לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3032530,325 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' סיוון דרור מגיעה להתארח בפורום האח '
סיוון דרור מגיעה להתארח בפורום האח
<< ההודעה הנוכחית
18/12/2010 | 23:00
301
163
יום שני, 20.12, בשעה 16:00 בצהרים סיוון דרור, המודחת הראשונה מבית האח הגדול מגיעה לפורום לענות על כל השאלות שלנו

סיוון דרור, בת 28 מחיפה, "שפרה קורנפלד ועינב בובליל מייצגות את הפיצול שיש בתוכה, היא מסננת כרונית, משתדלת לחיות את החשק בכל רגע ומגדירה את עצמה כחיפאית פטריוטית". בבית הספקנו לראות ולהכיר ממנה לא מעט ואחחרי שהיא בילתה 11 ימים בבית האח הגדול, זה הזמן שלנו לשאול את השאלות שמעניינות אותנו -
איך עברה עליה החוויה? איך זה להיות שם עם האנשים האלה? למי יא התחברה הכי הרבה? עם מי היא לדעתה תשמור על קשר? מי לדעתה יגיע רחוק ומי היא הייתה רוצה שיגיע רחוק? למה הקהל לדעתה לא אהב אותה? וכמובן - איך הייתה הנשיקה עם סיוון אברהמי (סתםסתם)?

אז נבקש כמובן לשתף פעולה, לשמור על שפה נאותה, ולפני כתיבת שאלות להסתכל על חוקיי האירוח שלנו ולשים לב לעיניין.
שיהיה אירוח נעים ופורה

האח הגדול >>
לצפיה ב-' חוקיי האירוח '
חוקיי האירוח
18/12/2010 | 23:03
11
5
# לפני הכל - שימרו על שפה נאותה. הודעות פוגעניות יימחקו באופן מיידי מהשירשור.
# שימו לב שלא לשאול שאלות חודרניות/ פרטיות מידי שלא יהיה למודח נעים לענות עליהם. אתם מוזמנים לשאול מה שבא לכם, כל עוד זה עומד בסטנדרט מסויים של כבוד.
# לשרשר לפה אך ורק שאלות, לא סתם דיעות על האירוח או על המתארח/ת, בשביל זה יש לנו שירשורים אחרים.

זהו זה, אני בטוח שכולנו כאן בשביל להינות מהנוכחות של סיוון, וכמובן - תודה ענקית לה על שהסכימה להגיע לפה לענות לשאלות שלנו

האח הגדול >>
לצפיה ב-'שאלה - עמיר אמר שמעדיף אותך - ולא שידרו את זה'
שאלה - עמיר אמר שמעדיף אותך - ולא שידרו את זה
19/12/2010 | 19:54
7
14
הי סיוון

עמיר אמר לך שהוא לא רציני כלפי סיוון א',
והוא גם אמר לדנה שהוא לא רואב פוטנציאל לקשר רציני בבית
ושום דבר מזה לא שודר,
מה תגובתך?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא שודר...'
לא שודר...
20/12/2010 | 15:42
5
17
הרבה שיחות בבית לא שודרו. אני מניחה שבפרקים הראשונים רצו להתמקד במשימות, בצחוקים וברומנים מתפתחים... ביני לבין עמיר נוצרה חברות טובה וקרובה, לא מעבר, אולי אם היו משדרים את זה, זה היה הורס את המשך ההשתלשלות עם סיון א'. אני מקווה בשבילו שהרומן יתפתח לכיוון חיובי כי מגיע לו, כמה שהוא נתפס שתלטן וצקן הוא בחור רגיש ומתחשב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'התכוונת לא שודר במשדר המרכזי,כי ראיתי את זה.'
התכוונת לא שודר במשדר המרכזי,כי ראיתי את זה.
20/12/2010 | 15:53
4
לצפיה ב-'מערכות יחסים '
מערכות יחסים
20/12/2010 | 17:38
3
13
שלום סיוון, קודם כל ברצוני להביעה הערכה לאומץ שלך להשתתף בתוכנית ריאלטי ולהיחשף לקהל הרחב. כאמא שנאלצה לנסועה לשליחות מטעם העבודה, אני לא חושבת שיש למשיהו זכות לשפוט אותך. מאז שהתחילה התוכנית אני נוסעת בתחבורה ציבורית ומתבוננת על אנשים, וחשבת שזה ממש לא קל להיסתדר עם אנשים זרים. אנני למשל לא מסוגלת לנסוע ללילה אחד לבית של קרובי משפחה, שלא לדבר על אנשים זרים. קל לאנשים מהצד לבוא ולשפוט. האמת שאת מאוד דומה במראה החיצוני לאחותי הקטנה. כאשר אני למדתי ממך המון דברים, את משדרת משהו רגוע ומחשמל. כאשר אני מסתכלת על סיוונושקה ( סיוון אברהמי) אני נדהמת עד כמה אנחנו דומות בחוסר החלטיות, ואפילו במאה החיצוני. אני מרגישה שסיוון אברהמי חסרת ביטחון, שאין לה חברים אמיתיים בבית, שחוץ ממך כל הבנות קנאיות ומגעילות. ( חוץ מי ליהי אולי). האמת שאני מאוד דואגת לה, בחיי אני לא מבינה למה אני כל כך, אבל כל כך אוהבת את הבחוה הזו? ואני חוששת לגביה, מה יקרה בחיים האישיים שלה אחרי שהיא תצא מהבית? האם את חושבת שיחזירו אותך לבית אח הגדול בתור דיירת, שתוכלי להתחרות מחדש? מן גלגל הצלה?
לסיכום כאישה בוגרת שחוותה דברים, אמא לילדה בת שנתיים, הייתי רוצה ללמוד ממך. להיות חברה שלך, ולהבין כיצד אפשר להנות מ... ולא רק לבצע זאת מתוך חובה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תילמדי ממנה להתנשק עם בחורה ובחור לעיניי העם '
תילמדי ממנה להתנשק עם בחורה ובחור לעיניי העם
20/12/2010 | 18:23
2
13
אחרי 3 ימים שהכירה אותם את פאתטית
האח הגדול >>
לצפיה ב-'SVATAR25 ורון מאילת'
SVATAR25 ורון מאילת
20/12/2010 | 18:44
1
11
אני מעדיפה לא לדבר על סיון א כי היא עדיין בבית ואני לא יכולה לדבר בשמה. אני כן חושבת שהיא מיהרה לקבל החלטות, אבל מימד הזמן בתוך הבית שונה מבחוץ ו-3 ימים זה כמו 3 שבועות...
הבת שלי בת 7, והדבר העיקרי שאת יכולה ללמוד ממני זה ללכת עם האמת שלך, גם אם זה אומר לאבד משפחה לתקופה מסויימת...בסוף הם יחזרו כשיבינו שאת מאושרת. הסוד שלי הוא להיות מאושרת בחלקי כדי שהבת שלי תקבל אושר שמוקרן ממני...

סיון א התנשקה איתי ועם עמיר באותו יום, אי אפשר לשפוט אותה על זה, במיוחד לא אחרי אלכוהול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עמיר אדם לא אהוב את רואה את זה עכשיו?'
עמיר אדם לא אהוב את רואה את זה עכשיו?
20/12/2010 | 18:51
15
גם לדיירים מתחיל להמאס ממנו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'דנה שאלה את עמיר בהתחלה את מי הוא מעדיף'
דנה שאלה את עמיר בהתחלה את מי הוא מעדיף
20/12/2010 | 20:13
5
והוא אמר "אף אחת" וכששאלה אותו שוב אמר: "התפוסה" - סיון ד.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עומר, כשקובעים חוקים, יש לעמוד מאחוריהם.'
עומר, כשקובעים חוקים, יש לעמוד מאחוריהם.
21/12/2010 | 10:15
2
5
במהלך הערב,  עברתי על מקצת השאלות ששאלו את סיון,  והיו כאן שאלות נוטפות  רוע,  ציניות ופוגענות אישית,  באורחת ובילדתה.

לא היה מקום לצנזר  חלק מהרישעות,  שמעידה על השואלים יותר מאשר על הנשאלת,  שנאלצה להיכנס למיגננות יותר מפעם אחת ?
היא אורחת ,  ולא נחקרת במשטרה,  והיה צריך "להתנהג אליה בהתאם."
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא לא אורחת בטוק שואו'
היא לא אורחת בטוק שואו
21/12/2010 | 19:23
1
3
היא אורחת שכל עם ישראל ראה אותה חיה בתכנית ריאלטי
ולכל אחד יש זכות להגיד מה שבא לו ולחשוב מה שבא לו
ואם היא הגיעה לכאן ,אני מתארת לעצמי

שזה בגלל שהיא מודעת לתגובות "נוטפות רוע " עלייה
והיא הייתה צריכה לדעת למה היא נכנסת
ולא לצפות לא לחיבוקים ונשיקות מכלו כיוון .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'באמת באמת שאני לא מתייפיפת, אבל רוע הוא רוע'
באמת באמת שאני לא מתייפיפת, אבל רוע הוא רוע
21/12/2010 | 19:43
4
ולא משנה אם זה כלפי אורח בטוק שואו,  או מישהי אחרת -  פליטת האח הגדול.
אני הייייתי מתה אם היו   "מדברים" אלי כך.   (טוב, לכן,  כנראה, לא הלכתי לאח הגדול....).
מה שחבל זה  שאחד ממנהלי הפורום לא ענה,  כי שאלתי הופנתה בעצם אליו.  מה את כחבר/ת פורום יכולה כבר  לעשות,  מה גם שדעתך ודעתי שונות  בעניין הבוטות.

בעצם אני סתם מנהלת דו-שיח עם עצמי,  כי לא אחת כבר חשבתי שרמת הדיון הפעם בפורום  ("קקי והשתינה",  "השתינה וקקי",  זה מה שקלטתי ברפרוף קליל),  היא בהחלט בגובה של דיירי העונה באח הגדול.

כנראה שיהיה קשה לשחזר את העונה הראשונה שהיתה ב-  2008.  לעומת החבר'ה הנמצאים שם עכשיו - עינב בובליל היא  מאור הגולה.  (סתם,  דיברתי לעצמי.....)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'2 שאלות: (1) למה היא קיצונית בהתנהגותה '
2 שאלות: (1) למה היא קיצונית בהתנהגותה
18/12/2010 | 23:09
2
11
זורקת אבנים בשבת ופרובוקטיבית

(2) למה היא עזבה את ביתה הקטנה? ועוד ל 100 יום כמתוכנן
האח הגדול >>
לצפיה ב-'2 תשובות'
2 תשובות
20/12/2010 | 15:48
10
זריקת האבנים היתה בתקופת גיל ההתבגרות כשהייתי דתיה, רכב שעבר בשבת בכביש שסגור בשבת נתפס בעינינו כחילול וזה מה שעשינו כילדים.

הפרובוקטיביות לא נובעת מרצון לצומי, למרות שקראתי שחושבים כך. מבחינתי  זו לא פרובוקטיביות, אני אומרת ועושה את מה שיש לי בראש ובלב וכל עוד זה לא פוגע באך אחד סביבי, אני לא רואה בזה משהו רע. יש כאלו שיחשבו שאני פוגעת בעצמי בגלל הפתיחות, אבל קשה לי לשמור דברים בבטן. אני לא אחת שרוצה לרצות את כולם, רק את אלו שאני רוצה שיאהבו אותי ולכן, אלו שחושבים שאני פרובוקטיבית לשווא, לא מכירים אותי באמת, אז אין לי למה להתייחס.

לא עזבתי את הבת שלי ברחובות, היא נשארה בבית עם משחפה חמה ואוהבת. אני לא האמא הראשונה שנכנסה לתכנית. דיברתי עליה וכל לילה כשנכנסתי למיטה לקחתי את התמונה שלה ועשיתי את טקס ה"לילה טוב" שלנו, זה לא שודר וחבל, לא בשביל אהדת הקהל-אלא בשביל שהיא תדע שהתגעגעתי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מערכות ייחסים בבית אח הגדול'
מערכות ייחסים בבית אח הגדול
20/12/2010 | 17:29
3
שלוםס סיוון, קודם כל ברצוני להביעה הערכה לאומץ שלך להשתתף בתוכנית ריאלטי ולהיחשף לקהל הרחב. כאמא שנאלצה לנסועה לשליחות מטעם העבודה, אני לא חושבת שיש למשיהו זכות לשפוט אותך. מאז שהתחילה התוכנית אני נוסעת בתחבורה ציבורית ומתבוננת על אנשים, וחשבת שזה ממש לא קל להיסתדר עם אנשים זרים. אנני למשל לא מסוגלת לנסוע ללילה אחד לבית של קרובי משפחה, שלא לדבר על אנשים זרים. קל לאנשים מהצד לבוא ולשפוט. האמת שאת מאוד דומה במראה החיצוני לאחותי הקטנה. כאשר אני למדתי ממך המון דברים, את משדרת משהו רגוע ומחשמל. כאשר אני מסתכלת על סיוונושקה ( סיוון אברהמי) אני נדהמת עד כמה אנחנו דומות בחוסר החלטיות, ואפילו במאה החיצוני. אני מרגישה שסיוון אברהמי חסרת ביטחון, שאין לה חברים אמיתיים בבית, שחוץ ממך כל הבנות קנאיות ומגעילות. ( חוץ מי ליהי אולי). האמת שאני מאוד דואגת לה, בחיי אני לא מבינה למה אני כל כך, אבל כל כך אוהבת את הבחוה הזו? ואני חוששת לגביה, מה יקרה בחיים האישיים שלה אחרי שהיא תצא מהבית?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'למה היא לא הזכירה בכלל את הבת שלה?'
למה היא לא הזכירה בכלל את הבת שלה?
18/12/2010 | 23:15
2
8
לצפיה ב-'הבת שלי'
הבת שלי
20/12/2010 | 15:49
1
10
ראי תגובה מעלייך.

הבת שלי הי ה-כ-ל בשבילי. הזכרתי והשווצתי בתמונות שלה, דיברתי עליה, על המבריקות שלה וכל לילה פניתי לתמונות שלה שהונחו על השולחן לידי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני מחזירה אותך לבית האח הגדול'
אני מחזירה אותך לבית האח הגדול
20/12/2010 | 16:12
4
לצפיה ב-'שאלה 1 יש לי ואשמח לקבל תשובה:'
שאלה 1 יש לי ואשמח לקבל תשובה:
18/12/2010 | 23:30
11
8
האם ג'קו הוא צבוע או אדם אמיתי לדעתך?

