שירשור הפרק -פרק7- הדחה שנייה

זהר77

New member
בדיוק! הפקה מגמתית ושקרית! לא מראים

את דעת הדיירים עליה - רק את מסכנותה ולעג הדיירים - בלי להראות את הסיבות שהדיירים אמרו ומרגישים! בלי להראות כלום מההשתלשלות שהביאה לזה! מראים ליאם סובלת, נלעגת, בוכה מסכנה. גועל נפש של שקר גדול. פרק ערוך ששמו: תצביעו לליאם. כי כך רוצה ההפקה

זהר77

New member
דקלונה../images/Emo24.gif אני לא אסמס אפילו לא לג'קי בגמר

אין מצב שאתן שקל אחד לקופרמן/קשת !!! הם לא למדו לקח שהתלונות על עריכה מגמתית בעונה הקודמת - שילמדו דרך הכיס.

דקל69

New member
קופרמן שומר יפה על המועדפים שלו כרגע שאלו

עתי בראש ואחריו ליאם. את ג'קי ברור שאנשים אוהבים ויסמסו לו מלבד זה שהוא באמת סוג של מג'יק, אי אפשר לערוך אותו בצורה רעה כי הוא מקסים, מצחיק ומתוק.

sivan1237

New member
וואי איך ההפקה שומרת עליה

אני בהלם!!! אין לי בעיה איתה אבל מה עם עריכה הוגנת? עריכה שיוויונית שיראו את כל המועמדים בצורה שווה.

Yogev871

New member
עריכה ברורה לטובת ליאם

למרות שבתכל'ס, הם דיי צודקים, זה לא שהיא עשתה משהו רע. זאת היא וככה היא מתנהגת, ועל זה מתאכזרים וצוחקים עלייה מאחורי הגב. ממש לא יפה, אבל אין ספק שהעריכה הוציאה אותם עוד יותר מניאקים ממה שהם. נראה שיורם יילך.

נוי710

New member
יורם לא ילך אני בטוחה עכשיו שליאם בחוץ

הם מראים את הריב אם פרידה וזה ימשוך ענין להמשך ככה שליאם המודחת הבאה אם כל הכבוד לעריכה

דקל69

New member
את יורם דווקא מראים ושוב עם סיפור

התנ"ך. בינתיים יגאל ועמיר עם הכי פחות זמן מסך.

shai zzz

New member
פרק הצלה לליאם? ממש לא

הם פשוט מציגים את ארועי השבוע. מה לעשות שימי שישי -ראשון ליאם הייתה חזקה בכותרות, גם פה בפורום התמקדו רק בה. אני עדיין בשוק איך הם חתכו את הלכלוכים של עתי עליה.

Tapudy

New member
צודק

היא עבדה קשה בשביל זה ומגיע לה. אם עמיר, יורם או יגאל היו עושים מהלכים גם אותם היו רואים.

נוי710

New member
אני ממש לא מופתעת

איך ההפקה מגנה על המגעיל הזה איכסה גם הוא בגד בארוס שלה לעיני כל המצלמות וגם הוא אומר על אנשים שהם חולי נפש רק בגלל שהבחורה מספרת לו את מה שיש לה בלב זה שהסיפור קשה לו זה בעיה שלו

sivan1237

New member
את עיוור אם עוד לא הבנת שמיירטים היום את יגאל

לבית שלו אם היו רוצים לשמור עליו היו מוצאים קטעים ושיחות שלו שיגמרו לאנשים לסמס לו

צליל191

Well-known member
חתכו בעריכה פחות או יותר את כל הלכלוכים עליה

שאלתי שבוע שעבר למה לא מראים את החרם שליהיא עשתה עליה וענו לי שיראו היום, אבל נראה שהיום הם עסוקים בלהוציא את ליהיא ועתי זוג חמוד ומתוק מושי מושי אז כל החרם של ליהיא ובן זוגה על ליאם נשאר על שולחן העריכה.. אני לא אוהבת את ליאם, אבל בסה"כ אני חושבת שהיא מסכנה שחוץ לחפור יותר מידי לאנשים, היא לא עשתה רע לאף אחד ואם יש משהו שאני שונאת זה רוע לב ובריונות. יומם של עתי וליהיא גם יגיע ואני מקווה שבקרוב!!!

Tapudy

New member
איזו משימה דכאונית

מחזירה אותי אחורה לזכרונות ממש לא נעימים. מי בהפקה חשב שזה באמת רעיון טוב?? עם העריכה והכל זה עוד יותר מדכא אותי.

נוי710

New member
מי נראה לכם יודח אין לי מושג

מראים את יורם וליאם שלדעתי אם הכי פחות קולות ואת יגאל ועמיר שאין לי מושג מה המעמד שלהם

למעלה