תמיר האס:על הראיון של סער לגלובס.

תמיר האס:על הראיון של סער לגלובס.

כנראה. בחיי נפשי שבזמן שאני כותב את המילים הללו אני מצליח להצחיק את עצמי. בראיון לגלובס (חן שליטא ויעל בן ישראל) שיינפיין אמר כל כך הרבה שטויות שאני באמת סקרן לדעת מי הם אותם צדיקים המגדירים עצמם "לקוחותיו". לצערי גלובס פרגנו רק בחלק קטן מהראיון,שעדיין נראה לדעתי הזוי ביותר. סער שיינפיין, ההוא מהפח הגדול זכה לכותרת במוסף G של גלובס וכך הוא צוטט "יש לי הצעות מטייקונים שהם כמעט נוחי דנקנר, הצביעו לי יותר מאשר לביבי". לרגע, לא הייתי בטוח שאני קורא נכון. לעומתי גולדנר ידידי תהה אם הסיבה לראיון היא1 באפריל. מה שבטוח זה שאם משרדו של עו"ד שיינפיין "מפוצץ בלקוחות" מאז התוכנית כפי שטען,אז לתקשורת מגיעה טפיחה על השכם ומישהו אחר זקוק לטפיחת השכמה לפנים. סער שיינפיין פלאש 90 בחיי נפשי שבזמן שאני כותב את המילים הללו אני מצליח להצחיק את עצמי. בראיון לגלובס (חן שליטא ויעל בן ישראל) שיינפיין אמר כל כך הרבה שטויות שאני באמת סקרן לדעת מי הם אותם צדיקים המגדירים עצמם "לקוחותיו". לצערי גלובס פרגנו רק בחלק קטן מהראיון,שעדיין נראה לדעתי הזוי ביותר. כך למשל שיינפיין בצעד דרמטי משווה עצמו לרה"מ "יש עליי 20 אלף טוקבקים ביום, ולביבי לא יותר מ-4,000."(ממש כל הכבוד) ומוכיח שהוא יודע לספור עד 24,000. אם אכן משרדו "מפוצץ בלקוחות" כנטען אז לא עדיף שישקיע את זמנו במתן שירות במקום בספירת תגובות? בהמשך שיינפיין מתחנף למראיינותיו תוך פרגון לכלי התקשורת שמשלם להן משכורת. גם אני מוכן להתחנף לגלובס כדי להכניס אייטמים, מוכן אפילו לשלוח את הלקוחות שלי היישר לראשון לציון לעשות עבורם ספונג'ה, אך לעומתו אני הייתי דואג שחנופה תהיה אוף דה רקוררד!. כשענה שיינפיין לשאלה האם ראיון שנערך עימו בפנאי פלוס לא פוגע בדימוי העסקי שהוא מנסה לטפח. תשובתו היתה: "זה להתראיין לעם". ראשית, יש להקפיד מר שיינפיין - אתה התראיינת לעיתון, לא לעם. אני משער שהתכוונת שהתראיינת "עבור העם" וגם זה מגוחך. מה גם שטוב לדעת שהעם נמצא בפנאי פלוס ובעיתונות הכלכלית אין שום "עם" אלא רק אנשי עסקים ממולחים. "אסטרטגיה"? וואט דה פאק? הגאון גם אמר בראיון: "אנשי עסקים גדולים שקוראים גלובס הציעו לי להשתלב בעסקים שלהם... כמישהו שיש לו דעה ואסטרטגיה". שוב, התנסחות לקויה, אבל עזבו את זה - הרי שאין ספק שלמי שנשאר אחרון בתוכנית כמו האח הגדול יש יכולת אסטרטגית בידולית מיצובית ראויה לשבח, אני בכלל לא מבין איך זה שעדיין לא חטפו אותו לנהל את האסטרטגיה המדינית של ישראל. בהמשך מסביר הביזנסמן הוותיק למראיינותיו שכדי "להיות איש עסקים צריך לדעת להתחיל מ-21 אנשים ולסיים שני או ראשון". (נוחי רשמת?). מעניין מה היה קורה אם היה מסיים שלישי, בכל מקרה,עכשיו אני סוף סוף מבין מדוע דוכן הפיסטוקים שלי נכשל, הרי אף פעם לא התחלתי מ-21!. חכו, זה לא נגמר. שינפיין הדהים גם כשהציע למראיינותיו להתמקד ב"משרד ובמחזורים" שלו וכשאלו מבקשות נתונים, תשובתו היא ש"הכניס המון כסף" ושאינו חושף רווחים. אז למה לעזאזל הציע לדבר על כך? "שחטו אותך יפה לפניי, שאין לי מה להגיד" הציטוט הזה מייצג בדיוק את הטוקבקים שמגיעים עקב יהירות. התכונה הבזויה הזו אולי תופסת אצל בנות טיפש עשרה, אבל לא בעיתון כלכלי כמו גלובס. מבחינת העיתון אין ספק שהשיג אחלה ראיון, כי הרי שלא בכל יום זוכים במיני סלב\סלב רגיל (לא יודע מה הדרגה שלו בדיוק) שפולט כל כך הרבה דברים מביכים. אם שיינפיין היה טורח להתכונן לשיחה ומשכיל להבין שמדובר בזירה תקשורתית שונה ממה שהתרגל אליה אולי עוד היה משיג איזה לקוח או חצי לקוח כפי שוודאי רצה. אבל כך לא מקדמים עצמך ברמה העסקית, ואני אחרון שיש לו בעיה עם פרובוקטורים. מה שבטוח חברים, זה שכולנו קיבלנו תזכורת: תקשורת מסוגלת להפוך צפרדע לנסיך. אבל גם נסיכים, זקוקים ליועצים. http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/089/346.html?hp=1&loc=7&tmp=4088

האחות 2

New member
עדין לא הבנתי מדוע כששואלים אותו ועונה בהתאם

זה נקרא משתחצן? אז אולי יש לו במה?ותחשבי על זה! הוא האחרון שאפשר להגיד עליו את זה ,כי כשארז היה מחמיא לו על אישיותו היה מבטל את דבריו בצניעות!

מרוב שהוא היה צנוע הוא היה מסתובב בלי חולצה

כל היום, נו באמת, הוא שחצן גם חיצונית וגם פנימית.

הבעיה שאת סותרת את עצמך

אמרת שהוא לא שחצן? לי זכור בוודאות שהוא אמר לתומר שיעצו לו להסתובב בבית בלי חולצה על מנת "למשוך" קולות, זה שחצני בעייני.

גם אני יודעת שהוא שווה גיחוך

השאלה אם הוא יודע

למעלה