עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

JusticeGod

New member
אהה ככה ככה-אני מעדיף נופערס, יותר קליט

גם לא ראיתי שמישהו פה חשב על זה לפני לפיכך אני תובע זכויות יוצרים בלעדיות. בכסף שארוויח מהתמלוגים אסמס לליאם המתוקה. :)

Sigal Eisenman

New member
ג'קי התחיל למלמל משהו על שיחה עם האח בקשר

לנופר. משהו משמח. חבל שלא המשיך. היינו מגלים סודות מחדר האח.

טלומרז

New member
ג'קי ונופר נכנסו לאח כדי לשוחח ביניהם

בטח ישדרו את זה מחר. הם נכנסו לא כדי לדבר עם האח אלא כדי לנהל שיחה מבלי להסתכן שמישהו מבני הבית ישמע אותם.

גקי אחרי שהיתנפח ההפקה מדריכה אותו...

בהפקה קלטו שהוא ירד בעיני רבים אחרי ספרד...לא מראים אותו הרבה וכל פעם שמתחיל לדבר עוברים מצלמה .הוא ונופר מקבלים הוראות מההפקה איך להיתנהג עד שישכחו לו את ספרד

didush100

New member
מסכנה שירן כואב לי הלב עליה. כאלה זבלים שאין

דברים כאלה לא מסוגלת לסבול את הנופר הזאת לא מסוגלת!!! עכשיו היא עוד פעם תגיד לו אני לא שירן ותשחק אותה

sivan1237

New member
אם זה לא נקרא להשלות את הבן אדם

אז אני לא יודעת מה כן. יש דברים שלא עושים עם ידיד שמאוהב בך. במיוחד שלפני שעתיים הצהרת בריש גליי שאין לך משיכה אליו ולעולם לא תהייה. ג'קי מתאהב בה והשברון לב בדרך

didush100

New member
זה נקרא אמיתיות לפי מילון נופר המהלך!!!!

אמיתיות על פי נופר= צביעות סכסכנות פלרטטנות להשלות לצעוק לצרוח ובעיקר לבלבל בשכל

טלומרז

New member
היא מנצלת את בעיית הזכרון שיש לו

ואני אומרת את זה בזהירות, אבל לדעתי יש לו בעיית זכרון, ולא סתם הוא לא זוכר כיצד לבטא מילים. מבחינת ג'קי הוא חווה כל פעם מחדש דחייה, והיא מבחינתה עם מצפון שקט כי כבר אמרה לו עשרות פעמים שהיא לא מעוניינת בו, ומצד שני היא לא מוכנה לניתוק פיזי ממנו ומפתה אותו כל הזמן כדי שיהיה כרוך אחריה, אבל היא מבחינתה יוצאת בסדר מהעניין.

sivan1237

New member
היא לא אמרה את זה לו

אלא לסיון עתי וליהיא נראה לי. אמרה שהיא מאחלת לו רק טוב ושיהיה מאושר אבל איתה זה לא ייקרה כי היא לא נמשכת אליו. אני רואה את התמונות הקשות עכשיו וליבי נקרע מה נסגר איתה? ולמה היא חשבת רק על עצמה

טלומרז

New member
יש אנשים שלוקחים ויש אנשים שנותנים

נופר היא מהלוקחים וג'קי מהנותנים.

didush100

New member
ג'קי נמצא במסע כיבוש והוא לא יוותר!!!!! הוא

אמר שכל מה שהוא רוצה הוא משיג והוא ממשיך בקו הזה. הוא נדלק עליה וזה עוד יותר מדליק אותו שהיא דוחה אותו כל הזמן. והיא תוציא לו את המיץ עד היום האחרון בבית

דקל69

New member
היא משלה אותו בערמומיות. מצד אחד בשביל

לצאת נקיה היא מודיעה לו שלא יהיה כלום ביניהם (היא טענה בשיחה עם סיון ועתי לפני שעתיים שהיא לא רוצה שיאשימו אותה בפיתוי ובמשחק איתו) מצד שני היא נותנת לו כל פעם (אולי ללא הבנה עמוקה מצידה) בדל של תקוה בזה שהיא נותנת לו הסכמה לקרבה גופנית כלשהיא. שלשום הוא עיסה את כתפיה וגבה והיא בפרוש אמרה לו תעשה פה וכיוונה אותו לכל מיני אזורים כמו הגו התחתון. ג'קי הוא ילד בנשמתו - הוא מכבד אותה מאוד (בעיקר כשהיא צורחת עליו אני צנועה ולא עושה דברים כאלה כמו המופקרות פה) ומצד שני הוא מנסה להתלות במחוות הגופניות האלה כסוג של חיבה ורגש אליו.

למעלה