היי לכם.....:)

smart ass1

New member
אלין לוי שלום לך,רק בריאות שיהיה לך ולמשפחתך.

אנחנו מדהימים פה בפורום??? רובנו חולי-נפש..... זקוקים לגמילה ויש פה חבר-פורום שממשיך לתת "סמים" למכורים זה נקרא בעינייך מדהימים???

התמכרות

New member
חחחח מי מחלק פה מתדון ? ../images/Emo6.gif

עדיף מאשר הקריז שיש כאן אם לא. יש לי לב רחמן ולצערי נסיון בגמילות של לב שבור
הבטחתי ולכן אקיים, רק תתחילו באמת לחשוב על גמילה עוד 12 ימים. חאלס, זה באמת מוגזם. עוד מעט כבר מתחילה העונה החדשה. תעזרו לעצמכם לצאת מזה. סבבה להביע דעות ולדבר על האח(לזה נועד הפורום), אך המריבות על איילה/אלין/אלירז כבר הובעו כאן מכל כיוון וזוית אפשרית. פאסה, משעמם וחוזר על עצמו.

smart ass1

New member
אדון התמכרות על מה אתה רוצה שנדבר פה בפורום..

על מחירי הפירות המופקעים,או על העוול של בני שבט הפלאשמורה,או אולי על המחדל של ממשלות ישראל לדורותיהן בנושא התפלת המים בישראל?? כאן זה פורום האח הגדול ובו מדברים על מתמודדיו, מסתבר שישנם אנשים,נשים פה שזה לא פאסה בעיניהם המריבות ולא משעמם אותן,כי הן נכנסות בשעות לא שעות ומשרשרות שנאה על אלין... ויש פה כמה ליצנים שהראשי בינהם זה אדון וובגאי שכל הזמן עוקצים ואחר כך בוכים שהם נעקצים.... אז בבקשה לא להתחסד....

smart ass1

New member
מה שמצחיק בעיניך זה מה שלא מצחיק בעיני....

זו המציאות וזו האמת פה בפורום,אתה יכול לשבת בצד כמשקיף מהאו"ם ולצקצק מידי פעם בלשון אוי זה לא יאה אוי אתם אנשים בוגרים מה קרה לכם, או שאתה יכול להתמודד עם המציאות בפורום הזה בחירה שלך חביבי...

התמכרות

New member
אהבתי משקיף מהאום ../images/Emo13.gif חחח איזה משקיף אולי

משקוף מרכזי שתרם הרבה לאובססיה הזו(שהתפרסה גם כמעט בכל אתר שקשור לאח). דווקא התחלת יפה בהודעה הראשונה שלך והסכמתי איתך. אתה סותר את עצמך. אני אומר שהמריבות כאן על 3 מתמודדים חוזרות על עצמן וילדותיות הרבה פעמים ואני יודע שאתה מסכים איתי על כך. כשהן ענייניות אני בעד.

התמכרות

New member
הי לייני. תרגישי טוב חומד ../images/Emo140.gif

בהחלט למדים מקשיים בחיים. בהצלחה.

חני156

New member
היי בובה יפה ../images/Emo68.gif

המון בהצלחה מתוקה את מהממת ואל תשימי לב לכל התגובות הקנאיות כאן בטח את כבר שמת לב בתחום יש המון צרי עין... רוב העם מפרגן לך ואוהב אותך את
עם
זהב עלי והצליחי

היי אלין,

היי אלין ,כל המשפחה שלי בטירוף ליום חמישי לצפות בך ב''אלין בבית'' גם ביררנו לגבי בכרטיסים למופע הקסמים ואמרו לנו שעדיין המכירה לא החלה בת''א. אלין עלי והצליחי,תמשיכי לבקר אותנו!!!!!! וד''ש לאלישי ה א ד י ר!!!

חני156

New member
אההה ככה נקראת התוכנית? ../images/Emo13.gif

וואו איזה חמודה... באיזה שעה??

למעלה