היי לכם.....:)

היי לכם.....:)

טוב אני חייבת להגיד שאתם מדהימים פה בפורום חחח אני נכנסת תמיד ועוקבת. ותאמינו לי רק דרך הפירסומים שלכם פה אני מצליחה לעקוב ואפילו ראיתי את השער של "את" דרך האיטרנט רק בזכותכם. תודה לכם
כן...עברתי תאונה והיה לי שבוע מטורף כי לא יכולתי לעצור כלום ולקחת מנוחה אחרי התאונה. הרגשתי שפתאום אני מתמודדת עם הרבה דברים פעם ראשונה בחיים. למשל שביום צילומים אחרי התאונה אני צריכה לנתק לגמרי את החיים שלי ולהיות מפוקסת בצילומים. והצלחתי. ההבנה ששום דבר לא יותר שווה מהחיים שווה את הכל. אמן אמן ואמן ובלי עין הרע שיימשך ככה ועם עבודה קשה דבר יוביל לדבר.. יש לי באמת תמיכה מהמשפחה המדהימה שלי ובן הזוג האוהב ומזל שיש קשיים בחיים שנדע ללמוד מהם ולהתחזק. אוהבת אתכם.

misterz2

New member
כמה נאיבים אתם יכולים להיות ולהאמין שאלין

היא זו שנסחה וכתבה את התגובה, האחראים לנוסח התגובה הם הסוכנים/ יח"צנים שלה, הכל נגמר ומתחיל בשיווק, פרסום, אינטרסים וכסף ואלין משתפת פעולה עם זה ובגדול!!!!! אז שלא יעבדו עלייכם

amia1

New member
תודה רבה חני,באמת הכי טובה בעולם../images/Emo230.gif../images/Emo189.gif

תותי 40

New member
לאלין המתוקה - אני מקווה שהתאוששת מהתאונה

ויפה שאת מתחזקת מהקשיים - זה מראה על בגרות. בהצלחה בהכל - את מהממת על השער של את, ובכלל - את עשר!!!!

לא סלב

New member
ביקורת שלילית ביותר על החברים של נאור בידיעות

של שבת - מוסף 7 לילות אלירז אפילו לא מוזכר שם כמשתתף בתכנית - מה זה אומר ?

ימבאל

New member
זה אומר שאת התוכנית הזאת רואה

רק אמא של נאור ציון , וכשיהיה זמן לאלירז הוא יעשה גיחה רק כדיי להעלות את הרייטיג !

לא לסלבס באותו עמוד יש כתבה חופש לסתום את

הפה . "אי אפשר להמשיך להתבכיין על טוקבקיסטים טיפשים ואלימים הגיע הזמן לשבור להם את המקלדת" ....(עמ' 5) מעניין למה אין שם הכותב ????

ימבאל

New member
לא סלב

לא יתכן שאני שולחת תגובה לקינג כל כך מחמיאה בפורם והיא לא התפרסמה ,חשבתי שאולי היא נשלחה בטעות במסר מאחר ולא קיבלתי תודה על כל המחמאות, הבנתי שמשהו קרה כי יש לי בעיה במחשב ויש פנייה שלי לעדינוש ולמשוב וזה בבדיקה !כשפתחתי את המחשב לקראת הצהריים ראיתי רק מסרים שלך שמנסים לסכסך ביני ובין קינג שאני מכירה רק בשם וכמובן איך אפשר בלי 25330 שניי האנשים שהזכרתי לעולם לא ישלחו לי מסרים עויינים כך שתפסיק באמת להגעיל כי אתה האדם האחרון עליי אדמות שהתייחס אלייך ,אני מציעה לך באמת ממקום של חמלה שכל האמוציות האלה נגרמות לך מאי שקט וכאב אפשר להבין אותך אבל לא להסכים איתך ,מתוקי אני מציעה לך להפסיק להתרכז בי ותתרכז באלירז אלין או כל מי שאתה אוהב העיקר שתואב מישהו ,תראה כמה תרגיש טוב !יום מתוק לך ורגוע ! איך אתה קורא לי הזקנה ,אם הזקנה הזו הייתה יודעת לפרסם תמונות הייתי שולחת לך תמונה של הזקנה גובה 172 עיניים ירוקות חטובה בלונדית כמו אלין תלמד אותי לשלוח תמונות במקום לריב איתי תראה כמה דברים יפים יש לי להציע !תרגיש איזה כייף !

amia1

New member
אלין המתוקה...

איזה כיף לראות כמה שאת מצליחה ומתקדמת... השער שלך במגזין "את" מהמם את נראית נהדר..גם בחתונה של קטש נראית מהמם ומקסים.. אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם..שתצליחי ותתקדמי ושתגשימי את כל משאלות ליבך..שיהיה לך רק טוב עם המשפחה המדהימה שלך ועם החבר המקסים שלך אתם כל כך יפים ביחד.. תשמרי על עצמך אוהב אותך מכל הלב נסיכה שלנו...

למעלה