עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

24שעות1

New member
ההפקה -- אל תתיאשי תמשיכי להפיץ את כל מה שאנו

רואים , ומתעצבנים, על החוסר יושר של ההפקה וההפקה ממשיכה להתעלם תוסיפי את שיחות הרעל הרבות עם פרידה

רגע רק רגע

Active member
מילון יואב השלם.

נמאס לי ממה שקורה כאן - תרגום: אלהים, רק שלא תגמר העונה... גם אני רוצה להתפוצץ- תרגום: למישהו יש ביצים להלוות לי? הגעתי עם שק ואני ממלא מכל אחד משהו- תרגום: הגעתי עם שק וכל יום אני שולף נסיון אחר כדי להתבלט. לך תדע... כל משפט בבית יכול להתפרש אחרת- תרגום: הלוואי שיעשו מכל מילה שלי קליפ.

מדוייק. והקינה הקבועה:

אני לא מתערה בבית, אני האחרון לדעת, אני מיותר כאן, אני לא אהוב, אני לא מעניין. תשומי, תשומי, תשומי שאין בו ולו זיק של כנות, כל כולו משחק של אנדרדוג מעושה, מאולץ

בוףברכה

New member
R3.....תוסיף...למילון.. : נימאס לי מכל השירים

החוזרים כאן..,( תרגום: נו כבר...שיחזירו לתאומות..ת'קול כבר...שתיגמר המשימה.., ...יואב+הוטב= יוטב...., גרך אגב...שמעת היום הוא ביקש מ-1 התאומות...שתיתן לו ביס..( אחרי שהיא אמרה לו שיתקרב אליה...שהיא לא נושכת...אז הוא אמר לה....הלוואי תתני לי ביס.. היום ....הוא לא..יציב...התפקיד הכריע אותו...סניטר..

רגע רק רגע

Active member
FIX, חזרת לעצמך ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כנראה שניתנה לבחור גישה לארון הסמים של ביה"ח... הוא מרגיש שהאדמה רועדת עקב ההדחה הכוללת.

יאנגי

New member
פרידה ויואב

אתם יודעים מה זה אחד בפה ואחד בלב? זה פרידה. בהתחלה התרשמתי מפרידה חשבתי שהיא אדם אוהב ומתחשב וכעת אני יודעת שיש לפרידה ניסיון חיים מאד קשה חיי רחוב סמים וכו' והיא למדה לתחמן. כן,פרידה סופר תחמנית ,כמו שיגאל אמר לקקנית, עושה הפרד ומשול, בקיצור אשה גבר רע. אפילו האח הגדול מפחד ממנה. יאללה לעוף לעוף לעוף כמו ציפור (תשירו) פרידה הביתה. ויואב מסכן, חסר בטחון כל הזמן מספר שהוא אפס ולא שווה כלום,

sivan1237

New member
מסכנה סיון..אם רק הייתה יודעת כמה היא

"היא לא באה לה טוב בעין"

אני חושבת שיש בינהן קנאה סמויה הדדית

סיוון מקנאה בתשומת הלב הרבה שנופר מקבלת/לוקחת ונופר מקנאה ביופיה, לדעתי. אני משערת

נופר יפה ואין לה מה לקנא הכל עניין של טעם

תזכרו שהבתים בחו"ל ציינו שהנשים שלנו יפות והן ראות את נופר ןאת ליהי ( ליהי היתה שונה , נופר כמו שהיא בדיוק )

נופר מקסימה וגם יפה יש לאנשים

עם הסגנון שלה אני בכול זאת מעדיפה את היושר הדוגרי שלה מאשר את הרכלנות של דנה שמשחקת אותה ליידי

כירורג

New member
אני ראיתי רק את הקנאה של נופר

אשמח אם תשתפי אותנו ברמז בודד מצד סיון לקנאה בנופר. לדעתי - היא לא מקנאה בה ולו מהסיבה שאין לה אפילו סיבה אחת לקנא בנופר שסובלת מפיצול אישיות חמור ומהווה סכנה לסביבה.

סיוון היחדה שהצהירה בנתיים שהיא מקנאה

אם זכור לך בעניין עתי סיוון ד' נופר אמרה שהיא לא באה לה בטוב יכול להיות אני לא שמעתי , אבל לא אמרה שמקנאה בה , ולא באה בטוב זה יכול להיות מהרבה סיבות , והראשונה זה שסיוון מזגזגת ומרכלת בין דנה , ליאם , עמיר, פרידה , יואב שומעת ריכול מצדיקה, הולכת לצד השני וגם שם מצדיקה וזה מזוייף

למעלה