סקופ על נופר!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifסקופ על נופר!!!!!!!!!!!!!!!!!

נופר לפני כניסתה לבית האח הגדול, היתה במשך חודש בקשר זוגי מאסיבי עם ידיד שלי... הם היו המון ביחד טרם כניסתה לבית והיא מצידה הבטיחה להזכיר אותו כל הזמן ושתצא יחזרו לישון כריות יחדיו... ומה קרה? לא הזכירה אותו ולא כלום, והוא יושב בבית ואוכל סרטים בגלל הכלבה הפרסיה הזאת... אני מצידי אמרתי לו שהכל לטובה ואין סיבה שהוא יהיה בקשר עם פרצוף זועף וכועס כל החיים... רק אני בהלם מהרעות של הבחורה הזאת...אין גבול לרוע

Rhino78

New member
אם זה נכון, אני אנשק לעצמי את התחת.

מי ירצה להיות איתה בקשר זוגי מאסיבי?

זהר77

New member
אם כך כל הכבוד לנופר. ביל שחשוב לו ששמו יוזכר

מתאים להיות מזון לפרות ברפתות. כי הוא אפס מאופס ועלוב.

זהר77

New member
דביל שמה שחשוב לו זה ששמו יוזכר - הוא

אפס אפסים עלוב . כל הכבוד לנופר. רק לא מובן לי מה היה לה לעשות עם אדיוט עלוב כזה - אם הסיפור נכון בכלל.

יפית נראה לי שאת זוממת על הזוגי של נופר בחוץ

אחרת לא היית מספרת דבר כזה ומוסיפה "אני מצידי אמרתי לו......" פחחחח

kukilonet

New member
יאללה - לא הגזמת בכלל...הבחורה לא הזכירה

אותו...אז זה הפך אותה לרעת לב? תגידי לידיד הזה שלך שייקח פנדל.

היא כן דיברה על הקשר שהיה לה לפני התוכנית

והיא אמרה שהם לקחו את זה לאט בגלל שהיא נכנסת לתוכנית ושהיא לא יודעת מה יקרה שהיא תצא היא סיפרה עליו לפרידה ויגאל לפני שבועיים בערך

KEEK

Member
היא סיפרה עליו ליגאל קוראים לו אייל

ולעוד כמה אנשים..

אשתאר1

New member
רוצה לתקן אותך היא סיפרה ליגאל שייש לה קשר

בחוץ עם בחור מקסים ושהוא נתן לה שרשרת שהיא עונדת אותה .והוא אחלה בחור .וזה כשהוא שאל אותה מה עם ג'קי . ואז יגאל אמר לה שהוא שמח לישמוע .

Siti102e

New member
יפית2 האחת../images/Emo88.gifהיית חייבת לכתוב כלבה פרסיה?

כלבה לבד, לא הספיק לך? מריח לא טוב! ולמה כלבה? למה היא חייבת להזכיר אותו- אם היא ל מזכירה זה אומר שכוונותיה השתנו? ואם השתנו, אז מה? חוץ מזה כן הזכירה מישהו בערב של הסילבסטר.

זהר77

New member
סיטי... הרחת פעם זבל אורגני???

סתם כזה בא לי לשאול אותך... כי אם הרחת - אז בטח תביני על איזה זבל אורני אני מדברת.
בוקר טוב ישראל

למעלה