונופר לא הפסיקו לדבר. 01:00 שאת בוכה את לא יפה עמיר, ג'קי, אלעד, רינת ושירן יושבים בכרכרה בזמן שג'קי מבצע חיקוי של עמיר על הרגלי הנקיון שלו בבית להנאת כולם. בהמשך נשארות רינת ושירן לבד בכרכרה ושירן מתקשרת בתנועות שפתיים בלבד בזמן שרינת מדברת אל מיטל התינוקת. בתוך הבית סיון, עתי,אלעד, לי עוז, ליהיא ועמיר מנהלים דיון על ההתמכרות של הישראלים לפייסבוק ולאייפון ומשווים זאת לאורח החיים הצנוע של תרבויות אחרות. בהמשך לי עוז מספר על החוויות שעבר בדרך למכבסה והקושי בלהיות עובד עצמאי. במיטת בית החולים, רינת מספרת לשירן שהיא מודאגת מההדחה הכפולה ביום שבת ולא מצליחה להירגע. היא מוסיפה כי הפחד הכי גדול שלה הוא שיפרידו ביניהן. בינתיים במטבח, יואב אומר לג'קי כי נופר בוכה בחדר שינה והוא מכין לה משהו לשתות. ג'קי בתגובה אומר ליואב שהוא רוצה להכין לנופר את השתייה מכיוון שהוא היה חבר שלה קודם. הוא מוסיף ואומר ליואב כי כואב לו שנופר בוכה והוא מחליט להכין לה צלחת עם ירקות חתוכים כדי לעודד אותה. כקישוט לירקות הוא לוקח תפוז סיני וחורט עליו פרצוף מחייך ועתי אומר לו כי הוא מקווה שהיחס הטוב שלו לנופר הדדי. ג'קי נכנס לחדר שינה עם הירקות החתוכים ואומר לנופר:"בשבילך יפה שלי. אל תבכי". 02:00 נופר מבהירה כי אין לה רגשות רומנטים לג'קי ג'קי יושב לבדו בכרכרה ונושא מסר לאומה. הוא מספר על הגאווה שהוא מרגיש בלהיות יהודי וכמה חשוב לו לעשות שמח בטלוויזיה לכל עם ישראל. הוא מוסיף כי הוא בלחץ מההדחה בשבת ומסיים בברכת התגשמות חלומות לכל הצופים. כעבור כמה דקות מתחיל להתנגן השיר "ככה וככה" של שלום חנוך והדיירים יוצאים לחצר לרקוד. לי עוז פונה לחברה שלו ומקדיש לה את השיר. בהמשך עמיר וסיון מנצלים את הרגע בו עתי בשירותים כדי להתחבק ארוכות באמבטיה. בינתיים יואב מדבר עם ג'קי ולי עוז ומשתף אותם בכך שהוא מרגיש מתוסכל מהעובדה שכל פליטת פה בבית יכולה לגרור אחריה תגובות מוגזמות. לי עוז משיב לו כי הוא חייב לקחת דברים יותר בקלות. יואב מוסיף ומפקפק בעובדה שהקהל בבית מוצא בו מעניין ואומר כי בתור צופה הוא היה מעיף אותו מהבית. בהמשך ליהיא, נופר, סיון ועתי יושבים בכרכרה.החבורה מדברת על היחסים בין ג'קי לנופר ונופר אומרת כי היא מבקשת משאר הדיירים שלא יגרמו לג'קי לחשוב כי יש סיכוי שיקרה משהו בינו לבינה. היא מוסיפה כי היא אוהבת אותו מאוד אבל היא לא רואה בו יותר מידיד. ליהיא אומרת לנופר שברגע כשהיא תראה עם ג'קי עם מישהי אחרת אז היא תבין שהיא מרגישה אליו משהו. נופר עונה לה כי אם ככה, אז זה היה קורה שהוא התנשק עם שירן ועובדה שהיא לא הרגישה כלום. היא מסיימת בכך שהיא בטוחה שהמון בחורות ירדפו אחרי ג'קי כשהוא יצא מבית האח והיא מאחלת לו שימצא מישהי. 03:00 שיעור אנגלית עם עמיר וג'קי ג'קי ועמיר טובלים בהוט טאב ועמיר מלמד את ג'קי מילים באנגלית.בהמשך הם עוברים לדבר על המשפחה שלהם ועל החשיבות בקשר טוב בין האחים.אלעד ולי עוז מצטרפים אליהם להוט טאב ואלעד מחליט לעשות מעשה קונדס ומשפריץ מים קרים על השלושה. בינתיים בכרכרה, נופר משתפת את שירן במה שהיא חושבת על דנה ואומרת לשירן שהיא שמחה שהיא לא יכולה לדבר כי ככה היא יכולה להגיד את כל שעל ליבה. שירן משיבה בסימני שפתיים שהיא התקרבה לדנה בימים האחרונים ונופר בתגובה אומרת כי דנה היא אדם לא אמיתי. נופר מספרת על ההתנהגות של דנה בביקור של לידיה ומסכמת שהיא התנהגה ללידיה בצורה מבישה.

למעלה