שבוע טוב!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'על זה אני יכול לענות לך יותר מסיוון ד.'
על זה אני יכול לענות לך יותר מסיוון ד.
20/12/2010 | 00:30
6
חבר טוב שלי הוא חבר של ג'קי מהיום יום הם מבלים ומכירים מהעבודה, והוא אמר לי שג'קי בתוכנית בדיוק כמו שהוא במציאות, ניסיתי להגיד לו שאין מצב ושהוא נראה קצת תמים ומתוק מדי והוא אמר לי, ככה הוא במציאות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ג'קי'
ג'קי
20/12/2010 | 15:51
9
12
ג'קי ממש לא צבוע, הוא ילד מתוק וטוב לב שיודע שצריך לתת שואו וכל הכבוד לו על המודעות הזאת לדבר למצלמות ולעשות דאחקות שפונות לכולם.
הוא מצחיק באופן טבעי ואני מקווה שיילך לו במשחק.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חח,איך אפשר לדבר על טבעיות? ועל מודעות '
חח,איך אפשר לדבר על טבעיות? ועל מודעות
20/12/2010 | 16:01
7
5
לדבר אל המצלמות באותו הקשר?

שחקנים מדברים למצלמות,אנשים לא. גק'י אחלה,אבל הוא מבין את המשחק,ואת הדרך למיליון.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מן הסתם,'
מן הסתם,
20/12/2010 | 16:14
4
2
שתראה מול הפנים שלך מצלמות 24 שעות מתוך שיעמום תדבר אליהם גם מבלי לשים לב.
אז כן, אפשר לדבר על טבעיות ועל מודעות לדבר אל המצלמות באותו הקשר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבל זו כל המטרה של האח,להיות כמה שיותר אתה.'
אבל זו כל המטרה של האח,להיות כמה שיותר אתה.
20/12/2010 | 16:31
3
1
להיות האתה ביום ,האתה בלילה האתה בצהריים. חוץ ממנחם בן בעונה שלו שעשה את הדיבור למצלמות בסטייל האופייני לו, ובחן האופייני לו.

לא ראיתי אף אחד אחר שהצליח כך. כל המטרה לא לדבר אל המצלמות,אלא לדבר אל האנשים.

זה תכנית של ניסוי חברתי,ולא אודישן מתמשך מול המצלמה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה הקשר??'
מה הקשר??
20/12/2010 | 16:34
2
מאיפ אתה מביא את זה שהוא עושה משחק?
תקלוט, זה הבן אדם, וזהו. למה כל הזמן להגיד שזה לא הוא ושהוא משחק כדי להגיע לגמר?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בירה נשר.'
בירה נשר.
20/12/2010 | 16:47
1
2
מה את מעריצת גק'י?

לא זכור לי שאני כל הזמן כותב על גק'י,יכול להיות שנהפכתי לסנילי בלי ידיעתי?
חחח

ראיתי אתמול קטע מסריח שלו על יגאל,ואיך שהוא דיבר על לקחת פוקוס,מצלמות,כריזמה מה כריזמה.

הוא לא עושה הצגה,הרבה ממה שהוא מציג זה הוא, אבל הוא בהחלט לא טיפש כמו שהוא משחק אותה לפעמים,הוא מקצין תכונות שהא חושב שילכו טוב אצל הקהל בחוץ.

והוא למד את העונה ה2,כמו אחריםשם,והוא מיישם דברים ממנה-הרצון האובססיבי בזוגיות בסגנון-אלירז ואלין.=נופר והוא.

והדיבור התכוף במטבעות לשון.-בובליל,אלירז,ארז. אבל כמו שכבר אמרתי פה,הוא חביב עליי,אבל התברר לי שהוא לא הכי טבעי. בכלל העונה הזו מתאפיינת באי-טבעיות,מודעות רבה לעצמם ולמצלמות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחח אחלה שאלה שאלתי חחח '
חחח אחלה שאלה שאלתי חחח
20/12/2010 | 16:52
1
לצפיה ב-'גקי באמת מותק'
גקי באמת מותק
20/12/2010 | 19:10
1
לצפיה ב-'למה אמרת להפקה שאין לך בן זוג?'
למה אמרת להפקה שאין לך בן זוג?
18/12/2010 | 23:30
2
10
את חושבת שבגלל זה לא קבלת זמן מסך במשדר המרכזי?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא לא אמרה שאין לה בן זוג'
היא לא אמרה שאין לה בן זוג
19/12/2010 | 11:50
5
היא רק ביקשה שלא יזכירו זאת בתעודת זהות שלה. כנראה לא רצתה שהקהל "יכעס", אם יהיה לה רומן בפנים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חבר'
חבר
20/12/2010 | 15:53
12
ההפקה ידעה שיש לי חבר, היתה לי תמונה שלו בתוך הבית מתחת לכרית ודיברתי עליו ואליו...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ברצוני להפנות שאלה אל גברת דרור.'
ברצוני להפנות שאלה אל גברת דרור.
19/12/2010 | 00:20
7
6
אני מתאר לעצמי שאת רואה בסיוון אברהמי סוג של "חברה" ואני מתאר לעצמי שהבנת מעמיר שהוא אינו מעוניין בה מלבד ברובד המיני לא חשבת שהיא עלולה להיפגע מכך בהמשך למה לא הבהרת לה את זה?

האח הגדול >>
לצפיה ב-'עמיר לא יודע מה הוא רוצה מסיון וכולם פה'
עמיר לא יודע מה הוא רוצה מסיון וכולם פה
19/12/2010 | 01:15
2
2
יודעים...חחחחחח תקראו מה אתם כותבים לפני שאתה שולחים  זה פתטי...

עמיר לא יודע אם בא לו לא בא לו...ואתם יודעים שהוא רוצה בקטע מיני בלבד???. אין שכל אין דאגות
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כנראה פיספסת'
כנראה פיספסת
19/12/2010 | 01:38
את הקטע שהיא שאלה אותו אם יש פה מישהי שאתה יכול לאהוב?הוא אמר חד וחלק אף אחת בהכי אמיתיות שיכולה להיות ואנשים פה יכולים להעיד ובלי קשר רואים לפי שפת הגוף וההתייחסות שלו אליה שאין לו שום כוונה להישאר איתה...

ואם אפשר למחוק לה גם את ההודעה המיותרת שלה אז בכיף..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כאילו שהמוח יודעת מה היא רוצה חחחח'
כאילו שהמוח יודעת מה היא רוצה חחחח
20/12/2010 | 19:16
3
לצפיה ב-'סיון א'
סיון א
20/12/2010 | 15:57
3
12
לא ראיתי בסיון אברהמי חברה, היא היתה דיירת שחיבבתי. החברות שלי היו ליהיא ופרידה והחברים שלי היו עתי, אלעד, עמיר וליעוז.

נמה שהבנתי מעמיר נשאר ביני לבינו כי אני לא אלך ואדבר עליו מאחורי הגב, הוא חבר. מצד שני, ריחמתי עליה קצת כי היא נתפסה בעיניי כתמימה והסברתי לה שלדעתי היא צריכה לקחת קצת טיים-אוף לפני שהיא בכלל בוחרת עם מי להיות כי זו רק תחילת המשחק. עמיר היה יותר חשוב לי ממנה, ולכן שמרתי את דבריו איתי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אז מצטער כי לא ראיתי'
אז מצטער כי לא ראיתי
20/12/2010 | 16:51
1
5
"מצד שני, ריחמתי עליה קצת כי היא נתפסה בעיניי כתמימה והסברתי לה שלדעתי היא צריכה לקחת קצת טיים-אוף לפני שהיא בכלל בוחרת עם מי להיות כי זו רק תחילת המשחק. עמיר היה יותר חשוב לי ממנה, ולכן שמרתי את דבריו איתי."

אני לא ראיתי שפנית אליה ואמרת לה את זה(הקטע של הטיים אוף)אם זה נעשה זה יפה מצדך בכל מקרה הבחורה הולכת להיפגע ואת יודעת את זה....

האח הגדול >>
לצפיה ב-'winner'
winner
20/12/2010 | 17:11
9
זה לא נעשה כי היא היתה חברה קרובה בהכרח, אלא בגלל שראיתי את דנה וליאם מנסות להחליט בשבילה וזה חרה לי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה לא יפה. אם עמיר אמר שהוא לא רוצה אותה היית'
זה לא יפה. אם עמיר אמר שהוא לא רוצה אותה היית
20/12/2010 | 20:24
1
צריכה להגיד לה. היא רק תיפגע (ולא רק במשחק).
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון חבל לי שעזבת בבקשה תעני על שאלה'
סיוון חבל לי שעזבת בבקשה תעני על שאלה
19/12/2010 | 00:28
11
6
מה את חושבת על עתי עכשיו? היית זורמת איתו אם היית פנויה? כי בהתחלה אמרת שעמיר בהרבה יותר עושה לך את זה..

תודה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'על זה אני חושבת שכל מי שעוקב יכול לענות...'
על זה אני חושבת שכל מי שעוקב יכול לענות...
19/12/2010 | 01:02
6
3
בימים האחרונים מתפתח בינה ולבין עתי משהו,והוא הודה בזה ולפני שעה גם דנה ציינה את זה.. ואני בטוחה ב100% שעתי לחש לה משהו באוזן כשהם נפרדו..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כן,לא ראיתי שהוא הודה בזה..אבל גם נראה לי'
כן,לא ראיתי שהוא הודה בזה..אבל גם נראה לי
19/12/2010 | 17:36
3
6
אבל טוב לפחות עכשיו היא לא תוכל לבגוד בחבר שלה ,היא תוכל לבגוד בו בחוץ,"חיה את החשק" על חשבון חבר שלה שהיא עשתה קעקוע איתו?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היי היי תרגיעו עם הבגידות'
היי היי תרגיעו עם הבגידות
20/12/2010 | 16:44
2
13
לא בגדתי באף אחד. עתי ואני התחברנו בנפש, הוא בנאדם נדיר והאהבה שחלקנו היתה מתוך רצון לחוש חום ואהבה, החיבוקים שלנו היו חיזוק אחד לשניה והמילים היו מוטיבציה להרים את המצב רוח. אני יודעת שדברים שרואים משם לא רואים מכאן וזה סבבה, מי שיודע את האמת יודע וזה מה שחשוב לי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מזכיר לי המשפט שלך סיוון את המשפט של איילה'
מזכיר לי המשפט שלך סיוון את המשפט של איילה
20/12/2010 | 16:49
4
שהיא יצאה מהאח-"דברים שרואים משם לא רואים מכאן" חחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חום ואהבה שנראו קצת יותר'
חום ואהבה שנראו קצת יותר
20/12/2010 | 18:58
2
רואים אצל אנשים במבטים שלהם את המשיכה

ויש הבדל דק בין לרצות חום ואהבה לבין לבגוד

ובסדר ,מצאת בו מקום של אהבה גברית בבית ,רק מעניין אם זה יכל להגיע להיות יותר מזה עם הזמן.
ורואים נגיעות כאלו וזה לא היה רק חיבוקים ומילים עם מוטיבציה
ואפילו חיבוק יכול להראות הרבה יותר מחיבוק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האם את סיוון זו נגה2 שהייתה כותבת בפורום הזה?'
האם את סיוון זו נגה2 שהייתה כותבת בפורום הזה?
20/12/2010 | 15:56
1
3
תשובה כנה בבקשה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'למה הסירו את השאלה שלי '
למה הסירו את השאלה שלי
20/12/2010 | 17:56
3
הם מנסים לטייח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כשמכירים את עמיר הוא יכול למשוך עגלה עם סוס'
כשמכירים את עמיר הוא יכול למשוך עגלה עם סוס
20/12/2010 | 19:12
9
לא בחורה.. בחור דוחה עתי מתוק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה גורם לי עוד יותר להצטער על סיון א. הם יכלו'
זה גורם לי עוד יותר להצטער על סיון א. הם יכלו
20/12/2010 | 20:27
2
להיות זוג נהדר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'באמת נדיר באופיו ה : צבוע,רכלן,גיזען ,טיפש '
באמת נדיר באופיו ה : צבוע,רכלן,גיזען ,טיפש
20/12/2010 | 20:59
3
הכל במסווה של עלק  "ילד טוב ירושלים", הוא הראה לך מה שהוא רצה להראות ולזלזל באינטילגנציה של הצופים שהוא איזה תמימים וטוב לב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לילה!!!!!!!'
לילה!!!!!!!
19/12/2010 | 01:19
40
4
למה סיון ד עפה? יש לה לה בת באמת? היא לסבית?ולמי התחברת? ומי לדעתך יזכה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה שמטריד אותי בסיוון'
מה שמטריד אותי בסיוון
19/12/2010 | 11:33
27
6
1. מה היחסים בינה לבין בתה.
    כשיצאה מהבית הייתי בטוחה שתשאל היכן הילדה,
    ותאמר כי התגעגעה אליה.במקום זאת היא בחרה לצעוק כי היא רוצה לחזור לבית האח הגדול.
    בתור אמא אני מוצאת זאת תמוה בלשון המעטה!

2. היא העידה על עצמה כי היא רוצה להתחתן עם החבר שלה ויחד עם זאת נדבקה כל הזמן הן
    לעמיר בתחילה והן לעתיי אח"כ כולל ליטופים וחיבוקים ונישוקים.
    מה החבר שלה אמור לחשוב?

3. לי היא הצטיירה כסכסכנית,כשדיברה ללא הפסק עם אמיר על סיוון א. מאחורי גבה וגם עם
    עם עתיי.לסיוון היא לא סיפרה על תוכן השיחות ועל מה שמשתמע מכך.אז למה הציגה עצמה כחברה לסיוון א.?
    ניראה שאינסטקטיבית סיוון א. קלטה שהיא מדברת מאחורי גבה וניצמדה לדנה ואילו סיוון ד. ניצמדה לליהי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הבת שלה לא ממש מעניינת אותה היא עבורה "תאונה"'
הבת שלה לא ממש מעניינת אותה היא עבורה "תאונה"
19/12/2010 | 11:40
19
6
אמא שמגדירה את בתה כתאונה לא ראויה
להיות אמא.
אשה/אמא שמספרת על הגירויים המינים שלה בפומבי
לא ראויה להיות בשידור חי בבית האח הגדול.
אמא שאומרת שלא מתגעגעת לבתה היא אמא נוראית.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'למה ככה לדבר? היא לא שאלה על הבת שלה כי'
למה ככה לדבר? היא לא שאלה על הבת שלה כי
19/12/2010 | 11:59
4
ידעה שהיא לא בשידור , נכון היא רצתה לחזור לוילה כי אמרה כל הזמן שיש
לבת שלה טיפול טוב אצל משפחתה הקרובה .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את בטוחה שראית האח הגדול?'
את בטוחה שראית האח הגדול?
20/12/2010 | 16:18
14
15
תאונה? אני אמרתי?! הבת שלי הגיעה לעולם מבחירה ומרצון שלי להיות אמא צעירה! אמא שלי נפטרה כשהייתי בת 10, ורק רציתי את הרגש הזה של אמא-בת. גל היא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים! איך את לא מתביישת להכניס מילים לפה והגיד שאמרתי תאונה. כשנכנסתי להיריון הייתי נשואה, אז על איזו תאונה את מדברת?!!

