סיוון דרור מגיעה להתארח בפורום האח

gokussj2

New member
סיוון

אני מעריך אותך ואת נראית לי בחורה אינטליגנטית , רק בקטע של ליאם אני חושב שמיהרת להתרשם בצורה הלא נכונה , מקווה שתמשיכי לראות את האח הגדול ותעקבי אחרי מה שקורה אני בטוח שהרושם שלך עליה ישתנה , אני גם כן בהתחלה חשבתי שהיא משהו אחד ואחרי כמה ימים ראיתי אותה בכל מיני סיטואציות (שאת לא ראית כמובן זה היה בחדרים אחרים) והרושם ממנה השתנה לגמרי

סיוון, אם את עדיין כאן יש לי שאלה אחרונה:

עד כמה קורה שההפקה מכוונת אתכם בחדרי חדרים? יש שמועות שלפעמים ההפקה לוקחת דיירים מסויימים לחדר בשביל להגדיד להם ש"הקהל אוהב קצת יותר ככה.. או ככה" וכו', דברים כאלה קורים? יש ביניכם לבין ההפקה קשר ישיר? או שאתם פשוט בתחושה שאתם בבית שמפרנס את עצמו מבלי שאתם שמים לב למפרנסיו?! מאיפה כל האוכל מגיע? והאם נכנסים עוד אנשים לבית האח מדי פעם? בהצלחה בהמשך דרכיך, אני לא התחברתי לאופי המתירני מדי שלך למרותש אני אוהב סקס לא פחות ממך, אני חושב שלדבר על זה הרבה מוריד מהערך של זה, למרות שהגוף שלך פצצה, הדיבורים שלך על סקס הזכירו לי את הימים שהייתי בתול ולא מבין כלום...סקס זה דבר אינטימי, אבל אפשר להתווכח על כך שעות, בכל מקרה, ראיתי בך גם צדדים חיוביים והיתי מאוד מופתע שהודחת, יש צורך לשפוט כל אדם לכף זכות וגם אותך. המון בהצלחה יקירתי.

הודעת סיכום שלי לאיכם ואליכן

היה לי ממש כיף לענות לכולם וכולן, לקרוא את הדברים הטובים וכן, גם את הביקורות...מביקורות מתחשלים ומתחזקים ולפעמים לומדים לקח. אני שלמה עם כל מה שדיברתי ועשיתי בבית האח הגדול. אין לי בעיה עם המלעיזים ועם אלו שחושבים שאני בוטה, כזו אני :) למי שלא הספקתי לענות או להגיב-ממש סליחה, אבל תודה על ההתעניינות! שולחת לכם ולכן קונפטי צבעוני וזיקוקי עונג ושמחה ותזכרו שנורמות חברתיות זה נחמד, אבל סטיית תקן חברתית זה הרבה יותר מעניין.

חן חן :)

המלצה שלי נצלי את 15 דקות תהילה בחוכמה ואל תרוצי לכל מקום שמזמינים אותך אלא רק לאלה שחשובים לך באמת וכמובן לאלו שיכולים לפנק את הבת שלך :)

יש חדר

New member
חחחח

סטיות אני בטוח שכן.תקן?יש לך הרבה תיקונים לעשות תתחילי בתיקון אולי זה יעזור!!

אביב 1231

New member
לסיוון

שלום את כל כך יפה לא יודע מדוע את הודחת אולךי מתוך קנאה את בכל זאת יש לך הצלחה גדולה

ניל 212

New member
מה שיש לי לומר

בקיצור אני שמח שעפת. את פאתטית את דוגמא רעה. אמא לילדה משתכרת, מתחרמנת על אנשים שמכירה יומיים וחצי, מתנשקת עם בחורה מציעה אורגיות ממש חינוך טוב ודוגמא לצופים. בעיקר לילדים שבינהם העם החליט נכון

YASMIN1232

New member
../images/Emo243.gif../images/Emo243.gif../images/Emo243.gif יצא המרצע מן השק

סיוון דרור= נגה 2 עכשיו אני שמחה שהודחת מאוד מעניין אחרי תקופת היחעלמות ארוכה חזרת עם הקריצה חיפושיתתתתת ראית חושבת שהצליחה לעבווד עלינו איזה כיף שהודחה

spooky1

New member
אני שונאת האח הגדול

ואני בכלל לא צופה עכשיו. העונה הזאת ריקנית וזנותית ומצידי שיאיר ידחוף לסיוון את הלשון בתחת בזמן ששירן מרכלת על רועי שהוא רוצה לצאת עם עידו אבל בפועל מפלרטרט עם יסמין.. מי אכפת?? חסר לכם אקשן בחיים שאתם צריכים לצפות בחרא הזה? אסי וארז - התכנית הזאת מסריחה מהזיעה שלכם, אתם מתאמצים הרבה יותר מדי...

למעלה