מחר זה קורה!

misspupik

New member
ארז, אתה חמוד, חבל שלא נשארת עם אלירז בגמר!

סער הבטיח להיות חבר שלך אבל לא באמת התכוון לזה... הבעיה היא שכשהוא ייצא מבית האח הוא יגלה שנשאר לבד - הצבא מתכחש לו, חברים מתעלמים ממנו, אבא שלו שונא אותו, הוא איבד את הסנגוריה הציבורית וכו'... ולכן עכשיו לא נותרה לו ברירה אלא להיות איתך בקשר. אז תעשה לעצמך טובה ותחפש אנשים שבאמת אוהבים אותך ולא מנצלים אותך. יש לך חברה מקסימה ויפה, אתה אדם עם לב זהב, אל תתחבר למקור הרשע!!!
בהצלחה!

laVita

New member
ארז אל תסמוך לעולם על האינטואיציות שלך.

ואני לא באה לתקוף אבל אין לך אינטואיציות בשיט. ואין לך יכולת אבחנה. ואם בחרת בבחור כמו סער כחבר טוב זה רק מראה שאתה לא יודע ולא רואה כלום. וחבל שאתה לא מקשיב לדברים שאנשים אחרים אומרים לך. לא כולם באים לרעתתך..העיניין הוא שאתה מאמין רק באינטואיציות שלך.

אם את לא מבינה למה הוא התחבר לסער יש לו את

הסיבות שלו זה קשור לדברים שהוא עבר עם אנשים במשך החיים שלו אז מה שאת לא יודעת פשוט אל תדברי. הוא לא בא לומר שסער הוא בחור הכי טוב בעולם, היה לו עניין איתו והוא שמח שהוא פתר אותו בלי שום קשר לאח הגדול ולשטויות שלכם!

laVita

New member
ארז מקסים בלי קשר למה שכתבתי

אבל הוא לא רואה נכון אנשים. וחבל. לטוב ולרע. יש לו בעיה של קליטת אנשים בלי קשר לסער. הוא מסוגל לקטול בן אדם ללא סיבה ולהשאר עם המחשבה הזאת ולא לעזוב. אני בטוחה שהצפיה בעצמו תגרום לו להבין את זה ולהיות אדם טוב יותר. הדבר שאני הכי מעריכה בבני אדם זה היכולת לעבוד על עצמם. אדם שלא עובד על עצמו מבחינתי בזבוז חיים

התמכרות

New member
ארז אתה בחור מיוחד, רגיש, מצחיק, טוב לב

ומבחינת רבים, אתה עשית את התוכנית וניצחת
. הרבה קטעים יפים ומצחיקים שלך לא הראו בערוץ-2. תוכל למצוא את חלקם באתרים בחתימה שלי. הרבה בהצלחה בהמשך, תמשיך להיות מי שאתה
נחמד ויהי מה!

סיגלל3

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo24.gifארז מתגעגעים אליך,הבית משעמם ../images/Emo23.gif

סיגלל3

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifארז נכנסת לנו ל../images/Emo23.gifחזק אוהבים אותך

לכל ה" הקוליקו" שלך , לכל השיחות בוקר שלך עם האח, נתת לתוכנית כל כך הרבה צבע אני כבר התנתקתי מערוץ 20 לא צופה בו יותר לא מעניין משעמם , כשהודחת ממש בכיתי וכאב לי כי לא היה מגיע לך אתה היחיד שנשאר בבית הזה טהור ונקי, כולם שם ריכלו, ליכלכו אחד על השני, סיכסכו, ממש מגעילים ומאכזבים אתה היחיד שנשארת אמיתי , טוב לב, ויותר חכם מכולם , כי החשוב איך אתה יוצא אחרי בית האח ל" עולם החיצון" כולם מעריכים אותך ואוהבים אותך, ויתנו לך הרבה חום ואהבה כפי שמגיע לך. לא איכזבת רק ריגשת , הצחקת , עשית את המשימות עם כל הלב והרצינות וזה היה מקסים. הלב שלך נקי באמת הראת שאין מחנות אהבת את סער וגם אלירז , לכן אף אחד אינו יכול לומר עליך מילה אחת רעה . כי אתה בן אדם של חום ואהבה וטוב לב. והלוואי ויהיו רבים כמוך במדינה כי זה מאוד חסר , אנשים נעשו חומריים, רעים, אכזריים רבים ומקללים בפורום , כאילו בני משפחה שלהם. לגבי הקטע עם אלין כל הזמן כתבתי בפורום שכל מה שאתם צריכים זה לדבר אחד עם השני וןאתה לא אבא שלה המכה, אתה ארז הנשמה הטובה וכל כך מכבד ואוהב את מיכל שלך וכל כך עדין איתה ומרגש. ואת זה היית צריך לומר לאלין בשיחה , מאוד כעסנו שהתיחסה אליך בחוסר סובלנות ,אבל אפשר להבין אותה ולסלוח מיכוון שהיא עברה ילדות קשה. אני מאמינה שתשארו ידידים. ולסיום ארז תודה שהיית איתנו 3 חודשים , והנעמת לנו. מקווים לראות אותך בתקשורת ובעיתונים כי ממש מתגעגעים אליך , אתה כל כך חסר שרוצים לראותך בכל ראיון , ובכל דבר קודם כל אני מאחלת לך בריאות , אושר,שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתרצה , אוהבים אותך ולא נשכח את ארז דה דרזנר הנשמאמי שלנו.