אישה\אמא שמדברת על הגירויים המיניים שלה בפומבי היא אישה\אמא שבטוחה במי שהיא, גם במיניות. מי שלא אינטיליגנט מספיק רואה את זה באופן שלילי, מי שכן ומכיר אותי יודע שזה בפאן ובפתיחות.

ושוב-לא אמרתי שאני מתגעגעת! אמרתי, כמו שדנה אמרה ולה יש 2 ילדים, שיש געגועים אבל הם עדיין לא הרסניים. כנראה שראית חצאי דברים, פעם הבאה לפני שאת שופטת תקשיבי לכל הסיפור.

האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 17:06
3
לצפיה ב-'ארדואן - חושבת כמוך. מילה במילה'
ארדואן - חושבת כמוך. מילה במילה
21/12/2010 | 13:43
1
לצפיה ב-'סיוון, יש גם מה שנקרא אינטילגנציה פסיכופטית.'
סיוון, יש גם מה שנקרא אינטילגנציה פסיכופטית.
20/12/2010 | 18:29
1
4
תנשמי עמוק, לא כל תכונה שקיימת באדם משתייכת לאינטילגנציה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחח נכון, לא כל תכונה '
חחחח נכון, לא כל תכונה
20/12/2010 | 20:35
2
הנסיון לשייך כל תכונה לאינטליגנציה מסוימת, זו סתם פלצנות.
מי שאין לו הסבר מניח את הדעת, מתחיל לחרטט ומתכסה במושג אינטליגנציה כאילו זה יציל אותו וישפר את התדמית שלו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עם ישראל בהחלט לא נהנה מהחפירות של ליאם'
עם ישראל בהחלט לא נהנה מהחפירות של ליאם
1

תודח ליאם המעצבנת והפלצנית.

פרידה המלכה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אתם רואים? אמרתי לכם שזה שליאם הלכה בלי חזיה'
אתם רואים? אמרתי לכם שזה שליאם הלכה בלי חזיה
20/12/2010 | 20:16
4
זה אחד מהטקטיקות המניפולטיביות שהיא נקטה בהן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהבתי את הסגנון והצלחתי לקבל גם את סגנונה של'
אהבתי את הסגנון והצלחתי לקבל גם את סגנונה של
20/12/2010 | 17:31
3
..סיוון.מסתבר שכפי שתיארתי לעצמי אתם שני בניאדם שונים הבנויים מרבדים שונים ועדיין יש מקום רחב לשניכם ביקום הזה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אשרייך, כל מילה בסלע'
אשרייך, כל מילה בסלע
20/12/2010 | 20:01
2
אבל עם מפגרות זה לא עובד
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ארדואן אני כל כך מסכימה עם דברייך '
ארדואן אני כל כך מסכימה עם דברייך
21/12/2010 | 13:39
1
2

היא מגנה על כל האמירות הזולות שלך בהתנשאות ומאשימה את מי שגינה את מעשייה בחוסר אינטלגנציה.

מה שמוכיח שהיא בעצמה אינה מספיק אינלגנטית כדי להבין את חומרת מעשייה ואת השלכתם והשפעתם השלילית על התדמית שלה.

טוענת שאכפת לה מבתה?

אך יחד עם זאת לא היה אכפת לה שבתה תשמע בין אם באופן ישיר מהטלויזיה ובין דרך ילדים אחרים מבית ספרה, על סוג האמא שיש לה. ולכך יכולים להיות ביטויים אכזריים של ילדים לעבר ילדים אחרים, ובמקרה הזה לעבר בתה.
היכן האינטלגנציה שלה וההבנה שלה לכך?
עצוב מאד. בשבילה ובעיקר בשביל בתה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-' כשלא רואים אף אחד ממטר, שלא יתפלאו '
כשלא רואים אף אחד ממטר, שלא יתפלאו
21/12/2010 | 19:40
2
שהתוצאות בסוף כל כך עגומות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני לא אינטיליגנט!'
אני לא אינטיליגנט!
20/12/2010 | 17:15
1
אני סטייק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תגובה הרסנית ומגעילה מלאה ברעל תתביישי לך'
תגובה הרסנית ומגעילה מלאה ברעל תתביישי לך
20/12/2010 | 18:38
2
4
לצפיה ב-'התייחסתי לתגובה של Ninaz'
התייחסתי לתגובה של Ninaz
20/12/2010 | 18:39
1
2
לצפיה ב-'שמנו לב:)'
שמנו לב:)
20/12/2010 | 19:56
3
לצפיה ב-'כדי שלא תהיי מוטרדת :)'
כדי שלא תהיי מוטרדת :)
6
9
1. היחסים שלי ושל גל מושלמים, כשיצאתי חיפשתי אותה, לא שמעו את זה, כל הדרך מהמדרגות של הבית לאולפן. אני חושבת שהגעגועים אליה הוא דבר כל כך ברור מאליו!!! אז עניתי למה ששאלו אותי, באתי למשחק של 4 חודשים ויצאתי מוקדם מדי אז מן הסתם צעקתי שאני רוצה לחזור, יחד עם זאת, זה לא סותר את הגעגועים למופלאה שלי.

2. עמיר נהיה חבר טוב, אם להיקשר נקרא להיצמד-שיהיה. גם בחוץ אני מחבקת את ידידים שלי כי אני בחורה שמפגינה רגש גם דרך מגע, לא כל מגע צריך להתפרש כמשהו מיני. עתי היה האמת שלי בתוך הבית, נקשרנו מאוד וכשרציתי שפיות קיבלתי את זה ממנו. התחבקנו והתלטפנו כדי להרגיש חום ואהבה בתוך כל הטירוף, לא בשביל משחק מקדים ואני לא חושבת שיש בזה משהו רע. אני חושבת שבגלל שעמיר ועתי נתפסים כחתיכים של הבית, ישר משתמע שנצמדנו בשביל שיקרה משהו, וזה רחוק מהמציאות. אם הייתי מלטפת ומתחבקת עם ג'קי ויואב לא היו כאלה דיבורים. ומה עם אלעד שהייתי עושה לו נעימים ומסאז'ים? למה הוא לא הוזכר פה?...

3. את רואה את זה כסכסנות? חבל. אמרתי לשלושתם שדיברתי עם השניים האחרים, כך שזה לא מאחורי הגב. לא אמרתי מעולם "הוא אמר לי ככה", "היא אמרה לי ככה", להיפך, הקשבתי וניסיתי לכוון אותם באופן הכי אובייקטיבי שיש ואם תיזכרי טוב, מה שאמרתי לשלושתם זה "קחו ת'זמן, אנחנו רק 3 ימים פה". מי דיברו על סיון א' מאחורי הגב היו ה"חברות שלה", לא אני וכשראיתי את זה התרחקתי מהן והתחברתי לליהיא המדהימה שהפכה לחברת אמת.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'ליהיא לא כל כך מדהימה,רכלנית גדולה.'
ליהיא לא כל כך מדהימה,רכלנית גדולה.
20/12/2010 | 16:27
1
6
לצפיה ב-'נכון'
נכון
20/12/2010 | 16:33
6
לצפיה ב-'צר לי אבל לא מאמינה לך לשום מילה '
צר לי אבל לא מאמינה לך לשום מילה
20/12/2010 | 16:48
2
4
האמת שזכותך למרוח כאן
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואי לכי שני על האף.'
וואי לכי שני על האף.
20/12/2010 | 17:00
11
לצפיה ב-'mierky'
mierky
20/12/2010 | 17:13
6
זכותך לא להאמין, ולמרוח...אני מורחת רק חומוס על פרוסת לחם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואי, איך אני גאה בעצמי. מה שסיון ד. אומרת'
וואי, איך אני גאה בעצמי. מה שסיון ד. אומרת
20/12/2010 | 20:31
2
בסעיף 3 זה בדיוק מה שאמרתי. וגם אני חושבת שליהיא נהדרת. אין לה פשוט את התנאים בבית שאופיה יבוא לידי ביטוי.
היא גם אמרה את זה: שבחוץ היא לא מפסיקה לצחוק.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עפה על החיים'
עפה על החיים
20/12/2010 | 16:03
11
10
תכל'ס, אין לי מושג למה עפתי. הופתעתי מאוד כי יש דיירים אחרים שלדעתי היו צריכים ללכת לפניי, נסתרות הן דרכי הס.מ.ס.

יש לי ילדה בת 7, נדירה ומהממת.

אני לא לסבית, גם לא דו, נשיקה עם בחורה זה לא ביג דיל. במקרה של סיון לא אני יזמתי את זה וגם לא זכרתי שזה קרה (יותר מדי ערק) עד שראיתי את זה באולפן לאחר שהודחתי. אם היו נותנים לי לבחור, הייתי מנשקת את ליהיא בלבד.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואו, כמה שיכורים הייתם במסיבה הזאת?'
וואו, כמה שיכורים הייתם במסיבה הזאת?
20/12/2010 | 16:15
8
8
גם סיוון טענה שהיא שכחה שהיא טיפסה על עמיר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא באמת אכלתי את זה שהיא טענה שהיא שכחה את זה'
לא באמת אכלתי את זה שהיא טענה שהיא שכחה את זה
20/12/2010 | 16:20
1
4
וגם לא האמנתי לעמיר שאמר שהוא לא זוכר שהתנשק איתה בחדר ארונות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ל ו ל ו האחת '
ל ו ל ו האחת
20/12/2010 | 16:28
9
נשבעת לך בספר חוקים של האח הגדול שלא זכרתי את זה. רק כשישבתי באולפן בחוץ וראיתי את התקציר, ראיתי את זה. אני לא מתביישת בזה, למרות שהייתי מעדיפה לנשק מישהי אחרת ולא את סיון.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אלכוהול'
אלכוהול
20/12/2010 | 16:26
5
6
נכנסנו לבית אחרי כמעט 10 ימי בידוד, ואז היתה נפילת מתח כי נכנסו והתחילה התכנית. יום אחרי קיבלנו שתיה, לא מוגזמת וזה היה המקום שלנו להתפרק כי הציפיה והלחץ זה משהו מ-ט-ו-ר-ף!!! רובנו היו שיכורים, אולי טיפה יותר מדי, וכן, אני לא זכרתי שסיון נישקה אותי (ראיתי את זה רק כשיצאתי מהבית) וסיון א לא זכרה שטיפסה על עמיר. קורה. למי זה לא קרה מתישהו במסיבה כשהוא שתה יותר מדי?...

אני בדרך כלל לא שותה הרבה כדי לא לצאת משליטה, אבל עם כל המתח שנצבר, כנראה היתה לזה השפעה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בנשיקה,מי אמרה על מי "אבל היא מהממת"?'
בנשיקה,מי אמרה על מי "אבל היא מהממת"?
20/12/2010 | 16:32
4
3
את על אברהמי או היא עלייך?
עד עכשיו לא הבנתי את זה חחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'LONI RALI'
LONI RALI
20/12/2010 | 16:41
1
5
לא זכרתי את הנשיקה, איך אני אזכור מי אמר למי?... :) אני צריכה לראות את זה שוב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'GOD BLESS THE ALCHOL'
GOD BLESS THE ALCHOL
20/12/2010 | 17:01
2
מה היינו עושים עם נשים בלעדיו............

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אברהמי אמרה, ואז דרור ענתה "גם היא". שתיהן'
אברהמי אמרה, ואז דרור ענתה "גם היא". שתיהן
20/12/2010 | 20:38
2
מסתבר היו שיכורות לגמרי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני אגיד לך'
אני אגיד לך
20/12/2010 | 23:26
2
סיוון א. אמרה עלייה קודם שהיא ראתה אותה ואז סיוון ד. החזירה לה ,גם את מהממת ,חחח,בקיצור היממו אחת את השנייה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
20/12/2010 | 21:20
2
חחחחח....אבל אמרת שהיא כוסית או משהו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון היית מקסימה (את עדיין)'
סיוון היית מקסימה (את עדיין)
21/12/2010 | 10:03
2
אני חושבת רק שמה ששידרת בתכנית זה שאין לך גבולות ואנשים לא אהבו את זה. כנראה שגם לא הראו אותך שאת מתגעגעת לילדה שלך וזה צרם. אני שמעתי חלק מהשיחות שלך והתרשמתי שאת בחורה חכמה עם הרבה ידע ועומק וחבל שזה לא הודגש בתכנית. יותר מדי ערק כנראה. מאחלת לך בהצלחה בהמשך. ענית יפה גם לכל השאלות בפורום. ביוווווווששששששש!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון - מדוע לא הזכרת את בתך? '
סיוון - מדוע לא הזכרת את בתך?
19/12/2010 | 12:03
6
1

התנהגת כמישהי שעושה הכל כדי להתפס כרווקה משוחררת ומתירנית.

מדוע?

לדעתי זה מה שגרם לאנשים לא לרצות לבחור בך.

מה את חושבת.

אני בכל מקרה מאחלת לבתך שתמצאי בלבך את הדרך לאמהות דבר שיטיב עם שתיכן,
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אתי1210'
אתי1210
20/12/2010 | 16:33
5
5
לא עשיתי שומדבר בכוונת תחילה להיתפס כזו או אחרת. זו מי שאני גם בחוץ עם החברים והחברות שלי שיודעים שאני אובר-פתוחה. אני יודעת שזה נתפס מתירני מדי, אבל בשבילי זה לא וזה מה שחשוב לי.

אני לא חושבת שאם אני תפוסה אני לא צריכה להיות משוחררת, והמתירנות נובעת מזה שמגיע לי ליהנות מהחיים, סבלתי ועברתי מספיק. הכל נאמר ברוח טובה ובכיף, לא בשביל שיגידו "וואי, איזו מגניבה". הביטחון העצמי שלי מספיק ביותר בשביל שגם אם אומרים "איזו שרלילה" זה לא יזיז לי כי אני יודעת מי אני ומה אני, אז כל המלעיזים למיניהם, תפסיקו עם ההתחסדות ותקבלו גם אנשים פתוחים. אם זה מה שגרם לאנשים לא בחור בי-אין לי בעיה עם זה, אני את האנשים שלי מהאח הגדול אקח לכל החיים, הם שווים יותר ממיליון.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צר לי - אבל הנסיון מלמד שאף אחד לא ישמור'
צר לי - אבל הנסיון מלמד שאף אחד לא ישמור
20/12/2010 | 16:43
3
1
על קשר
אם כי נראה לי שאת בן אדם מעניין וכן יווצרו לך הזדמנויות חדשות
האח הגדול >>
לצפיה ב-'I'll hold you to it'
I'll hold you to it
20/12/2010 | 16:55
1
אבל הייתי מבסוט אם היית נשארת בבית עד הסוף
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא חיה באשליות שמישהו יהיה איתה בקשר'
היא חיה באשליות שמישהו יהיה איתה בקשר
20/12/2010 | 18:15
1
לצפיה ב-'סיוון אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה '
סיוון אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה
21/12/2010 | 09:42
3

ובמקרה שלך, שיני בנות תקהינה.

