עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

../images/Emo202.gif למי שעדיין לא ראה-מומלץ

סרטון של נופר בשיחת הרעלה לז'קי ושוב הפה שלה על דנה עמיר וסיוון פשוט לא מובן כמה רוע בבחורה בת 22 http://www.youtube.com/watch?v=58fyErSioIs פרידה מגלה לנופר שהיא מחביאה שקיות נס קפה בושה להחביא משאר הדיירים שהתקציב הוא גם שלהם http://www.youtube.com/watch?v=5lxqeZdKt2g שיחה של נופר אלעד וז'קי בכרכרה כמה רוע בבחורה בת 22 שומרת טינה לא שוכחת ולא סולחת http://www.youtube.com/watch?v=wbpG6wdk8xA שיחה נופר אלעד וז'קי במטבח http://www.youtube.com/watch?v=Vrc0Dpcq2G0

שווה נעיצה קבועה לגולשים חדשים שנכנסים,אבל

מכיוון שאין נעיצה כל פעם שאתקל בהודעה זו אגיב כך-

אלי תודה ,זה ממש מכעיס שאנשים משקיעים זמן :(

והמנהלים לא מנסים לעזור מבחינתם ולנעוץ כי בכל פעם זה הולך לאיבוד בתוך דפי הפורום תודה על התמיכה :)

בכיף בן אדם,עבודתך היא עבודת קודש לאמת.

ול"עלילה" האמיתית שמתרחשת בבית האח הגדול העונה. מי שרואה רק את השידורים בערוץ22, ואפילו רק את ערוץ20,י כול לקבל תמונה אחרת ושגוייה לחלוטין מהאמת. לפחות נתנחם, בכך שאנחנו פה רואים את האמת לגבי הזוכים של קופרמן. גועל נפש של קידום הפקתי.

24שעות1

New member
חילקו לכולם 7 סיגריות ולתאומות נתנו 3 לכל אחת

כמה היא מגעילה הנופר הזאת וכמה תמימות יש בתאומות ובכלל נופר החליטה היא חייבת מלברו וקיבלה על חשבון התקציב בלי להתייעץ עם הבית

litalush887

New member
לא נכון!!

נופר יצאה מהחדר של האח הגדול ושאלה את כולם היא אמרה האח הגדול הציע להם סיגריות על חשבון התקציב הבא וכולם אמרו לה שכן למה סתם להמציא?!

איה1974

New member
פרידה מחביאה אוכל?

ממש "אימהית" דואגת לכולם. זאת אומרת דואגת רק לעצמה. כנ"ל לגבי הסיגריות. ואחר כך נוזפת בדנה שהיא לא אימהית מספיק. לא ברור איך האח הגדול מאפשר את זה. אין להם חוקי בית או משהו כזה?

ארדואן

New member
WOW מדהים. מההתחלה אמרתי שפרידה לא יודעת

להתמודד עם אנשים חזקים בגובה העיניים. היום היא הוכיחה כמה היא קטנה. היא לא יכלה לעמוד מול המלים הנוקבות של דנה שהיתה לגמרי עניינית למרות שצעקה, אבל אמרה דברים לגמרי נכונים.. דנה לא היתה הפייבוריט שלי ובעצם אף אחד לא. כולם עדיין תחת בקורת מבחינתי, אבל דנה היום קיבלה נקודות אצלי. אני לגמרי לא שופט את דנה שהשתמשה במלים כמו חרא וזבל, כי לחולירע כמו פרידה צריך לדבר בשפה שלה וזה לא הופך את דנה לרמה נמוכה. אני בטוח שפרידה היתה המומה מתגובתה של דנה ומהמלים בהן השתמשה. פרידה חשבה שרק היא יודעת לדבר כך ושמלים כאלה לא יופנו אליה בבית האח הגדול. הקטנה הזאת היתה ממש נלעגת כשקפצה מהמיטה יחד עם ליהיא כמו איזה נמר ואמרה על דנה שתלך להזד** בשיא הבוטות הכוחניות כשהיא מתכוונת להכנס בדנה, אבל כשדנה פתחה עליה פה, התקפלה פרידה כמו עכברה ונכנסה למאורה שלה חחחחחחח חברים, כאן היתה הזדמנות לראות את הפרצוף האמיתי של פרידה שמאחורי כל הפלוורה שלה אין שום דבר, נאדה, גורנישט... הכל אוויר, בלון נפוח שמתפוצץ עם סיכה אחת קטנה...
לפרידה לא היה מה לענות לדנה. פרידה לא ידעה להשתמש במלים אחרות חוץ מזבל זבל זבל זבל, כי לפרידה אין אוצר מלים תרבותי כדי לומר את אשר על ליבה, כי הרמה שלה מאוד מאוד נמוכה. פרידה יודעת להתפרץ רק על אנשים שלא יכולים לענות לה ושעליהם היא מצליחה להשליט פחד. פרידה החוצה דחוףףףףףףףףףףףףףף

