עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

sivan1237

New member
בקיצור הראייה שלך היא חד כיוונית

על כל דוגמא שלך אני יכולה לתת לך 10

אני לא מעדיפה אף אחד מהם אבל הן רכלניות

מיום ליום יותר ויותר מרכלותק על אחד עם השני ואז מתחבקות איתו תסתכלי בשרשור למטה ותביני במה מדובר ליעוז היחיד שקלט אותן

טוב אני שקרן בסדר,מרוצה? איתך כבר למדתי שאי

אפשר להתדיין,את רואה רק את "היושר" שלך. את מדברת כל הזמן על הקלטות, תתחילי לתת אמון באנשים פה בפורום שאין להם אינטרס לשקר. אני שמעתי את השיחה,והתאומות לא ריכלו על נופר. רק התבאסו שלא צועקים להן.

גם אני שמעתי וראיתי בעיניי

כשאני לא רואה אני מציינת שקראתי בפורום אל תתווכח איתי על אמת ! אין לי אינטרס למישהי מסויימת ובהתחלה חיבבתי אותם למעט הצרחות הן לאחרונה מרכלות בכל החזיתות ואז מתחבקות היום עם ג'קי התחבקו לאחר שעשו אש וריכלו היום אחת התחבקה עם פרידה אחרי הריכולים שריכלו ואתמול עם דנה על נופר הן משחקות בכל החזיתות

אז לא שמעת טוב,או שנוח לך לסלף את הדברים

לפי האינטרסים שלך,או החיבה שלך למתמודדים-גק'י ונופר. האמת שלך מעוותת לרצונות שלך, הן לא מרכלות,כי הן לא מדברות רעה על אחרים,הן מדברות על אחרים יש הבדל גדול. ליעוז למשל מדבר דברים רעים על אחרים,פרידה מדברת רע על אחר. התחבקו עם גק'י וואי וואי וואי,איזה צביעות... הן פשוט סולחות מהר,ומאוד חמות ומראות חיבה. הן מאוד חברותיות. צביעות זה אצל החבר שלך גק'י, שמרכל על עמיר,וקורא לו אבא, שמרכל על דנה ומחקה אותה,וקורא לה נסיכה בוקר טוב. אני צריך להמשיך? עכשיו עזבי אותי גברת. כי קוסטנזה בהחלט עוזב את הבנין.

didush100

New member
את משקרת הן התבאסו שלא צעקו להן. זה בכלל

לא קשור לנופר. ונופר ממש לא הגנה על שירן נופר קינאה בשירן. לא בגלל שהיתה עם ג'קי כי נופר לא שמה על ג'קי היא קינאה שהתקח לה את הבמה כי היא יודעת שג'קי זה קלף מנצח!!!! תפסיקי לסלף דברים

bibaso

New member
../images/Emo45.gif היא עוד אחת מאלו שצופים בערוץ 20

ביקום מקביל

sivan1237

New member
../images/Emo18.gif זהירות שקרים לפנייך ../images/Emo18.gif

מעניין שרק את שמעת שהתאומות אמרו שכואב להן שצועקים את השם שלה

sivan1237

New member
דוגרי?מ גם אני הייתי מתבאסת אם הייתי מגיעה

לתחרות כזו ומגלה שהקהל לא אוהב אותי. אני לא שמעתי, אבל זה טבעי שזה ייבאס להפנים שאתה שורף את הזמן שם לשווא

היתה שם שיחה עם דנה שהן יזמו ודנה המשיכה

הן אמרו שלדנה מגיע יותר והן שמחות שקראו גם בשמה , זה מראה על קנאה בנופר והתחנחנות לדנה בהמשך דנה אמרה עליה עוד דברים

תגידי את קוראת מה שאת כותבת אוהבת יושר?

אכן הן אמרו שלדנה מגיע יותר, מה רע בזה? הן מחבבות את דנה. מה הקשר לקנאה בנופר? דנה בהמשך השוותה בין נופר לעינב בובליל ואמרה שזו לא מחמאה. התאומות שתקו. את פשוט מסלפת כל הזמן ובאופן ממש חפיפניקי.

אם אתה מתכוון להמשיך לשקר זו בעיה שלך

כנראה שיש לך בעיית שמיעה או ראיה , אני כותבת דברים שאני בטוחה בהם וראיתי בפעם הבאה שתגיב בצורה שקרית מבלי לבדוק שוב אני אבחר להתעלם ממך לילה טוב

didush100

New member
שטוית זה בכלל לא מה שהיה הן התבאסו שלא

צעקו את שמן אבל פרגנו לנופר. נופר קנאית היא חייבת את כל תשומת הלב אליה היא לא באמת מפרגנת שם לאף אחד היא חושבת שהיא המלכה של הבית ושהכל מגיע לה. היא משתמשת בג'קי בשביל להגיע לסוף וזהו. זה לא כזה מסובך לראות!!! לגבי התאומות היא כל היום מרכלת עליהן כל היום עם מי שמוכן לשמוע. היא בודדה את ג'קי במיוחד מהן כי היא יודעת שהוא יביא לה סמסים!!!

גברי 22

New member
הנה העניים של נופר ליהיה ועתי על הסלט

שהתאומות מכינות. הבמות האלה כל היום טוחנים אוכל ועכשיו שהתאומות מכינות אוכל נפתחות להם העיניים.

24שעות1

New member
ג'קי עמיר וליעוז -הלואי ואחת התאומות תודח

ואז גם השניה תרצה ללכת וג'קי בכלל מהמר ששתיהן מודחות מאיפה הבטחון שלו מתדרך מהאח ז ב ל י ם

didush100

New member
עוד קצת רכילויות לכיוון התאומות ג'קי גם אמר

על יגאל שיודח וזה באמת מה שקרה. יש מצב שהוא מקבל תדריכים מפורטים ביותר ושאומרים לו למי להתקרב כי רוצים לקדם את הצד השני!!!

למעלה