היי לכם.....:)

misterz2

New member
את צוברת שעות נוספות בסגידה למישהיא שכל מה

מה שעשתה בחיים הוא לקחת חלק בתכנית ריאליטי שבה גילתה בורות, בגדה בחברתה למשחק שטיפחה ותמכה בה לאורך התכנית ועכשיו השמועות אומרות שהשתן עלה לראש. ואני הפתאט

חני156

New member
סססססס שמועות פרי דמיונך...../images/Emo8.gif

אני ראיתי הרבה דברים טובים באלין להבדיל האוכלת טישו שלך.... תתפוצץ אלין מלכה ולא את/ה תוכלו לשנות זאת..
יחיו הקנאים וימשיכו לקנא..

misterz2

New member
חבל עלייך ועל האנרגיות שאת משקיעה במישהיא שאם

יצא לך לפגוש אותה פנים אל פנים, בספק אם היא תתייחס אלייך ותקדיש לך אלפית שניה של תשומת לב, השמועות אומרות שהשתן עלה לה לראש וחדי עין עם רגישות ואבחנה ראו את הפוטנציאל שטמון בהתנהלות מהסוג הזה עוד כשהיתה בבית.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחני ../images/Emo6.gif הדמיון שלו?! זה לא שלו..../images/Emo6.gif

זה יחצנים וסוכנים הוא משתף פעולה עם זה

misterz2

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo151.gif../images/Emo6.gif הכי חשוב שאת מורצה מהשנינות

וההומור שלך.

../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif נכון מיס יש חוש הומור שהוא סובקטיבי

גם כזה יש
תודה שהצחקת אותי

חני156

New member
בתוש מתה עלייך

אותי את מצחיקה בטירוףףף יש כאלו שמבינים את הבדיחה אבל מתאפקים לצחוק...מהבושה
על סטאנדאפ כבר חשבת???

../images/Emo6.gif אם אני אעשה סטנאפ

את מבטיחה לי שאלירז יבוא? שמעתי ששתמשים בו עכשיו בתור מנוף חחחחח לכל האומנים שלא מרוחים מספיק כסף.

חני156

New member
מישהו לא רוצה שתראו.אז תראו איזה צחוקים../images/Emo243.gif

באתר של גיא פינס "למרות שגיאפי לא נהנה מזה, הגיע הזמן שמישהו פה יקח פה אחריות ויגיד לאיילה וטומי שככה, פשוט אי אפשר להמשיך. יום אחרי יום, אירוע אחרי אירוע, השניים ממשיכים לדלג להם מהשקה להשקה כאילו אין מאיה בוסקילה בעולם. למה? מה קרה? למה לא לנוח קצת, לשבת בבית, לראות קצת שפקס, ללכת לים (בלי להזמין צלמי פאפרצי). יש עולם שלם בחוץ והם מפספסים הכל. בכל אופן, קבלו אותם באירוע האחרון של מיזם המכוניות החשמלי "בטר פלייס", בבעלותו של ידיד הבלוג - שי אגסי."
גיא פינס יודע על מה הוא מדבר...

חחח חני הרגע" יבאתי " את מה שכתבת

מהדף השני יא קנאית חחחחח כתבתי שגאי פינס קנאי אז אני נמצאת בחברה טובה חחחחח

חני156

New member
מאמוששששש

את בחברה הכי טובה שיש
שופרה דה שופרה
של שיפרה
כולם יודעים כך בתקשורת וזה מתקשר למה שכתבה אתמול לולה שאותו צלם כבר כמה פעמים "במקרה" פגש אותם...

../images/Emo12.gifראיתי את מה שכתבה לולה אתמול

יש לה קשרים עם הבלוגר הזה??? נראה לך שהתמונה בחןף גם מתכוננת? כי לפי השמעות האחרונות .. אמממ את יודעת
הכל יכול להיות שם חחחחחחחחחחח

רותי167

Well-known member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gifלמה לא? שיעשו חיים!

webguy

New member
אנשים לא תופסים ..

שזה חלק ממסע קידום לרכב כאשר הסלבס מקבל הנחה על קניית הרכב או תמורה אחרת , גם את אלין צילמו קונה רכב וזה לא היה פאפראצי זה צלם מטעם ..!!

amia1

New member
היא נראית מדהים !!! מהממת !

מה מביך פה??תמונות מדהימות..אלין מהממת !

למעלה