merilue

Well-known member
אל נא תיפול ברשתה של פרידה....

אפשר לאמר כל דבר רע שקיים על הבחורה הזאת.אבל טיפשה היא לא(משפט של נופר חחחח) אדרבא,פרידה בחורה מאוד נחשית,מאוד חכמה,ומאוד נחושה. הסיבה היחידה שהיא לא ענתה לדנה היא:להוציא את דנה -רע. ז"א,אם דנה עד היום ספגה כמו סמרטוט את מעלליה של פרידה כנגדה וכנגד חבריה,יורם ויגאל,היא בעצם הצטיירה בפנינו כאצילית ומתורבתת. א ב ל פרידה נשבעה,וחזרה ואמרה:"אל דאגה יום יבוא ואנשים יראו את פרצופה האמיתי של דנה"---פרידה דאגה במשך שבועות,להוציא את דנה מדעתה-עד לרגע המבורך ואף המתבקש.פרידה יודעת שרק במידה והיא תוציא מדנה מילים רעות,קללות,וכיוצב',פרידה שוב תצא -לוחמת הצדק והאמת,עאלק. הרי,החשיבה של פרידה היא "למען" הקהל בלבד!ז"א,פרידה יודעת שביום שתגרום לדנה לצעוק ולהתעצבן(בצדק)הרבה אנשים בבית,יתהו "מי היא בעצם דנה?כל הזמן הזה הייתה שם מסיכה?ומה עכשיו?" לא הרבה מבינים שגם אם את מלכת אנגליה יביאו למצב כזה,ויתגרו בה בכל יום 24/7 ,גם המלכה אנגליה --תערוף ראשים. פרידה עושה את אותו תרגיל לכולם-למבוגרים כמובן---תיזכר.... גם בבלגן עם יגאל,ליכלכה עליו ללא סוף,הסיטה נגדו בית שלם לבסוף,נתנה לו להוציא חמתו,ובחרה לא להגיב--מה קרה??יגאל עף כי הקהל בבית ראה איש גדול מימדים צועק,ואשה "פמיניסטית",לא מגיבה. זוכר את יורם????אוי זה כ"כ שקוף בעיני. הרסה ליורם את כל מערכות הסבלנות והסובלנות,יום אחר יום,ולבסוף מה עשתה??במקום לשים אותו במקום--שתקה ונתנה לו לעשות את כל העבודה המלוכלכת--יורם הלך הביתה. פרידה מנסה ומצליחה לצערי בעזרת נופר,להעיף תחילה את המבוגרים---יורם יגאל ועכשיו לבטח דנה. ואח"כ,תזכורר איפה שמעת את זה---היא תשב יום יום,ותסכסך בין הצעירים,לא תתלכלך איתם חס ושלום,תיתן להם לאכול אחד את השני כשהיא מובילה מאחורי הקלעים,גם כנגד נופר היא בסוף תלך---פרידה יודעת ומודעת לגילה,היא חייבת לעשות מהפך ב"אח הגדול" ולשבור שיא --המבוגר הראשון שניצח בתולדות האח הגדול--ובינינו ???אין לה שם תחרות,לצערי.הצעירים שם,והתמימים בבית ממש מפנים לה את הדרך. פרידה תהיה בחמישייה אם לא תיקח את המיליון.לצערי הרב,ולדאבוני.

