שירשור הפרק -פרק7- הדחה שנייה

דקל69

New member
לא רק זה, הם מסתירים את המידע שעתי וליהיא

כבר היו ביחד ביום רביעי שעבר במסיבת שנות השבעים. הם מציגים את זה שעתי וליהיא התחילו את הקשר לאחר השיחה שלהם. שומרים על עתי.

שמתם לב שההפקה מוציאה טוב את עיתי?

לא הראו איך בשישי בלילה אחרי השיחה שלו עם ליאם הוא יצא החוצה ולכלך עליה. וראיתם שעברו היום פעם ראשונה לבית, ראו את נופר נוזפת בעצבנות ביורם ששיחק עם השרשרת חחחח

זהר77

New member
מסקנה מעריכת הפרק עד כה: ההפקה שומרת את ליאם

מהדחה. הפרק מתמקד במסכנות שלה, בלעד הדיירים עליה - מבלי להראות מה הדיירים אמרו לה בקשר להתנהגות שלה. רק את הצחוקים עליה מראים - בלי הסברים. אפילו את מה שאמר לה עתי חתכו - והשאירו רק את זה שהיא צריכה לצעוק, להיפתח. דמעות, סבל, בלי שמראים בכלל את הסיבות. הנושא ברור וחתום והבנו את זה כבר בעונה השנייה - ההפקה רוצה ביקרה של ליאם

Jason2

New member
כי אין שום הסבר

חוץ מאנשים מגעילים חסרי רגישות וחסרי סבלנות. ההסבר הוא שהם אנשים חלולים שלא מעניין אותם כלום מאשר החבורה שלהם.

simabutbul8

New member
כנסוווווווווווווווווווו:)

סקר חדשששש!! אתם מוזמנים להיכנס להצביע ולהשפיע.... !!! יאלה שתפו פעולה.... זה נחמד לראות איפה עומד כל דייר.... אשמח אם יהיה שיתוף פעולה...:) http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=simabutbul מחכה לראות תוצאות וכמובן לעדכן אותכם...:) זה בדיוק 2 שניות...:) המשך צפייה נעימה לכולם.... יום טוב!!!

צליל191

Well-known member
יאאאא עתי כזה רגיש וחמוד!!! ../images/Emo99.gif

NOTTTTTTTTTTTTTT!!! היום קיבלנו מהאח הגדול שיעור בחינם בעריכה מגמתית. תודה האח הגדול!

דקל69

New member
פשוט שומרים על עתי ומסתירים את המידע שהתחיל

את הקשר כבר בשבוע שעבר לפני השיחה ביניהם. עתי ממש לא רגיש וחמוד, מעניים אם יראו שהוא ניסה לנפנף את ליהיא לאחר שרינת והבית עלו עליהם.

צליל191

Well-known member
את זה אנחנו יודעים כי אנחנו רואים ערוץ 20

אבל מי שרואה רק את המשדרים המרכזיים (שזה רוב הקהל), חושב שעתי כזה רגיש וחמוד ומתוק וכו' וכו'... הם לא יודעים שהוא רכלן רשע אוכל כלבים והולך עם נשים תפוסות.

נוי710

New member
אמת מי יתן והיא תישאר

אבל עדין זה לא אומר שום דבר באמת שלא אני מאמינה שעדין הקרב בינה לבין יורם או עמיר

sivan1237

New member
זה נראה לך הוגן נוי?

אם היית נכנסת לתחרות כלשהי לא היית מצפה שהשופאים יתייחסו אלייך שווה בת שווים? נותנים לה יתרון וזה לא הוגן!

נוי710

New member
שום יתרון מגיע לה היתרון הזה

ליאם מקסימה ומענינת ויש אנשים ששונאים אותה לדעתי בלי שום סיבה זה שהיא בחורה אם קשיים חברתים זה ודיבור בשפה גבוהה לא אומר על שום סנוביות או שחצנות לוקח לה זמן להיפתח ואני מאמינה שמתחת לקשיחות יש בה המון רגש ואם היא מודחת זה חבל

shouldistay

Active member
מסכימה איתך סיון, אבל זה לא חדש...

היו גם כמה וכמה פרקי הצלת איילה בעונה הקודמת...

sivan1237

New member
כן גם את יוסף ארז ושרה הצילו

אבל אצל איילה זה הכי בלט. הם מצילים אותם עד שלב מסוים ואז עורכים פרק לרעתם והם עפים (כשהם עומדים מול אנשים חזקים ורלוונטים יותר מהם). כל כך חבל לי על אנשים שאשכרה מסמסים..

jaycom

New member
הנה ליאם מוצגת כמו שפרה!

אשכרה סיפורי שפרה שוב ושוב ושוב רצו לעשות עליי חרם אני מסכנה. מי רצה לעשות עליך חרם?! מישהו אמר למישהו אחר "אל תדברו איתה"?? גועל נפש של טקטיקה

למעלה