נכון עכשיו את בשלב בו את רואה רק את עצמך ולא חס וחלילה את בתך.

את חושבת שלמעשייך לא יהיו השפעה על התנהגות בתך בעתיד, כתוצאה מריקושטים שהיא עלולה לחטוף,
וכידוע ילדים יכולים להיות אכזריים.

בעתיד ואני מבטיחה לך - את תצטערי על צורת ההתנהגות שלך.

חבל שאת מתבטאה בצורה כזו.

כמו שאמרת עברת הרבה בחיים - חבל שעם התנהגותך את עוד תעברי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהלן סיון,ברוכה הבאה'
אהלן סיון,ברוכה הבאה
19/12/2010 | 12:06
2
3
אני מודה שלא עקבתי באדיקות אחרי התכנית ולא הצלחתי לעקוב אחרי התנהלותך ובכ"ז נראה לי שהיית קצת בגדר נעלם שם,מלבד נושא המתירנות המינית שהקרנת.

האם יש משהו שהיית עושה בדיעבד אחרת?
האם נראה לך שזמן מסך רב יותר בתכנית המרכזית היה משנה את פני התמונה?
האם לאמונתך,התפתחות הקשר עם עתי היתה משנה את פני התמונה והאם הקשר לא נוצר מעט מאוחר מדי?

אם הבנתי נכון קילחת כל יום את אלעד ואכן הוא קיבל קשה את עזיבתך(או שעזרת לו להתקלח)שמעתי גם שהיית שם מעין פסיכולוגית לרביםמבני הבית,
האם לתחושתך ייתכן שההתנהלות הזו שלך לא הודגשה מספיק לקהל הצופים?
האם לקחת בחשבון שייתכן שהחברה שלנו שמרנית וייתכן שישפטו אותך בחומרה רבה יותר מבחורה ללא ילדים וללא קשר זוגי מוצהר?

מוזמנת למסור לבתך החמודה חיבוק גדול לאחר שכ"כ קיוויתי שמבטיכם יצטלבו בכניסתך לבית כאשר כולנו רואים אותה על המסך הגדול וברור לי שהתרגשת מדיי כדי להבחין בכך.
שיהיה שבוע טוב ובהצלחה בכל אשר תפני בעתיד
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אילנה המקסימה'
אילנה המקסימה
20/12/2010 | 16:40
1
5
אני אתחיל בדבר הכי חשוב-הבת שלי. ביקשתי מהמשפחה שלא יבואו לפתיחה כי זה רחוק וקר והעדפתי לא להוציא אותה בלילה, בקור, לכם כשנכנסתי לא הייתי מודעת לזה שהם נמצאים בקהל ולא חיפשתי בכלל מישהו מהם. כל מה שהתמקדתי בו היה לא לדרוך על השמלה ותוסיפי לזה את הזרקורים, הקהל והמעמד...

מצד אחד אני קוראת ,שקטה מדי, מצד שני ,פרובוקטיבית". נכון, אני כזאת. אני לא מתערבת ומלתלהמת אלא אם כן זה משהו שמפוצץ לי את הוורידים, אני את הפתרונות שלי עושה בשקט בצד עם הבנאדם אחד על אחד. אולי זו היתה טעות שגם בתוך הבית המשכתי להתנהג כמו בחוץ ולא עשיתי שואו של פיוס או מריבה בשביל המצלמות, אולי.

אלעד הנשמה המתוקה היה חבר טוב וקרוב והיה לי העונג לעזור לו, וכן, אני חושבת שאנשים בחרו לפתוח בפניי דברים אישיים כי אני בנאדם פתוח וזה כנראה נותן לאנשים לגיטימציה להיפתח גם הם. אם זה הודגש או לא ולמה? אין לי מושג, אבל בפרקים הראשונים אני מבינה שצריך להתמקד במשימות ובאקשן ובוויכחוים שיהיה עניין לקהל.

אני שמחה שהייתי אני ונשארתי אני וגם אם הגעלתי\עיצבנתי אנשים-לגיטימי. לא באתי בשביל לרצות את כולם. יש לי מספיק אנשים בבית ובתוך בית האח הגדול שיודעים מי אני ואוהבים את זה כמו שזה.

שיהיה שבוע מעולה גם לך!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אם ככה גם אני שמחה שהיית ונשארת את,תודה.'
אם ככה גם אני שמחה שהיית ונשארת את,תודה.
20/12/2010 | 16:51
3
לצפיה ב-'1. האם לקחת בחשבון את הפגיעה שתגרם לבתך'
1. האם לקחת בחשבון את הפגיעה שתגרם לבתך
19/12/2010 | 12:35
3
2
וההשלכות שתהיינה לה עקב השתתפותך בתכנית?
2. האם הבנת משהו באמירה של הציבור לגבייך (הדחתך ראשונה) ?
3. האם תעשי איזה חשבון נפש עם עצמך לגבי האמירה הזו?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היי סיוון'
היי סיוון
20/12/2010 | 16:42
1
1
מה קורה??
ההדחה שלך הייתה מוקדמת לטעמי .
את היית אחת הדיירות המעניינות בבית..
ולשאלות:
1.למה אסור היה עליכם לדבר על העונות הקודמות?
2.עדיין מוקדם אבל מי את מהמרת שיגיע לגמר?
3.מי את רוצה שיגיע לגמר?
4.האם את מתכוונת לנצל את 15 הדקות?
המשך יום נפלא ולא לקחת ללב את מה שכותבים ושואלים אותך פה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רעות5000'
רעות5000
20/12/2010 | 16:57
6
תודה על הכנות.

1. אין לי מושג :)

2. נראה לי שאלעד, ג'קי ועתי יגיעו בטוח.

3. מקווה שעתי, אלעד, לי עוז, ליהיא , פרידה ועמיר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'למה את חושבת שהודחת?'
למה את חושבת שהודחת?
19/12/2010 | 12:40
5
4
אם בכלל אפשר לשים את האצבע על סיבה מסוימת.

ורציתי להגיד לך שמאוד אהבתי אותך, היית הכי פחות מצבועה, אמיתית, נעימה וחמודה. חבל שזה נגמר כ"כ מהר!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'amysh'
amysh
20/12/2010 | 16:58
4
8
אין לי מושג למה, כתבתי למעלה כמה השערות :)

אני שמחה שאהבת ושראית בי באמת את מי שאני בלי לשפוט. מוחאת לך כפיים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה. את מקסימה אמיתית, גם מקריאת תשובותיך פה'
תודה. את מקסימה אמיתית, גם מקריאת תשובותיך פה
20/12/2010 | 17:02
1
תתעלמי מכל המלעיזים למיניהם (כינית אותם כך בצדק). הרבה בהצלחה בהמשך. לא נורא אם יצאת מהבית (אני אישית לא מבינה איך אפשר להסתגר במקום אחד למשך כ"כ הרבה זמן, הייתי מטפסת על הקירות) ותתנחמי בזה שנחסכה ממך המשימה הנוכחית המעיקה (לישון בחוץ, גוועלד...)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם אני הצטערתי שעזבת והתפלאתי שהדיחו'
גם אני הצטערתי שעזבת והתפלאתי שהדיחו
20/12/2010 | 20:49
2
2
דווקא אותך. אני ראיתי בך אחת מהאיכותיים יותר בבית. חכמה, אכפתית, כייפית, מעניינת, טובה.
וגם אני כמו אמיש, דעתי עלייך התחזקה כשקראתי חלק מתשובותייך כאן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבל יש לי שאלה. אם את כ"כ אוהבת את עתי וידעת '
אבל יש לי שאלה. אם את כ"כ אוהבת את עתי וידעת
20/12/2010 | 21:01
1
3
שהוא ממש נדלק על סיון א. אז למה לא כיוונת את סיוון א. לכיוון של עתי? הבנתי ממך שעמיר אמר לך שהוא לא מעוניין בסיון א. (את רק לא רוצה להגיד את זה במפורש) ושהיה אכפת לך מעמיר יותר מאשר מסיון א., אבל מעתי כן היה אכפת לך מאוד. אז מדוע?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה. לקראת סוף השהות שלך בבית, אמרת '
ועוד שאלה. לקראת סוף השהות שלך בבית, אמרת
20/12/2010 | 21:05
לליהיא אני חושבת, שאחד הבנים (עד כמה שהבנתי) ניסה איזה משהו איתך (לא ממש שמעתי) ושהוא מניאק. למי התכוונת? לעמיר? ומה בדיוק היה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-' סיוון '
סיוון
19/12/2010 | 12:43
1
4

למרות המתרנות שלך.  בכל זאת היה בך משהו ששמר על פאסון ..
גם הנשיקה ההזויה שלך עם סיוון  שהייתה בעיניי הצגה ולא בגלל  שרצית לחיות את החשק.
וזה באותו הזמן .. אלה יותר בגלל המצלמות .. שמעתי על הוידויים שלך   ובכל זאת
משיחות בודדות שלך .. כמו זאת עם עתי על האנשים שם ..הצטיירת בעיניי כבחורה אנטילגנטית.
שדי קראת את המפה..

השאלה שלי היא .. האם אחרי שראית את האנשים שם ?! לא נעלבת ששיבצו אותך איתם
בבית האח?..  ולמה את חושבת שבכל זאת התקבלת לתוכנית ?

האח הגדול >>
לצפיה ב-'בת מאמינה'
בת מאמינה
20/12/2010 | 17:04
6
מתה עלייך. קלעת בול למי שאני-מתירנית עם פאסון :)

הנשיקה עם סיון היתה ברגע של שכרות, אם הייתי סחית זה לא היה קורה, לא בגלל שאני לא מנשקת בנות אלא בגלל שאני לא בקטע של סיון.

לא נעלבתי ששיבצו אותי. כל אחד שם, כמעט כולם, שונה ומיוחד בדרך שלו, יש לטובה ויש לרעה. אני שמחה שהאנשים שאליהם הכי התחברתי הם בעיניי הכי טובים שיש...

קיבלו אותי כי אני בנאדם מורכב.נקודה.

:)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון יש לי כמה שאלות אליך'
סיון יש לי כמה שאלות אליך
19/12/2010 | 13:01
1
4
קודם כל אני חייבת להגיד שאני לא חושבת שזה השלב בו היית צריכה להיות מודחת,אך זה קרה והשאלה שלי אם ידוע לך כבר בערך מה יכולות להיות הסיבות לכך? שאלתי השנייה היא כזאת,לפי מה שראיתי התחברת שם עם כולם,אבל בטוח היו כאלה שבחברתם הרגשת הכי נוח,מי הם?לפחות 3 אנשים. וגם נורא מעניין אותי לדעת מה את חושבת על דנה?בכנות. תודה לך מראש על התייחסותך לשאלות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מממיק'
מממיק
20/12/2010 | 17:17
9
עניתי למעלה על השערותיי לגבי ההדחה :)

התחברתי כמעט לכולם, אבל בעיקר לעתי, ליהיא, אלעד, לי עוז, פרידה ועמיר. לעתי, ליהיא ולי היה כינוי לחבורה הקטנה שלנו BLOOD והם היו האמת שלי בבית.

דנה אישה אסרטיבית שאוהבת לעורר וויכוחים, בהתחלה ממש חיבבתי אותה, בהמשך קצת פחות אהבתי את ההתנהלות ולכן התרחקתי מבחורת דנה-ליאם-סיון. כמה אפשר לדבר על "אני מפחדת להשמין, בא לי שוקולד לא בא לי שוקולד".
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עוד שאלה לסיוון..'
עוד שאלה לסיוון..
19/12/2010 | 13:48
1
5
האם אינך חושבת שדווקא לך יכלה להיות אמירה מאד משמעותית בנושא ספר התנך?אולי דווקא את יכולת לסייע במציאת פתרון המקובל על כולם ואולי האמירה שלך היתה יכולה להעניק לך הצבעות נוספות?
אם היה מעין גלגל הצלה והיית חוזרת לתכנית,האם את מאמינה שהיית משנה תדמית/התנהלות?תודה שוב
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אילנה'
אילנה
20/12/2010 | 17:25
6
היתה לי אמירה מאוד משמעותית. אני הראשונה שניגשה אל פרידה ואמרה לה בפנים שזה לא וויכוח בינה לבין יורם אלא בינה לבין כל הדיירים. כולם פחדו מפרידה ואני שהחשבתי אותה כחברה אמיתית מצאתי לנכון לומר לה בפנים כי גם בין החברות שלי בבית יש מחלוקות ולא בא לי שהיא תשמע אחר מאחורי הגב. אמרתי לה שלדעתי זה לא מכובד וכו' וכו' ולמרות שחזרתי בשאלה זה טאבו, היא נשארה בשלה ואני מכבדת אותה על זה ולא שופטת. היא אישה מבוגרת שעברה הרבה ואולי מנקודת המבט שלה זה בסדר.

אם היה גלגל הצלה, לא בטוח שהייתי נכנסת, אני נהנית לראות את ההתנהלות בערוץ 20 ומחכה לחבק את החברים שלי משם שוב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהלן סיוון - הנה הסיבה להדחתך '
אהלן סיוון - הנה הסיבה להדחתך
19/12/2010 | 14:24
22
7
את היית שקטה - ו ה י ח י ד ה שלא ריכלה בבית על אף אחד
עד עכשיו. כמו בעונה הראשונה והשניה שימי לב שהשקטים יוצאים
ראשונים מהבית. אל תחפרי בעצמך למצא תשובה- התשובה היא
שבטלביזיה מחפשים אקשן - ואת מקסימה מידי וכנה מידי עם עצמך
מכדי להיות מי שאת לא.

אהבתי את האופי שלך מאוד - אל תשתני,
נ.ב
תתעלמי מכל מיני מתוסכלים פה מאחרי מקלדת, אנשים ריקים.