ארדואן

New member
הטיפש חושב שכולם טיפשים והוא הכי חכם

וזאת היא פרידה !!! מה החוכמה לעצבן אחרים, להוציא אותם מדעתם, לרדת לחייהם, להוציא את עצמך הכי חרא בעולם, ובסוף לרחוץ בנקיון כפיך ולומר על עצמך אני הכי נקי, אני הכי אמיתי, אני הכי רחמן ובלה בלה בלה והנה הג'יפה יצאה מהאחר. את האדם הכי נורמלי אפשר להוציא מדעתו, ובמקרה כזה, טעות גסה בידינו להאשימו שיצא מדעתו. כשאנו באים בטענות שהוא הגיב באלימות, אנו מטילים עליו אחריות ובצדק ולא משנה מה עשו לו, אבל תגובות כמו של דנה, הן לא אלימות, אלא שפה יותר קשה בשפתה של פרידה כמו שפרידה הבהמה המהוללה מבינה. זה לא מוציא את דנה שלילית. תוכן דבריה של דנה היה ענייני אבל בצעקות, ולפעמים צריך את זה, וכפי שאמרתי בשפה שפרידה מבינה. פרידה מבינה כוח ולכן היה צורך להשתמש בשפת הכוח - מילולית במקרה זה. פרידה הרי השתמשה במלים קשות מאוד, לא רק נגד מבוגרים, כפי שאת טוענת, אלא דווקא נגד הצעירים. שירן צעירה ויכולה להיות ילדתה הקטנה של פרידה ועליה אמרה "אחתוך לה את הגרוגרת". אז איפה החוכמה של פרידה? האם היא לוקחת בחשבון שאנו טפשים ונשפוט אותה לחיוב? אם כך זו בעיה שלנו, לא שלי בכל אופן, תהיי בטוחה בזה, כי לא משנה מה היא תוציא מאחרים, פרידה תשאר שלילית ועבריינית בעיניי לעולמי עד עד שלא תתקן דרכיה. דיבורים כמו לחתוך את הגרוגרת, זה דיבור עברייני באבו אבוה. ידועה האימרה בתהלים יח פסוק כו נאמר: "עם חסיד תתחסד עם גמר תמים תתמם, עם נבר תתברר ועם עקש תתפתל". כלומר לכל אחד תענה לפי הבנתו. פרידה מבינה את השפה בה השתמשה דנה. רק אז הבינה שהיא לא הגביר בבית והיה צורך בזה כדי להעמיד את פרידה במקומה. שפה זו אינה הופכת את דנה לשלילית במקרה זה. זו דעתי. כל עוד זה תלוי בנו, כפי שאת רואה, פרידה יוצאת הכי שלילית ולא נשאר כינוי בו לא השתמשו לגביה. אבל אם ההפקה מעורבת במי יישאר בבית ומי לא, כפי שחשדנו במקרה של יגאל, אין לנו מה לעשות נגד זה שהיא תיקח את המיליון. זה רק מראה את פרצופה של המדינה שלנו ושל הטלוויזיה שהוכיחה פעם נוספת איך היא יכולה להשפיע על חיינו ולבחור בדמויות שליליות, להאדיר את שמן ולהציגן כדמויות מופת. ואם להשתמש בשפה של פרידה, אז זו לא חוכמה להוציא חרא את האחר במחיר זה שגם אני יוצא חרא. במקרה זה גם פרידה יוצאת הכי חרא וג'יפה בעולם, אז מה הועילו חכמים בתקנתם? אני מקווה שהובנתי כי לא יהיה לי זמן להגיב היום.

אני מסכימה עם כל מילה../images/Emo45.gif

אבל אל דאגה, פרידה לא תיקח את המיליון בדיוק כמו שבובליל לא לקח וסער שנפיין לא לקח. האח הגדול יתן את המיליון למי שהצופים אוהבים יותר מהכל. האח הגדול יודע טוב מאוד מה הלך הרוחות בציבור על כל מתמודד ומתמודד ובסופו של דבר הוא נותן לצופים בבית בדיוק את מי שהם רצו. על הדרך, עד שמגיעים לגמר, האח הגדול מתעלל בצופים ומוציא להם את המיץ באמצעות הדחות. זה שם המשחק. האח הגדול משחק שח מט עם הצופים כשבסוף המשחק תמיד מנצחים הצופים. ככה זה.

למעלה