עידכוני לילה מהבית יום 34 ה1.11

חבורת מטומטמים!

ממש ניסוי מדעי. לקחת חבורה של אנשים מגעילים ולראות איך הם מתעמרים בחלשים!! זה המסר מהעונה הזו - לתת במה לאנשים תתי רמה כמו להיא המגעילה והסכסכנית ופרידה הבהמה והרעה. שום ערך מוסף!!!

ordn

New member
אני לא מסוגלת לשמוע את נופר, שתחזור לבכותתתת

haragi

New member
זה לא דמעות, זה טיפות שתן שכבר לא היה להן

מקום בתוך הראש שלה. הוא כבר מלא.

sivan1237

New member
מסכן יואב..גם הוא מרגיש ניצב בהצגה של

ג'קי ונופר.. לא כייף

מיק101

New member
לא הייתי קוראת "תמימה" לבחורה שהזמינה למיטה

שלה בחור, התנשקה איתו כשהיא יודעת שאותו בחור מאוהב בבחורה אחרת שנמצאת ממש במקרה, במיטה הסמוכה...

sivan1237

New member
רגע רגע רגע

וג'קי "המאוהב" חף מאשמה? אין לו SAY? שירן פנויה רגשית, שירן ידעה כמו כל עם ישראל שהם ידידים..

didush100

New member
אף אחד לא פיתה את ג'קי נופר קנאית והרסה

לג'קי ושירן . נופר לא שמה על ג'קי היא לא סופרת אותו בכלל היא תרכב עליו עד הסוף ולא תסתכל עליו בחוץ בכלל.

וההפקה לא שמה על שירן

מאז הריב שלה עם ג'קי האפס שהוא מיקירי ההפקה יחד עם נופר ופרידה היא מסומנת חזק ועכשיו מנסים לגרום לה להיות מודחת עם משימת השתיקה נקווה שלא יצליח להם חבל גם ששירן השפילה תצמה והשלימה עם פרידה המכשפה רק כי היא מבינה שהמכשפה המסריחה חזקה בחוץ וזה נראה שהתאומות גם מנסות להתקרב יותר עכשיו לג'קי ונופר אבל הן רק דופקות תצמן כי הן בחיים לא יגיעו לגמר הן רק מוחקות את עצמן

didush100

New member
זה סגור ששירן עפה לצערי מה שעושים לה זה

דוחה ומגעיל הם מנסים להעלים אותה ואני בטוחה שגם לא יראו את הקטע עם פרידה שאיימה לחתוך לה את הגרון לא יראו את הקטע עם המיטות שלא נתנו להן לישון בלילה והן נאלצו לישון מקופלות לא יראו את כל הריכולים שהיו עליהן שום דבר. מה שיראו זה את הריב של דנה ופרידה ואת דנה בוכה(מה שיחזק אותה) ויראו את פרידה("הצדיקה") משלימה עם התאומות כדי למזער נזקים. בקיצור מחר נראה סרט מבית קופרמן!!!

מיק101

New member
למה אתם כל כך משוכנעים ששירן היא זו שתודח?

ואולי זו רינת? אם וכאשר?

למעלה