ביי
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון הכניסה לחבורה סגנון של שוק, אנו בישראל'
סיון הכניסה לחבורה סגנון של שוק, אנו בישראל
19/12/2010 | 14:46
1
8
מייחלים כבר לאות יום שבו ההתנהגות שלנו לא תהיה צעקנית,
אחרי  62 שנות מדינה, מותר לנו להתבטא באנדרסטייטמנט,
לנהוג בנימוס ובהתחשבות בזולת,

סיון הכריזה לפני היבחרה לאח הגדול, כי יש לה פה גדול לפתוח על מי שיעז לפגוע בה,
ואני שואל: למה ההתלהמות? האין ההכרזה זאת מעידה יותר מכל על תחושה מסויימת של נחיתות?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אליק 31'
אליק 31
20/12/2010 | 17:32
7
כמו שראית- לא פתחתי פה על אף אחד, או שאני טועה?...אני מנסה ליישב מחלוקות בשקט, בצד אחד על אחד. אם היה משהו שבאמת היה עובר כל גבול-היית שומע אותי, לפחות תכתוב את הדברים כמו שהם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ריכלה ולכלכה על ליאם בלי הפסקה..'
ריכלה ולכלכה על ליאם בלי הפסקה..
19/12/2010 | 16:36
6
8
לצפיה ב-'laVita'
laVita
20/12/2010 | 17:35
5
9
ליאם לא היתה חברה שלי, זה שבהתחלה נוצר בינינו דיאלוג כי שנינו מחיפה ואפילו גרות ברחוב מקביל-זה סבבה, אבל אחרי יום הבנתי שהיא לא הטיפוס שלי ואם באמת ראית ערוץ 20, יכולת לראות שאני לא מסתובבת איתה או פונה אליה אלא אם כן היא פונה אליי, לכן זכותי המלאה לדבר עליה. על החברים שלי לא ליכלכתי ולא אלכלכך, אבל אם היא לא בנאדם קרוב אליי-אין לי על מה להתנצל אם נשמעתי לא אוהדת את ההתנהגות שלה במיוחד.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ולא למדתן גם באותו קורס ספרות-אנגלית? '
ולא למדתן גם באותו קורס ספרות-אנגלית?
20/12/2010 | 17:42
2
5
או שדביוק מישהי סיימה סמסטר?  מה שחורה לאנשים מסויימים שפתחת בסערה יחד עם חבורת הפלצנים התל-אביבים סוג של בונדינג.

להשערתי אחרי המסיבה היתה לך שיחה עם האח,שיחת לאן והלאה.

שבו נפל לך האסימון שחבורת הפקאצות-דנה,ליאם,סיוון המוח רק מרעות לך להמשך המשחק.

עשית התהפכות ועברת לליהיא אלעד,עתי שלא ממש עניינו אותך בהתחלה.

דרך אגב עמיר ממש לא מצטייר אחרת ממה שהוא. ראינו אותו בזויות שונות שאפילו את בתוך הבית לא ראית,כי אין לך 4 מצלמות.

הבן אדם פוזה אחת שלמה,נזהר לא לצאת סער,אבל בסופו של תהליך ייצא גרוע ממנו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אלי קוסטנזה'
אלי קוסטנזה
20/12/2010 | 17:57
1
10
למדנו באותו חוג, לא הכרנו.

לא היתה לי שיחת לאן והלאה. ממש לא. נפל לי האסימון אחרי יום וחצי שחבורת הבנות משעממת אותי והתחברתי לאלעד, ליהיא, לי עוז ועתי. נכון, בהתחלה עתי לא עניין אותי כי לא יצא לי לדבר איתו ומראה חיצוני לא קובע בשבילי, אבל ברגע שהתחלתי להכיר את האופי שלו...זה היה זה והוא שבה אותי בקסמו.

עמיר לא פוזה באמת, הוא רגיש וטוב לב מבפנים, אבל בגלל כל מיני דברים שעבר בחיים, הוא התחספס. אני מקווה שיראו את זה גם במצלמות ולא רק בשיחות נפש אל תוך הלילה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבל את לא חושבת שהוא מנצל את סיון א. בשביל'
אבל את לא חושבת שהוא מנצל את סיון א. בשביל
20/12/2010 | 20:54
2
המשחק? אני מתרשמת שהקשר שלהם הוא חד-צדדי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'איך היא לא הייתה חברה שלך?'
איך היא לא הייתה חברה שלך?
21/12/2010 | 00:34
1
איך צוחקים ככה עם בן אדם ומתייחסים אליו כאילו הוא חבר שלך
ותקעו אותך איתה בחליפה של הסיאמי וראיתי איך הייתם במשימה הזאת

וראיתי שאחרי זה התרחקת ממנה,אבל זה היה נראה שכן אהבת אותה בהתחלה,אבל טוב ...כנראה שדברים לא תמיד כפי שהם נראים
גם שהם נראים הכי ברורים כשמש ,אנשים משנים דעות
ורגשות בשנייה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אוקיי..מקובל'
אוקיי..מקובל
21/12/2010 | 09:43
1
לצפיה ב-'גם אני חושבת שהיא הייתה מקסימה אבל...'
גם אני חושבת שהיא הייתה מקסימה אבל...
19/12/2010 | 18:05
10
זה גם לא אומר שהיא יכולה ,מצד אחד
עוד שנייה להכנס לרומן עם עתי ,בעוד היא אומרת
שהגבר שמחכה לה בבית הוא אהובה הנצחי
וגם לא להזכיר את הבת שלה כמעט ולהגיד
שהיא לא מתגעגעת לשום דבר בבית ,ולהיות מקסימה מצד שני.
והיא הייתה הרכלנית הכי גדולה בבית עם כל הכבוד .

נכון שקשה לחיות בבית אחד עם כאלו חתיכים ולא להמשך ולפתח דברים
אבל כנראה שהיא הייתה צריכה לחשוב על זה לפני שהיא נכנסה ואם "החמצן " שלה בסדר עם זה ,שיהיה לה בכיף....
האח הגדול >>
לצפיה ב-' לשבת מאחרי מסך ולשפוט אחר מאוד קל ונוח'
לשבת מאחרי מסך ולשפוט אחר מאוד קל ונוח
19/12/2010 | 19:27
5
6

האישה הפגינה כנות גדולה מאוד בכך שאפשרה לעצמה להיות מי שהיא,
אנשים כאן מתאהבים והולכים שולל אחרי דמויות שמגלמות תפקיד, מודעים
לעצמם ומאוד מחושבים בכל צעד.

לגבי מה שהיא עושה או לא עושה בחיי הזוגיות שלה זה בינה לבין הפרטנר שלה בלבד,
כל מי שבא לשפוט בחירות שהיא עשתה שופט רק את עצמו וחבל.

אותי היא מאוד הקסימה. בעיקר האופי השקט והנשי שלה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא באה לתכנית ריאלטי'
היא באה לתכנית ריאלטי
19/12/2010 | 20:44
4
1
אז זה הכי לא בינה לבין הפרטנר שלה

ותכנית ריאלטי זה ה-מקום לשפוט אנשים לפי מה שאנחנו רואים
כי אני לא חברה שלה ואני לא מכירה אותה ולא הייתי איתה בגן .

אני רואה דברים לפי איך שאני רואה אותם ומה שאנשים מראים זה מה שהם בדרך כלל
ופה לא צריך יותר כדי לשפוט אותה ....
ומצטערת ,אבל אתה מדבר כאילו אתה מכיר אותה ,ואתה לא יודע עלייה כלום ,אז אל תמהר גם לחשוב שהיא כאזת כנה לפי מה שאתה חושב ,כי אתה ראית אותה בטלויזיה בדיוק כמוני .
אולי היא מי שהיא ,אבל פעם אחרונה שבדקתי שאת כאזת קרובה לבגוד בחבר שלך שרק לפני שנייה אמרת שאת מאוהבת בו בטירוף ,את לא הבן אדם הכי אמין שיש ולא תהיי אהובה במיוחד .

אולי היא מודעת לעצמה ,אבל היא עשתה טעות בלבוא לתכנית ראלטי "שבעלה לעתיד" מחכה לה בבית

האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון יקרה שאלה'
סיון יקרה שאלה
20/12/2010 | 16:08
3
1
האם הבת שלך כבר ניסתה עם הסוכריות הקופצניות?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את לא חייבת לענות כי במילא לא תאמרי אמת'
את לא חייבת לענות כי במילא לא תאמרי אמת
20/12/2010 | 16:49
2
3
לצפיה ב-'מדובר בילדה בת 7 ואת מגעילה. מנהלים- למחוק'
מדובר בילדה בת 7 ואת מגעילה. מנהלים- למחוק
20/12/2010 | 17:06
1
את לא חייבת לאהוב את סיוון אבל תשמרי את המחשבות המתועבות שלך לעצמך ואל תערבי ילדים. איכס.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'mierky'
mierky
20/12/2010 | 17:46
4
כשהיא תהיה בת 20, אני אמליץ על זה זה. זה הקשר בינינו, פתיחות וקבלה אינסופית.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'clueless20'
clueless20
20/12/2010 | 17:38
3
3
סחתיין על הנבואה שעוד שניה אני נכנסת לרומן עם עתי...את יכולה לנבא לי את העתיד בעוד כמה נושאים?

לגבי הבת שלי-תתחילי לקרוא תגובות מעלייך לפני שאת שופטת.

יש געגועים רגילים ויש געגועים הרסניים שאי אפשר לחיות יותר-לי היו געגועים רגילים, כמו לשאר הדיירים. אף אחד לא התייפח ורצה לצאת, אז למה ההתמקדות היא בגעגועים שלי?...

רכלנית? אני? טו. או.קיי, אני כבר לא רוצה שתנבאי לי את העתיד כי את לא יודעת את האמת באמת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את רכלנית גדולה כבר שעה וחצי מנסה ללכלך על '
את רכלנית גדולה כבר שעה וחצי מנסה ללכלך על
20/12/2010 | 18:09
1
3
לצפיה ב-'היא בצדק מנסה ללכלך על ליאם'
היא בצדק מנסה ללכלך על ליאם
20/12/2010 | 19:29
3

ליאם פלצנית משעממת , מתנשאת

והיא כבר אמרה פה אלף פעם שהיא לא חברה שלה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'חח,חבל שלא יכלנו לחכות ולראות '
חח,חבל שלא יכלנו לחכות ולראות
21/12/2010 | 10:20
2
כי את יכולה להגיד שלא היה קורה כלום אבל ....
אבל את יכולה להגיד את זה כי לא הספיק לקרות לפני שיצאת

ואני לא אמרתי שאת לא התגעגת לבת שלך ,אולי התגעגת אבל לא הראת את זה ואת לא צריכה להתגעגע ברמות מטורפת ,אבל להגיד ששואלים אותך שאת לא מתגעגעת,מה זה אומר?

וכן את רכלנית ואני לא אומרת שאחרים גם לא היו רכלנים ,אבל בסדר ככה זה בבית ואנשים פה לא יכולים לעשות ממך היחידה שלא ריכלה ,כי כולם מרכלים על כולם אין מה לעשות
ותאמיני לי שאני לא מנסה להיות נביאה ולא צריך להיות נביאה בשביל
זה יש לי עיניים

וחמודה ,זאת תכנית ריאלטי ,אז לא ציפית באמת שכולם ידעו את כל
החיים שלך בפלשבק,מה שרואים זה מה יש
ואף אחד לא יודע באמת כלום
אפשר רק לחשוב לפי מה שרואים
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האח השפוי'
האח השפוי
20/12/2010 | 17:31
4
אם זו הסיבה, אני גאה להיות ראשונה...מהסוף :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
19/12/2010 | 16:43
לצפיה ב-'גם לי היא תחסר שם'
גם לי היא תחסר שם
19/12/2010 | 23:26
3
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 16:19
2
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 16:20
1
לצפיה ב-'היי סיוון התאומות לא עשו לכם חור בראש?'
היי סיוון התאומות לא עשו לכם חור בראש?
20/12/2010 | 16:45
2
1
כי לנו כן.
להיא ביקשה שישאירו אותך ובכל זאת לא הייתה השפעה על הקהל האם ניתן להסיק מכך שגם היא חלשה בחוץ?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'דון200'
דון200
1
6
התאומות מתוקות אמיתיות, הן היו הגלגל"צ המזרחי של הבית ושברו את השקט, לי הן לא הפריעו והיה לי כיף לשיר ולרקוד איתן. יש דיירים שזה עשה להם חור בראש.

אני לא יודעת אם היא חלשה או לא, אני מקווה שלא כי הבנאדם הכי כייפי שיש.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אולי לך הם לא הפריעו כי לא ישבת איתם אבל בערו'
אולי לך הם לא הפריעו כי לא ישבת איתם אבל בערו
20/12/2010 | 17:45
2
בערוץ 20 הראו אותם שעות במקום לראות את השיחות המעניינות שהיו לך.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון יש משהו שאת מתחרטת שעשית? כמו הנשיקה עם'
סיוון יש משהו שאת מתחרטת שעשית? כמו הנשיקה עם
19/12/2010 | 16:46
6
6
עם סיוון אני אישית לא רואה בזה משהו רע אני חלק מעולם הגייז אבל מה עם הילדה שלך האם היא קיבלה תגובות  בבית הספר העלבות או שהכנת אותה לזה  בכל אופן את אדם מקסים ובהצחלה בחיים
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ינשופה של הביוקר'
ינשופה של הביוקר
5
10
הבת שלי יודעת שאני מנשקת גם בנות בלי קשר לתכנית כי אני מחנכת אותה להכיר את כל סוגי האנשים ולקבל גם לסביות וגם תשוקה קלה לבנות. אין בזה שום רע ולא נאמרו לה דברים בבית ספר, אם יגידו-תאמיני לי שהיא תדע לענות, יש לה פה דעתני וחריף.

אני לא מתחרטת על הנשיקה עצמה, אלא על הפרטנרית לנשיקה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בכל זאת את הצלחת לנשק את סיוון ועתי לא'
בכל זאת את הצלחת לנשק את סיוון ועתי לא
20/12/2010 | 17:47
1
5
לצפיה ב-'דון200'
דון200
20/12/2010 | 17:58
6
לא התכוונתי לעתי, אלא לליהיא :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אוהבת את הפתיחות שלך סיון . כמה צביעות יש ...'
אוהבת את הפתיחות שלך סיון . כמה צביעות יש ...
20/12/2010 | 17:54
3
בעולמנו . מתוך פחד, יש צורך מתמיד לדכא והגביל את חופש הפרט ולכפות עליו מוסר מלאכותי ...אני שמחה שיש אנשים עם עצמאות מנטלית כמוך .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה את מאמי סיוון בהצחלה'
תודה על התשובה את מאמי סיוון בהצחלה
20/12/2010 | 19:24
3
לצפיה ב-'סיוון א. זולה וקלה להשגה - פרידה המלכה'
סיוון א. זולה וקלה להשגה - פרידה המלכה
20/12/2010 | 19:31
6
לצפיה ב-'מדוע סיון דרור דיברה תמיד בלחישות'
מדוע סיון דרור דיברה תמיד בלחישות
19/12/2010 | 17:33
5
מה היה לה להסתיר ??
זה ממש לא טלווזיוני לדבר כך??
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
19/12/2010 | 17:50
1
2
שלום סיוון

אין טעם לחפור מה הסיבה שהקהל בחר להוציא אותך ראשונה מהבית .{זה אומר המון !! וכדי לך לשנות גישה}
הבעיה עם טיפוס כמוך כמו רוב קהל המצביעים היא שלא רואים בך אישה אמינה (לפי השקפתי),
האם את מודעת לעצמך כאשר את בוחרת להיות בוגדנית ?{כשהבנות ראו בך חלק מקבוצה מתגבשת -ובחרת לספר לעמיר מה דעתן עליו}
או שזאת ההתנהגות שלך בניגוד לרצונך ?

האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון בור'
סיוון בור
20/12/2010 | 18:15
3
אין לי מושג על מה את מדברת, אז אני לא ממש יודעת איך להתייחס. אני לא הייתי חלק משום קבוצה שמתגבשת, אני אינדיבידואל בתוך הבית שהכיר קודם את הבנות ואחר כך את הבנים והיה לי ה-ר-ב-ה יותר כיף עם הבנים וליהיא ופרידה...אני לא אמרתי לעמיר מה הן חושבות עליו, אלא מה כולנו חשבנו על כל אחד שנכנס לבית, כנראה שראית חלקי שיחה. חבל.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לסיון דרור - מאחר ואני מכירה אישית את הנפשות'
לסיון דרור - מאחר ואני מכירה אישית את הנפשות
19/12/2010 | 18:45
8
3
או לפחות את חלקן

יש לי כמה שאלות

1. כמה באמת עמיר מצא חן בעינייך? כי ראו את זה אם את תוהה מהיכן מגיעה השאלה.

2. איך החבר שלך בבית הגיב לכל השיחה ההזויה שלכם בנסט? להזכירך אחרי ששיבחת את החבר שלך אמרת לעמיר  
    שתוך פחות מחודש או עד חודש תהיי מוכנה "לבשל סטייק" למישהו אחר.

3. מה היה הסיפור של להתחבר לסיון א. אבל מצד שני להרוס לה עם עמיר בשיחה בנסט ולהתרחק ממנה דווקא בשעות
   שהיא הכי מבולבלת וזה לא שלא היית איתה לפני כן בחבורה של ליאם, דנה וסיון א.?

האח הגדול >>
לצפיה ב-'שאלות מעניינות טינקרבל, אני גם יחכה לראות מה '
שאלות מעניינות טינקרבל, אני גם יחכה לראות מה
4
1
יהיו התשובות שלה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מדוע עשית לי אצבע משולשת שיצאת@@@@@@@@'
מדוע עשית לי אצבע משולשת שיצאת@@@@@@@@
20/12/2010 | 17:26
3
6
לצפיה ב-'חחח,חבל שלא הספיקה לענות לך על זה.'
חחח,חבל שלא הספיקה לענות לך על זה.
20/12/2010 | 17:47
1
לצפיה ב-'תימני על הגת 2'
תימני על הגת 2
20/12/2010 | 18:00
1
3
סתם, התגעגעתי לזה, הרבה זמן לא עשיתי את בגלל המצלמות בתוך הבית, ואיך שיצאתי פרקתי את כל האדרנלין שבאצבע משולשת :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבל גם במדרגות למטה היו מצלמות '
אבל גם במדרגות למטה היו מצלמות
20/12/2010 | 18:03
2
לצפיה ב-'טינקרבל24'
טינקרבל24
20/12/2010 | 17:53
2
8
1. עמיר מצא חן בעיניי כחבר טוב ותו לא. גם אם לא היה לי חבר בתכנית, לא הייתי רוצה איתו משהו רומנטי, כי אנחנו אש מדי ביחד.

2. חבר שלי מכיר את השיחות האלה גם עם הידידים שלי בבית וגם איתו היו לי שיחות כאלה לפני שנהיינו זוג, אני ממש לא אמרתי שאהיה מוכנה לבשל למישהו סטייק. ממש ממש לא! חבל שאי אפשר לראות את זה בש.ח כדי שתשמעי שוב.

3. להרוס לה עם עמיר? איפה את חיה? בשיחה עם עמיר דיברנו עליו, לא עליה והוא לא היה בטוח אם כדאי לו לפתוח ברומן בבית. לא אמרתי לו שום מילה רעה עליה חוץ מזה שהיא ילדה טובה בסך הכל וכל ההתלבטות "עתי או עמיר" נובעת מתמימות (כך חשבתי בהתחלה). התרחקתי ממנה מדנה ומליאם אחרי יום וחצי כי נשבר לי ה^%^ לשמוע חפירות על ,עם מי כדאי לי להיות, מה יהיה ובלה בלה בלה" אני חושבת שהיו-יו שהיה בינה לבין עתי ועמיר היה מזעזע ועם כל הפתיחות שלי, לא אהבתי את זה, אבל הבנתי שהיא מבולבלת וזכותה. אמרתי לה שכדאי לה לקחת צעד אחורה, היא אמרה שעשתה את זה ובחרה בעמיר, היא העדיפה את ההמלצות של דנה וליאם אז אין לי בשביל מה להילחם, במיוחד כשעמיר ועתי יותר חשובים לי ממנה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון'
סיוון
20/12/2010 | 18:02
2
אני מעריך אותך ואת נראית לי בחורה אינטליגנטית , רק בקטע של ליאם אני חושב שמיהרת להתרשם בצורה הלא נכונה , מקווה שתמשיכי לראות את האח הגדול ותעקבי אחרי מה שקורה אני בטוח שהרושם שלך עליה ישתנה , אני גם כן בהתחלה חשבתי שהיא משהו אחד ואחרי כמה ימים ראיתי אותה בכל מיני סיטואציות (שאת לא ראית כמובן זה היה בחדרים אחרים) והרושם ממנה השתנה לגמרי
האח הגדול >>
לצפיה ב-'החזרה בשאלה'
החזרה בשאלה
19/12/2010 | 22:34
1
4
שלום סיוון. האם החלטת לצאת בשאלה כי רצית לחיות חיים חילוניים, או כי הפסקת להאמין באלוהים? אם השני, מה גרם לך להפסיק להאמין?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מדוע בחרת להיכנס לגיהנום במקום לגן עדן@@@@'
מדוע בחרת להיכנס לגיהנום במקום לגן עדן@@@@
20/12/2010 | 17:33
5
לצפיה ב-'היי סיוון המקסימה- כמה שאלות:)'
היי סיוון המקסימה- כמה שאלות:)
20/12/2010 | 00:57
5
3
היי סיוון,

קודם כל אני ממש מאוכזבת שהודחת לפי דעתי את בנאדם מקסים. לצערי, לא הספקת להראות לכל הצופים בבית את הקסם שלך. (וגם ערוץ 2 לא השכיל להראות אותך בכלל...).

מקווה שלא תקחי ללב את הביקורת השלילית, לא חסרים בעולם הזה אנשים קטנים וקנאים.

שלחתי לך הודעה בפייס, בשם האמיתי שלי (מור) מקווה שתקראי.

עכשיו בנוגע לשאלות:

1. את מתכוונת להמשיך ולעקוב אחרי התוכנית? או שיהיה לך מוזר מדי להמשיך לצפות בלי להיות שם?
2. אני יודעת שהיה לך את ה- "גאנג" שלך, אבל מי מבין כולם היית רוצה שיזכה במילון?
3. איזה שני דיירים היית מעמידה להדחה?

מאחלת לך המון הצלחה בהמשך,
מחכה כבר לקנות את הספר שלך :)

מור.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אדומת לחיים'
אדומת לחיים
20/12/2010 | 18:53
6
הייתי מנשקת לך כל לחי 69 פעמים על המילים האלה :)

תודה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מור'
מור
20/12/2010 | 18:02
6
1. ברור שאני עוקבת, יש לי שם שגרירים אהובים ואני רוצה לראות איך הולך להם.

2. וואו.קשה. אני לא יכולה לתת שם אחד כי אני באמת באמת אוהבת את כל הגאנג.

3. ל-י-א-ם ויגאל

תודה מתוקה :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון מקסימה, זה לא היה זמנך ללכת '
סיון מקסימה, זה לא היה זמנך ללכת
20/12/2010 | 02:09
38
6
לדעתי אם היית שורדת את ההדחה הזאת קסמך היה נגלה לכולם. כנראה שהיית צריכה קצת יותר זמן חשיפה וזמן להתבשל במהלך התוכנית.
אני רק מקווה שהיית את עצמך במהלך התוכנית ולא עשית שום דבר שאינו טבעי לך מתוך שיקול דעת מוטעה של מה שהקהל רוצה לראות.
ועוד דבר- כנסי ללינק הבא ותקראי את ההודעה שהורידה לך הרבה נקודות החל מרגע כניסתך.
אם את אכן נגה א2 שכתבה פה בפורום, אז יצאתי חומוס, אבל אם לא,דעי לך שהאדם שכתב את זה הרס לך המון, ומראש יצר רושם שלילי מוטעה נגדך.

שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך.

האח הגדול >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הנה קיבלת את התשובה'
הנה קיבלת את התשובה
20/12/2010 | 18:06
5
5
בזה שהורידו את השאלה שלי מראש הדף, בטח היא ראתה את זה וביקשה למחוק, מעניין למה

גם היא לא היתה חייבת לרשום מי היא (אאוטינג), רק לרשום אם היא מכירה את הפורום ורשמה פה בעבר.

אני משערת שתוך כמה ימים "נגה א2" פתאום תופיע בפורום ואז נדע לבד.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מי זאת נגה???'
מי זאת נגה???
20/12/2010 | 18:09
4
10
אני לא לא נגה, נשבעת לכם באח הגדול :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 18:14
3
3
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 19:53
2
4
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 19:57
1
2
איזה תיזמון
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הנה נגה הגיעה לחיפה מעניין מאוד שנכנסה עכשיו'
הנה נגה הגיעה לחיפה מעניין מאוד שנכנסה עכשיו
20/12/2010 | 23:03
2
באמת תזמון נוח. עכשיו תתחיל להשמיץ את ליאם ולהלל את ליהיא ופרידה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ותראי איך היא "מתעלמת" ממך באלגנטיות '
ותראי איך היא "מתעלמת" ממך באלגנטיות
20/12/2010 | 18:12
30
5
עכשיו קיבלת תשובה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הזוי ברמות...'
הזוי ברמות...
20/12/2010 | 18:28
29
5
כך או כך, אהבתי אותה בתוכנית, ואני לא מצליחה לקשר בין סיון דרור מהאח הגדול לבין הטרול נגה א2 מהפורום.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לדעתי היא עוד תענה לך '
לדעתי היא עוד תענה לך
20/12/2010 | 18:33
28
לצפיה ב-'שימי לב שהיא כתבה שהיא לא לא נגה'
שימי לב שהיא כתבה שהיא לא לא נגה
20/12/2010 | 18:37
27
4
תראי, לי חרה אך ורק העניין שמישהו גרם לה לנזק, ולדעתי אם היא לא נגה היא צריכה לעשות משהו בנידון, או לפחות לדעת מכך.
אם היא נגה- כנראה שנעשה פה צדק פואטי.
כך או כך- בתור סיון דרור מהתוכנית מאד אהבתי אותה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'באמא שלכם, אולי תסבירו ת'עניין עם נגה....'
באמא שלכם, אולי תסבירו ת'עניין עם נגה....
20/12/2010 | 18:54
1
6
אני ממש סקרנית.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'במקרה שאת לא נגה זה מה שקרה:'
במקרה שאת לא נגה זה מה שקרה:
4
היתה פה מישהי בשם נגה, שדי ידועה לשמצה פה וכנראה שיש לה עוד הרבה ניקים נוספים. בין השאר היתה משמיצה ולועגת הרבה לאלירז.
היא ניסתה לרמוז שהיא נכנסת לאח בתור מתמודדת בעונה הזאת.
ברגע שנכנסת, כתבה פה בניק אחר שכביכול מכיר אותה, וטוען שסיון דרור היא נגה מהפורום.
מהרגע הזה כבר היתה דעה שלילית לגביך בקרב גולשי הפורום, כי האמינו שאת אכן נגה א2 הידועה לשמצה.
ולכן לדעתי נגרם לך נזק ע"י אותו גולש/ת שכתב/ה זאת.
זהו, על רגל אחת.
בכל מקרה בין אם את נגה או לא, חבל לי שהודחת, כי לא מיצית שם והיית מקסימה בעיני.
תודה על הסלסלת תותים
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא נעשה כאן כל נזק!ועושה רושם שהבחורה באמת..'
לא נעשה כאן כל נזק!ועושה רושם שהבחורה באמת..
20/12/2010 | 19:07
24
3
מדהימה ולך יש טביעת עין טובה.

אני מחזירה את סיוון לאח הגדול(לא שואלת אותה;)ודרך אגב,נגה ממש לא נחשבת טרול,היא רק באה עם סגנון אחר לגמרי משלך או של אחרים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אילנה, תסתכלי על התגובות בשרשור שהבאתי,'
אילנה, תסתכלי על התגובות בשרשור שהבאתי,
20/12/2010 | 19:19
19
2
ותביני אם נגרם נזק או לא. בכלל, תריצי חיפוש על ההודעות של נגה והתגובות אליה ותביני שאת במיעוט שלא חושב שהיא טרול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אילנה תמיד במיעוט'
אילנה תמיד במיעוט
20/12/2010 | 19:24
18
1
ולא משנה באיזה נושא.

