עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

איה1974

New member
נופר מלכלכת עם התאומות על דנה

כל כך נחמד לראות ילדה בת 22 מעבירה ביקורת על התנהגות של אישה בת 39 שיכולה להיות אמא שלה.

didush100

New member
נופר מלכלכת שירן ממש לא לכלכה להפך היא

אמרה שהתחברה לדנה ושיש לה יתרונות

Sigal Eisenman

New member
הכל התחיל מזה ששירן אמרה שהיא התחברה לדנה

ואז נופר התחילה לרדת ולהשמיץ את דנה.

התחילה לבקר את הכישורים שלה כאימא!

בוא'נה, הבהמה הגסה הקטנה מגזימה לגמרי. איבדה את הצפון. כמה ילדים צעקו לה "נופר, נופר" כששרה, וזו התוצאה. לדעתי, מפה, ישר לגהה, לאגף המגלומנים.

איה1974

New member
כן. התכוונתי לנופר שמלכלכת בלבד

התאומות רק מקשיבות ואפילו מנסות לגונן על דנה. זה ברור שהן התיידדו עם דנה ואולי רואות בה עכשיו דמות בוגרת להישען עליה מאז שיגאל עזב.

סליחה, את טועה לגמרי.

התאומות כלל לא מלכלכות, ונופר היא זו שמדברת בגנותה של דנה, זכותה לא לראות את כל הדברים הטובים שאת או כל אחת אחרת רואה בה, היא רואה את ההיפך, היא לא אוהבת אותה. זה לא בהכרח דבר רע. אז מה אם היא אם, זה פוטר אותה ממגרעות? שטויות בעיניי

sivan1237

New member
אני מתחילה לרחם עליה

זה כבר נראה לי לא אנושי להתנהג ככה. בשיחה הזו, ההבדלים בינה לבין התאומות, היו ברורים מתמיד.

הבעיה עם נופר שהיא לא ניסתה להתחבר אל האנשים

שהיא כל הזמן מדברת עליהם. מההתחלה הייתה לה דיעה עליהם כמובן בעזרת פרידה
ואין לה שום כוונה גם לשנות את הדיעה עליהם אפילו אם יסכימו לתרום לה קליה ויצילו לה את החיים. נופר היא מסוג האנשים שלא שוכחים ולא סולחים ועדיף לא ליפול לפה שלה וזה מאד מצער שבחורה בת22 חושבת ומתנהגת כך אני מרחמת על בן הזוג שיפול ברשתה ויהייה בעלה, הוא יסבול כל החיים

24שעות1

New member
ושירן המקסימה מגינה על דנה ואומרת שדנה

בהחלט נעימה , עוזרת מייעצת ויודעת לתת כתף ונופר מתעצבנת ומדברת אוטוסטרטה

שירן מתחילה לפעול אסטרטגית ומנסה להתחבר

אל חבורת הזבל כנראה כי הבינה כמה הזבלים חזקים בחוץ אצל העם המטומטם התחילה בשולם עם פרידה לפני כמה שעות ועכשיו מקודם עברה אל נופר אם תמשיך באותה הדרך תעשה לי תחיים קלים כי ככה כבר לא יהיה לי אכפת שהיא ורינת יודחו במוצש

דון200

New member
שמישהו יוציא לנופר את השמש מהתחת שלך

נתנה צ'אנס לדנה עאלק

מאז הצרחות בחוץ

בהופעה נופר נהייתה מגעילה הרבה יותר ממקודם היא לא רואה בעיניים וזורעת רעל על חצי בית אסור לתת למכשפה הזאתי לזכות

didush100

New member
אין לי כח כבר לג'קי ונופר כל יום אותו הדבר

אותם הדיבורים אותן השיחות אותן הבדיחות לא מצחיקים בכלל ודי תת רמה

דקל69

New member
הבעיה היא ההפקה. הם מרגישים מצד אנשי

האח את היחס המיוחד. הבנתי מדיבורים בבית שנופר וג'קי שעות נמצאים באח הגדול וכנראה שהם מקבלים מסר או כך הם חושבים. ג'קי עם אנשים ללא נופר הרבה יותר פתוח, חם, אוהב ולבבי. לידה הוא כבוי, מפחד, נסחף והיא בהחלט לא עושה עימו חסד. גם ההשפטה שלה מאוד מורידה לי מימנו - היא שואבת אותו כליל, לא מעניקה מאום ורק לוקחת. היא גם תמיד גוררת אותו לשיחות רעות על אנשים וגם שהוא מבקש ודורש להפסיק היא ממשיכה ועוד צועקת עליו. ג'קי ללא נופר בפרוש יותר טוב מאשר איתה. חבל שהוא עיוור ולא רואה זאת.

didush100

New member
ג'קי מאכזב ובגדול הוא רכלן וסכסכן לא פחות

ממנה. הוא חושב שהוא מנהל את העניינים שם. הוא כבר היה מוכן להנהיג קבוצות למלחמה הוא אמר על התאומות שהן מטומטמות הוא ריכל על יגאל ללא הפסקה וגם על דנה. הוא התחיל טוב וזהו מיצה את עצמו הוא יהיה אותו דבר גם עוד חודשיים אין לו מה לחדש כבר.

דקל69

New member
אותי הוא עדיין לא אכזב, לדעתי ההפקה

המטומטמת מתמרנת אותו לעשות את השטויות ולהמשיך בקו הטפשי. כשהוא לא עם נופר ולא ליד נופר הוא מגלה את הטוב שהוא התחיל איתו, את הנשמה הטובה, את הצחוק וההנאה רק בשביל להיות שמח ומאושר ולגרום אושר לאחרים. הוא חבר של כולם ואני מאמינה שגם בחייו הוא חם ונחמד עם כולם. הוא איש של שלום, לא אוהב לריב. הוא מחובר בקשר הזוי עם נופר שסוחבת אותו למחוזות לא נעימים, לא בגלל שהיא רעה אלא בגלל שהיא מנועת מאגו רב וממודעות לרצון הקהל.

למעלה