זה הקטע שלה בחיים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם אילנה היא טרול'
גם אילנה היא טרול
20/12/2010 | 20:11
17
2
לצפיה ב-'יחד אתך חביבי,יחד אתך'
יחד אתך חביבי,יחד אתך
20/12/2010 | 20:19
16
1
לצפיה ב-'ספרי לכולם כמה ניקים פתחת בזמן האחרון...'
ספרי לכולם כמה ניקים פתחת בזמן האחרון...
20/12/2010 | 20:37
15
2
לצפיה ב-'בשמחה!'
בשמחה!
20/12/2010 | 20:44
14
1
נכנסתי לקומונה של אלירז עם 2ניקים שונים חוץ משמי לאחר שנחסמתי ודבריי נמחקו.
נחסמתי לאחר שבירכתי יום הולדת שמח וברכת מזל טוב.
פעם ראשונה נחסמתי לאחר שבירכתי ברכת שנה טובה.
הסיבה שנחסמתי כי כתבתי בפורום האח הגדול שג'קי לדעתי יותר אותנטי מאלירז.
החוסמים לא התייחסו לכך שלפני כן כתבתי עד כמה ג'קי נגע ללבי ומיד הביא חיוך לפניי והדגשתי שלא ניתן להתחמק מההשוואה לאלירז.
זכותך לעקוב אחרי ולהעביר מידע על התנהלותי,רק אנא עשה זאת בהגינותֱ!תגיד שמראש החלטת שאין לי מקום בקומונה והתססת רבים כנגדי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מעל הכל את מטרידנית סדרתית...את חיי'
מעל הכל את מטרידנית סדרתית...את חיי
20/12/2010 | 21:13
11
7
לצפיה ב-'*חייבת טיפול '
*חייבת טיפול
20/12/2010 | 21:14
10
3
לצפיה ב-'תודה על המלצת הרופא המלומד..'
תודה על המלצת הרופא המלומד..
20/12/2010 | 21:21
9
1
זה שאני שומרת על זכויותיי לאחר נסיונות ההתססה שלך ואתה ממליץ טיפול,בעייה שלך-לא שלי.
טוב שאני לא צריכה את אישורך או אישור אחרים היכן להתהלך ואת מי לאהוב וכמה.
ועוד הייתי עדינה מולך כי התנהגת כלפיי באופן מכוער,למרות שבגדול אני מאמינה ותמיד האמנתי שאתה "סטייק" די חביב רק היית מאד לא הגון!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'**הייתי הגונה יחסית למה שעוד יכולתי לפרט.'
**הייתי הגונה יחסית למה שעוד יכולתי לפרט.
20/12/2010 | 21:23
8
2
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 21:26
7
לצפיה ב-'תהנה אם זה מה שעושה אותך מאושר.'
תהנה אם זה מה שעושה אותך מאושר.
20/12/2010 | 21:36
6
2
לצפיה ב-'אילנה...כולם כבר יודעים מי את. צאי מזה'
אילנה...כולם כבר יודעים מי את. צאי מזה
20/12/2010 | 21:43
5
4
לצפיה ב-'מי זה כולם?!אני אילנה ואהוביי באמת יודעים מי '
מי זה כולם?!אני אילנה ואהוביי באמת יודעים מי
20/12/2010 | 21:48
4
4
אני.ממליצה לך לצאת מזה..
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 21:51
3
2
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 21:57
2
5
לצפיה ב-'שאלוהים יעזור לך'
שאלוהים יעזור לך
20/12/2010 | 22:00
1
6
לצפיה ב-'לך,לי,לכולם-אמן'
לך,לי,לכולם-אמן
20/12/2010 | 22:09
3
לצפיה ב-'אילנה,בבקשה לא להמעיט בערכו של אלירז'
אילנה,בבקשה לא להמעיט בערכו של אלירז
20/12/2010 | 22:47
1
ג'קי שונה מאלירז .
מבחינתי גק'י שחקן ראשי באח 3 ,לקקן ,לא אמיתי פחדן ועוד...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא המעטתי בערכו של אלירז,נהפוך הוא.'
לא המעטתי בערכו של אלירז,נהפוך הוא.
20/12/2010 | 22:50
עדיין מותר לי להאמין שג'קי אותנטי יותר,מה שבינתיים ייתכן שיסתבר כטעות שלי.ימים יגידו.
היה נראה לי שג'קי פחות מודע ומחושב בהתנהלותו,ייתכן שטעיתי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה לך אילנהאני אדישה לביקורת לא עניינית'
תודה לך אילנהאני אדישה לביקורת לא עניינית
20/12/2010 | 20:00
3
3
לצפיה ב-'איפה היית מתחילת העונה '
איפה היית מתחילת העונה
20/12/2010 | 20:12
2
פתאום את מופיעה

את ואילנה יכולות להיות חברות טובות, אתן מתאימות אחת לשניה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נכון. שתי טרוליןת'
נכון. שתי טרוליןת
1
2
לצפיה ב-'*טרוליות'
*טרוליות
3
לצפיה ב-'טלומרז'
טלומרז
20/12/2010 | 18:51
4
בכנות לא מתיפייפת, אני גם חושבת שאם הייתי שורדת את ההדחה הייתי נשארת עוד כמה שבועות.

הייתי אני לחלוטין ואם זה שהוביל להדחה-סבבה. אני לא סובלת ממחסור בביטחון ואהבה ואחרי שעברתי מוות של אמא בגיל 10-הכל קטן עליי, כך שהדחה מבית האח הגדות זה פינאטס.

אני באמת לא יודעת מה הסיפור הזה של נגה בפורום, הפעם הראשונה והאחרונה שכתבתי בפורום תפוז היתה בשנת 2004 ליום אחד וזהו :)נכנסתי לקישור, אבל עדיין לא הבנתי מה העניין...

תודה על הפירגונים, שולחת סלסלת ריבת תותים בחזרה :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ספרדי כפול 2'
ספרדי כפול 2
20/12/2010 | 18:04
2
עניתי על העניין עם הבת שלי בשאלות למעלה, אתה מוזמן להתרשם ולהיווכח שזה לא כמו שמציגים את זה :)

תודה על האיחול.

זה לא סוף העולם, זו ההתחלה שלו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/12/2010 | 14:31
2
2
קודם כל, לפי דעתי, לא היה מגיע לך לעוף ראשונה. אני נורא התחברתי אלייך.
השאלה שלי היא כזו - אם יהיה טוויסט במשחק האח הגדול ויאפשרו במחצית העונה לכמה מודחים לחזור, האם היית חוזרת? ומה היית עושה שונה מהפעם הראשונה שלך בבית?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נטע מימי'
נטע מימי
20/12/2010 | 18:07
1
3
לא יודעת אם הייתי חוזרת בשביל המשחק. הייתי חוזרת בשביל החברים... וגם אם לא הייתי מגיעה לגמר, לא איכפת לי, העיקר לבלות איתם עוד קצת :
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אחרי שבוע ויומיים הם חברים?שעה אחרי שעזבת הם'
אחרי שבוע ויומיים הם חברים?שעה אחרי שעזבת הם
20/12/2010 | 18:14
1
כבר שכחו שהיית
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון יקרה, האם לא הבנת שהקהל הישראלי סולד '
סיוון יקרה, האם לא הבנת שהקהל הישראלי סולד
20/12/2010 | 15:25
2
3
ממתירנות יתר? הרי רצית להישאר בתוכנית ולהמשיך הלאה.

שלא לדבר על העובדה שלא הזכרת כמעט את בתך מיוזמתך.

אם רוצים להצליח במשחק שבו הקהל הוא שמכריע, חייבים להתחשב בנורמות חברתיות. מדוע לא עשית זאת? זה הניתוק של הבועה התל אביבית? זה היה סיכון מחושב ומודע?

מאוד מסקרן אותי לדעת את מחשבותייך בנושא.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כנראה טעיתי בעניין הבת'
כנראה טעיתי בעניין הבת
20/12/2010 | 16:10
2
לצפיה ב-'דליה'
דליה
20/12/2010 | 18:17
6
עניתי על העניין עם גל, הבת שלי למעלה.

אני לא אוהבת נורמות חברתיות, בגלל זה התקבלתי לתכנית לדעתי. אני לא אשתנה בשביל מיליון שקל.

זו לא בועה תל אביבית, כי אני ממש לא תל אביבית...

זה היה סיכון, אבל אין מצב שאפשר לשחק משחק לא אמיתי לאורך תקופה אז בשביל מה ללבוש מסכות?...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון יקרה האם לקחת בחשבון את'
סיון יקרה האם לקחת בחשבון את
20/12/2010 | 15:36
1
גובה הלהבות שיופנו כלפיך מהקהל. הרי את ישראלית ומכירה את הביקורת הישראלית כלפי מיתרנות . כבר שכחת מה עשו לאיילה ? את האמת לקחת את זה בחשבון או שאת בהלם ?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'איזה עדה את? '
איזה עדה את?
20/12/2010 | 15:44
7
לצפיה ב-'היי סיוון יש לי שאלה בקשר לטיפוח בבית'
היי סיוון יש לי שאלה בקשר לטיפוח בבית
20/12/2010 | 15:57
1
4
איך את ושאר הבנות הורדתם שיערות בבית האח?
זה לא משהו שהראו,ומצד שני איך אפשר לעשות את זה בפרטיות כשהאמבטיה לא פרטית רוב הזמן?

בתור בחורה ,זה מאוד מעניין אותי.תודה!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'טיפוח בבית'
טיפוח בבית
20/12/2010 | 18:22
5
הורדנו שפם עם חוט, גבות עם פינצטה ושחי רגליים עם סכין גילוח בתוך המקלחון, או עם מכונת אפיליידי שקיבלנו כשביקשנו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהבתי את התשובות שלך'
אהבתי את התשובות שלך
20/12/2010 | 16:00
2
4
מעניין אותי לדעת מי את חושבת יגיע רחוק באח הגדול בלי קשר לדייר זה או אחר שהתחברת אליו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'וכמובן שיהיה לך המון בהצלחה'
וכמובן שיהיה לך המון בהצלחה
20/12/2010 | 16:16
2
בהמשך הדרך
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תומס277'
תומס277
20/12/2010 | 18:23
7
עתי, אלעד וג'קי בטוח יגיעו רחוק.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'1.מה היתה המטרה הסופית שלך בתכל'ס בכניסה?'
1.מה היתה המטרה הסופית שלך בתכל'ס בכניסה?
20/12/2010 | 16:09
2
5
לתכנית, פרסום נטו?, המיליון?, עבודות בהמשך? או התשובה השגורה חוויה? חחח

2.את לא חושבת שרובכם שם-הדיירים כל כך מודעים למצלמות,לאיך לקחת פוקוס(מסתבר שאת פחות) לעונות קודמות ולמה שהצליח לאנשים שם?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אלי קוסטנזה'
אלי קוסטנזה
20/12/2010 | 18:25
1
6
המטרה היתה שיכירו אותי כדי שייקנו את הספרים שלי בשנים הקרובות :) זו האמת לאמיתה. ברור שרציתי מיליון, המינוס שלי בבנק חוגג בפארטי וגם באפטר פארטי.

אני לא חושבת שכולם מודעים למצלמות, עובדה שדיברנו על דברים ממש לא נורמטיביים שעוררו סערות רבות. אלו שמודעים, משחקים משחק וזו גם אסטרטגיה, אז שיבושם להם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אחלה מעריך את הכנות,חבל שלא דיברת על מה'
אחלה מעריך את הכנות,חבל שלא דיברת על מה
20/12/2010 | 18:30
2
שאת כותבת יותר בשהותך שם.

לפחות היית מקדמת אותם קצת.

גם בתוך הסערות,היו אנשים שם שפזלו,הגניבו מבט לראות אם יש אור אדום במצלמה,ואם היא בכיוון שלהם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נוי'
נוי
20/12/2010 | 16:15
1
1
סייוון את רציית להיתנשק עם אלעד ??
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נוי'
נוי
20/12/2010 | 18:27
3
זו היתה שיחה שנעה ממשחק האמת או חובה, ואם היו שואלים אותי איזה בחור הייתי מנשקת זה היה אלעד, כי הכרתי את האופי שלו ואני נמשכת יותר לאופי ולא ליופי...זה היה ביום השני...היום 12 יום אחרי, אם היתה לי חובה לנשק מישהו זה היה או אלעד או עתי, כי הכרתי גם את האופי הנדיר של עתי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שלום ...'
שלום ...
20/12/2010 | 16:16
2
שלום אני רציתי לשאול אייך היה לך להשתתף בתוכנית אח הגדול? ולמי  הכי הכי התחברת מכולם?...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון יקירה, לא השמצת מספיק את ליאם?'
סיון יקירה, לא השמצת מספיק את ליאם?
20/12/2010 | 18:48
8
4
אני, את והיא למדנו ספרות אנגלית יחדיו באותה שנה. אולי את זוכרת אותי מהשיעורים של דוקטור יהב ואולי לא. מילא. תמיד חשבתי שאת בחורה נחמדה, בוטה מדי לטעמי אבל לא הכרנו לעומק. לא שזה מחייב אותך באיזו שהיא צורה אבל אני סבורה שאני מכירה את ליאם טוב ממך ויש בה יותר מפטמות עומדות. היא בחורה רגישה וחכמה להפליא ומספיק לקרוא דברים שכתבה כדי לדעת זאת. צורם לי שאת חוזרת וטוחנת ביקורת על השימוש של ליאם במיניות שלה , כשהיא דברה על עוד המון דברים אחרים ('החפירות' כך קראת להם) וכל חטאה היה ללכת בלי חזייה ( מי ישמע) ומצד שני את יוצאת פה על כל מי שמעיר על הבוטות המינית שלך.

חלאס, רדי מליאם.

תודה!
האח הגדול >>
לצפיה ב-' על זה נאמר: "טובל ושרץ בידו"'
על זה נאמר: "טובל ושרץ בידו"
20/12/2010 | 18:57
3
לצפיה ב-'ליאם משתמשת בחוכמה שלה באופן שלילי, והיא '
ליאם משתמשת בחוכמה שלה באופן שלילי, והיא
20/12/2010 | 21:10
6
3
רגישה רק לעצמה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא דווקא משתמשת בחוכמה שלה באופן חיובי'
היא דווקא משתמשת בחוכמה שלה באופן חיובי
20/12/2010 | 22:13
5
3
כל הזמן מפשרת ומרגיעה את האווירה הלוהטת, ודי בהצלחה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון ד. נראית מצוין ולא צריכה לקנא באף אחת, '
סיון ד. נראית מצוין ולא צריכה לקנא באף אחת,
20/12/2010 | 23:04
4
לא יודעת מה יש לה נגד ליאם, אולי הרגשה שהיא היתה צריכה ללכת לפניה.
לא צריך להשוות בין השתיים ולסיון כנראה היה להציע יותר ממה שחשבנו, כמובן שאם היתה חוסכת
את ההעדפות המיניות זה יכל לשחק לטובתה אבל היא כנראה לא היתה מודעת למילים ולזה שנשמע כל שיחה ומילה.
התבטאות היתר נגד ליאם באמת לא היתה במקום ביחוד שליהיא חברתה גרועה מימנה ובלתי נסבלת אבל לכל אחד יש את העדפתו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
21/12/2010 | 02:29
2
לצפיה ב-'מקנאה? הצחקת אותי. אני כותבת עליה הרבה כי אני'
מקנאה? הצחקת אותי. אני כותבת עליה הרבה כי אני
21/12/2010 | 20:02
3
מתעבת אנשים רעים ומניפולטיבים. כול תכונה חיובית שאולי קיימת באנשים כאלה מתבטלת למול השלילי.
ואתה רואה מי מקנאה במי - ליאם "מתה" מקינאה מסיון א. סיון נראית טוב יותר, מתוקה, חכמה, משכילה, לא חסר לה כלום, וההשמצות שלך עליה הן פשוט בושה, הליאם שלך היא הזולה (הלכה בבית בלי חזיה כדי לפתות את עמיר)חח.. גם זה לא עזר לה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היא משתמשת בחוכמה למניפולציות. לא שמישהו עם '
היא משתמשת בחוכמה למניפולציות. לא שמישהו עם
21/12/2010 | 19:57
3
קצת שכל בראשו ייפול בהן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה רבה סיון !'
תודה רבה סיון !
20/12/2010 | 18:56
1
ואשמח מאוד לראותך בבלוג שלי !!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את '
את
20/12/2010 | 19:09
לא מגיעה לקרסוליים של אותה דיירת אחרת
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יאללה תתקדמי '
יאללה תתקדמי
20/12/2010 | 19:09
2
לצפיה ב-'סיוון דרור מלכה.'
סיוון דרור מלכה.
20/12/2010 | 16:24
9
היוש
רק שתדעי שצפיתי בתכנית בעיקר בגללך, חיפשתי אותך וקטעים איתך בערוץ 20, למרות שלא זכיתי לראות הרבה, נהניתי הרבה יותר מלראות אנשים כמוך על המסך מאשר אחרים. לפי דעתי הרמה שלך הרבה יותר גבוהה מרוב האנשים שמשתתפים בתוכנית, וכמה שיגידו שעוררת "פרובוקציות" (שלפי טעמי לא כאלה מטורפות) יש דברים
"לא חינוכיים" ואימרות שהרבה יותר צריך לצנזר מאשר מה שהיה.
בקיצור אני בעיקר מתבעסת על העובדה שכרגע אין לי פייבוריט..
בטוחה שתצליחי בהמשך(:
שני
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עתי וסיוון ד.'
עתי וסיוון ד.
20/12/2010 | 16:28
1
אם היה הבחור נפגע ממך סיוון - טוב שהודחת, אם לא - אז חבל.
שהרי איננו רוצים שיפספס את כל החווייה כמו שקרה לאיילה ויקרה ככל הנראה לסיוון ה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לסיוון דרורר'
לסיוון דרורר
20/12/2010 | 16:31
2
דבר ראשוןן את יפה אעשש ומדהימהה
חבל שהלכת ראשונה אבלל זה באמת לא נורא העיקר שנענת
השאלה שלי זה מי היה הדייר הכי אהוב עלייך?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון בנוגע ל-עתי'
סיוון בנוגע ל-עתי
20/12/2010 | 16:38
3
לדעתי לו נשארת בבית היה קורה משהו ביניכם. יש מצב שהיציאה מהבית  דווקא עשתה לך טוב מבחינת הזוגיות הפרטית שלך . יש מצב שבתך תהא שלווה יותר בגלל הערות עוקצניות שודאי קיבלה מ"חברים". אז המסקנה היא שיצא לך טוב. בעיניי את בחורה אמיצה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון המאמי הלאומית '
סיוון המאמי הלאומית
20/12/2010 | 16:42
2
נעים מאוד מתוקה  אני לא אשאל אותך שאלה אלא ארשום לך מין חמשיר יפה על השהייה שלך בבת האח הגדול אשמח שתגיבי אחרי הקריאה  כך מתחיל החמשיר

כמו שקיעה של שמש אחרי יום שכולו טוב כמו כוכב של ירח שמסרב לעזוב כך שום דבר מניע לא יגרום לי אותך פחות לאהוב את חביבה ומתוקה וכל מה שעשית באח הגדול היה אחלה ועשית כי את רצית ולא אמרו לך ומאחל לך בהצלחה בכל ובהמשך והמון אושר נחת בריאות
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוונוש כפרעלייך כנסי'
סיוונוש כפרעלייך כנסי
20/12/2010 | 16:46
1
פתחו פייסבוק על שמך עם איזה 4000 חברים, הם אומרים שהם משפחה אבל לא נראה לי..
הפייסבוק הפרטי שלך הוא רק לחברים ומשפחה?
אם כן את מוזמנת לחזור לטוויטר :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון בא לי לתת לך חיבוק הכי קל לאנשים להשמיץ'
סיוון בא לי לתת לך חיבוק הכי קל לאנשים להשמיץ
20/12/2010 | 16:50
3
כבחורה דתיה ודתיה מאד ,רוצה לאמר לך  שכמה שדרכך אינה דרכי אני לא שופטת  אותך.
אפילו אני מחזיקה ממך על האומץ לעבור שינוי וכ"כ דרסטי.
הטיפלה שצפיתי  את הכי סיקרנת אותי
התרשמתי שהיית אמיתית לטוב ולרע.
את מורכבת,אינטלגנטית ,בעלת שיחה מכל המתמודדים .

לטעמי גם הכי יפה.

אנשים שמחשבנים איתך על נטישת ילדתך באים ממקום של להקניט
חבל שהודחת

שתצליח בספר ובכל מה שתרצי

האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון את מהממת וכל מי שאומר לך אחרת - '
סיוון את מהממת וכל מי שאומר לך אחרת -
20/12/2010 | 16:50
7
1
שיתפוצץ :)
מהפרק הראשון חשבתי שאת תגיעי ממש רחוק.. ממש עניינת אותי ונראית לי בחורה כיפית וקלילה אך עם זאת מעניינת ובעלת עומק..
ושלא נדבר על היופי הנדיר שלך!
ממש התפלאתי שהודחת ראשונה אבל שתדעי שסימסתי לך
ושיהיה לך המון הצלחה בהמשך!!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה היית עושה בהיום אחרת אחרי שראית את ששודר'
מה היית עושה בהיום אחרת אחרי שראית את ששודר
6
1
כדי להישאר באח הגדול?

ואיזה תגובות את מקבלת בחוץ?
ואיך את מרגישה עם מה שעברת והראו ולכן הודחת?

ת'כלס לא חושבת שהיית צריכה ללכת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון עדיין פה?'
סיוון עדיין פה?
5
3
לצפיה ב-'היא פה עד השעה 17:30'
היא פה עד השעה 17:30
4
1
תענה על מה שהיא תספיק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה רבה לסיון,באה וענתה באומץ ולעניין.'
תודה רבה לסיון,באה וענתה באומץ ולעניין.
3
1
חבל שלא הספיקה לענות למס' מגיבים ובמיוחד לטלומרז שאני יודעת שמאד העריכה את הנוכחות שלה(של סיוון) בבית האח הגדול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ותודה לאילנה על ניהול האירוח'
ותודה לאילנה על ניהול האירוח
20/12/2010 | 22:37
2
4
לצפיה ב-'תודה למי שהביאוך עד הלום'
תודה למי שהביאוך עד הלום
20/12/2010 | 22:42
4
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 23:04
2
לצפיה ב-'סיון את מדהימה!!!!!!!! '
סיון את מדהימה!!!!!!!!
20/12/2010 | 17:04
ואני בשוק שהודחת.........
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היי סיוון,מה קורה ?!?!?!?!'
היי סיוון,מה קורה ?!?!?!?!
2
חחח טוב מי נראה לך יגיע לגמר ?
ומה את חושבת על ליאם ?
את מי אהבת בעונה הקודמת ?

חחח  לילה טוב !
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהלן סיון'
אהלן סיון
20/12/2010 | 17:27
2
קודם כל אני חייב לציין שאת שלוש העונות הראשונות של האח הגדול לא ראיתי בכלל!
בעונה הזו החלטתי לראות במה מדובר ואני לא מצטער על כך, אני ממש נהנה עד עכשיו מהעונה
אני כן מצטער שהודחת כל כך מוקדם
כמו שכתבת פה לפני, את בן אדם מורכב שעבר המון שינויים ואני חושב שאנחנו הצופים וההפקה פספסנו
ניסית אולי לחשוב למה ההפקה הראתה אותך כל כך מעט? גם בשידורים בערוץ 2 וגם באח הגדול לייב. בכל פעם שאני פותח את הערוץ רואים שם את עמיר וסיון אברהמי
האם יכול להיות שסיון אברהמי בעצם לקחה ממך את התהילה? אני לא חושב שאת פחות יפה ממנה, אבל היא פשוט מושכת המון תשומת לב
אודה ואומר שמי שהכי מוצא חן בעיני עד עכשיו זו ליאם. אני יודע שאתן לא חברות, אבל אשמח לדעת מה דעתך עליה? את בטוח מכירה אותה יותר מהצופים
אגב, ליהיא בקו עלייה אצלי
תודה מראש על התשובה
אריה

האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון, רק שאלה קצרה'
סיון, רק שאלה קצרה
20/12/2010 | 17:35
1
3
מה יש לך נגד ליאם?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיון יקרה, שאפו!'
סיון יקרה, שאפו!
20/12/2010 | 18:01
4
אחרי שקראתי את התגובות שלך, כאן בפורום,
התרשמתי כי מדובר באשה מאד אינטליגנטית, רהוטה באופן מרשים,
לא מתלהמת, עונה באדיבות אפילו לכותבים  בלתי מנומסים,
כל הכבוד,

ובכן, אני חוזר בי מדבריי עלייך, לעיל,
תמשיכי בהתנהלות שלך עם פתיחות בכל נושא, תהיי דוגמה לישראל השמרנית, שהיא עדיין בחיתוליה במובנים של נכונות לראות חריגים ויוצאי דופן, ישראלים שרק רוצים לראות את כ-ו-ל-ם-  מתיישרים לפי קו מסויים, בלתי נראה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הדבר הכי יפה שנכנס לאח הגדול אי פעם'
הדבר הכי יפה שנכנס לאח הגדול אי פעם
זה באמת מה שאני חושב עלייך!
ואגב...מפתיעה ביותר ההדחה שלך! יש לך מושג מה באמת הסיבה האמיתית שעומדת מאחוריה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סיוון'
סיוון
20/12/2010 | 18:24
2
אני מעריך אותך ואת נראית לי בחורה אינטליגנטית , רק בקטע של ליאם אני חושב שמיהרת להתרשם בצורה הלא נכונה , מקווה שתמשיכי לראות את האח הגדול ותעקבי אחרי מה שקורה אני בטוח שהרושם שלך עליה ישתנה , אני גם כן בהתחלה חשבתי שהיא משהו אחד ואחרי כמה ימים ראיתי אותה בכל מיני סיטואציות (שאת לא ראית כמובן זה היה בחדרים אחרים) והרושם ממנה השתנה לגמרי
האח הגדול >>
לצפיה ב-' מצטרפת. השיפוט החפוז לא במקום.'
מצטרפת. השיפוט החפוז לא במקום.
20/12/2010 | 18:45
לצפיה ב-'הודעת סיכום שלי לאיכם ואליכן '
הודעת סיכום שלי לאיכם ואליכן
20/12/2010 | 18:38
8
7
היה לי ממש כיף לענות לכולם וכולן, לקרוא את הדברים הטובים וכן, גם את הביקורות...מביקורות מתחשלים ומתחזקים ולפעמים לומדים לקח.
אני שלמה עם כל מה שדיברתי ועשיתי בבית האח הגדול. אין לי בעיה עם המלעיזים ועם אלו שחושבים שאני בוטה, כזו אני :)

למי שלא הספקתי לענות או להגיב-ממש סליחה, אבל תודה על ההתעניינות!  

שולחת לכם ולכן קונפטי צבעוני וזיקוקי עונג ושמחה ותזכרו שנורמות חברתיות זה נחמד, אבל סטיית תקן חברתית זה הרבה יותר מעניין.
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 18:40
3
לצפיה ב-'המון תודה לסיון! '
המון תודה לסיון!
20/12/2010 | 18:58
3
על ההשקעה ועל התשובות הכנות!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האמת משפט סיכום נחמד'
האמת משפט סיכום נחמד
20/12/2010 | 19:02
1
תמיד אמרתי שמה שהכי חשוב זה הקו-ואריאנס
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות שענית לי :)'
תודה על התשובות שענית לי :)
20/12/2010 | 19:36
2
לצפיה ב-'חן חן :)'
חן חן :)
20/12/2010 | 19:36
3
המלצה שלי נצלי את 15 דקות תהילה בחוכמה ואל תרוצי לכל מקום שמזמינים אותך
אלא רק לאלה שחשובים לך באמת וכמובן לאלו שיכולים לפנק את הבת שלך :)
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 19:51
2
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
20/12/2010 | 22:14
1
סטיות אני בטוח שכן.תקן?יש לך הרבה תיקונים לעשות
תתחילי בתיקון אולי זה יעזור!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-' סטיות תקן חברתי זה העתיד '
סטיות תקן חברתי זה העתיד
21/12/2010 | 10:41
2
לצפיה ב-'מיציתי - תשובות מתחמקות'
מיציתי - תשובות מתחמקות
20/12/2010 | 19:18
1
לצפיה ב-'לסיוון'
לסיוון
20/12/2010 | 19:40
2
שלום את כל כך יפה לא יודע מדוע  את הודחת אולךי מתוך קנאה
את בכל זאת יש לך הצלחה גדולה
האח הגדול >>
לצפיה ב-' יצא המרצע מן השק '
יצא המרצע מן השק
20/12/2010 | 21:34
2
4
סיוון דרור= נגה 2  עכשיו אני שמחה שהודחת מאוד מעניין אחרי תקופת היחעלמות ארוכה חזרת עם הקריצה  חיפושיתתתתת ראית חושבת שהצליחה לעבווד עלינו איזה כיף שהודחה
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 21:40
לצפיה ב-'בינינו לא כזה משנה לי'
בינינו לא כזה משנה לי
20/12/2010 | 23:15
2
את שתיהן אני לא סובלת

וכמה רציתי שסיון תודח ראשונה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את כותבת את השם שלך עם ו' אחת או שתיים? (:'
את כותבת את השם שלך עם ו' אחת או שתיים? (:
21/12/2010 | 07:11
1
12
לצפיה ב-'סיון חמודה - כתבתי לך הודעת תמיכה ועל כך '
סיון חמודה - כתבתי לך הודעת תמיכה ועל כך
21/12/2010 | 19:55
5
ששיניתי דעתי עלייך בעקבות התשובות הכנות, האינטילגניטיות והאמיתיות שלך.
שפטנו אותך בגלל תכונות שיחסנו לך ולא טרחנו לראות מעבר, מחקו את ההודעה
רציתי לאחל לך בהצלחה בחייך ובספר שתוציאי, וכל טוב לך ולביתך
האח הגדול >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