עוז 61

New member
ארז היית גדול

לדעתי הכי הגיע לך לזכות!!! כל הכבוד לך על הכוח שהיה לך להתמודד עם כל טיפוסי האנשים שהשתתפו בתכנית על אף היותך לקוי שמיעה. שיהיה לך בהצלחה והמון אנרגיות חיוביות

ויהי מה

הוא יבוא עם אנרגיות ורגשות חיוביות קוליקווווווווווווווווווווו

קולית1

New member
ארז היית גדול וקויתי שתגיע לגמר כל בוקר

לצפות בך גרם לי לאנרגיות חיוביות כל היום ומאד מאד התעצבתי שלא המשכת הלאה. בשבילי בכל מקרה אתה זוכה

ontok1

New member
ארז, האם ידוע לך שאלין התוודתה בפני אלירז

שהיא התנהגה בצורה מגעילה אליך כי הזכרת לה את אביה (שאותו לא ראתה 15 שנה) שהיה כבד שמיעה ואלים. אלירז אמר לה שזה לא הוגן כי אתה לא אשם, ומאותו רגע אלין שינתה את ההתנהגות אליך והתקרבתם. הצרה היא שזה היה פחות משבוע לפנ שהודחת. שתדע ששלושה חודשים אלין האשימה אותך שאתה כביכול מציק לה, ואנשים האמינו והאשימו אותך שאתה שונא אותה בלי שום סיבה. אתה גם לא הסברת לאף אחד מה קרה ביניכם (למשל המבטים השונאים שלה) ולא יכולנו לדעת. אני ועוד אנשים טובים ידענו את האמת, שסבלת לחינם בגללה ואתה נשמה זכה. טוב, הכל עבר, אלין קיבלה שכל בזכות אלירז, אפשר לשכוח הכל ואתם יכולים להיות ידידים טובים. דרך אגב, גואל נשאר נחש מכוער כמו שהיה, לא רק כלפיך אלא כלפי כולם, וכנראה יישאר נחש כבר לכל חייו.

shouldistay

Active member
ארז, מאד התרשמתי ממך וחיבבתי אותך!

אתה אדם מיוחד ולא קוליקו.
ואם כן, אז רק בקטע חיובי. אתה בסדר גמור! תמשיל ככה!

שלום ארז=]

היי ארז אני ניצן ויש לי כמה שאלות 1. מה אתה מריגש אחרי האח הגדול? 2.מה הייתה ההתמודדות שלך בבית האח הגדול ואיך הרגשת איתה? .3למי אתה הכי מתגעגע מבית האח הגדול? 4.האם אתה באת ללמד משהו את דיירי האח הגדול? איך הרגשת במשימות של האח הגדול? והאם זה היה שווה את זה? תודה=] יום נעים אשמח לקבל תשובות בבקשה באנרגיות חיובית=]

Princess Lotta

New member
../images/Emo148.gif../images/Emo149.gifלארז הקוליקו../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

למרות שלא חיבבתי אותך בהתחלה (היית מאד אנוכי ומרוכז בעצמך) למדתי לחבב ולהבין אותך ולמרות שלא הסכמתי איתך הרבה פעמים (אני בעד אלירז ואלין) תמיד סיפקת צחוק, עניין, צבע לתוכנית
מאד נהניתי משיחות הבוקר שלך והמילים שהכנסת ללקסיקון של כולנו - אקסייט, פרוגרם,שיבולותתתת,אח קטן, שרלוק הולמס, סיפור שאינו נגמר...היית קורע!!! מאחלת לך בהצלחה ותעבוד קצת על האינטואיציות - אלירז בחור מדהים ובאמת מחבב אותך, סער הוא דמגוג ומניפולטור ריק מתוכן. החברות שלכם היא רק פונקציה של המחנה בבית, המחנה של סער התפרק והוא היה צריך גיבוי. אל תיתן שישתמשו בך. תעבוד קצת על התחשבות באחרים ותמשיך להשתפר בקטע.כמו שעשית בתכנית. אתה מקסים

SG12

New member
עכשיו שגילת את הסיבה הטעונה של אלין לגבייך

האם אתה לא מצטער שהצקת לה במשך ה3 חודשים.. (_אפילו אם לך זה היה כמו בדיחה אבל בשבילה זה היה משהו יותר עמוק?)

laVita

New member
היחידים שעברו תהליך בבית זה אלירז אלין וארז

היחידים שניסו לעבוד על עצמם ולשפר את עצמם גם אם היו קשיים היה מאמץ פנימי ואמיתי לכן מגיע לכם כל הכבוד.

er3z1

New member
ארז דה דרזנר! בבקשה כנס!

ארז, אתה בן אדם תותח!!!!!! ויש לך שם מצויין גם אני מזל אריה! גם לי קוראים ארז! אתה היית הפייבוריט שלי, רציתי שתזכה. אבל אני חושב שהיה בילבול בקולות, והדיחו אותך! לגו-אל אין בכלל זכות להיות בגמר. אני רציתי שתזכה...... שיהיה בהצלחה, אה, וראית את החיקויים שלך באתר YouTube? כדאי לך להיכנס, כולם מעריצים אותך! אין בן אדם אחד בישראל שלא אוהב אותך!

Er3Z1

כבשת אותי!!!!!!!! עם ההודעה שהביאה לאקזיייייט מטורףףףףף אהבתי איך שרשמת לי בהודעה המון המון תודות מכל הלב אתה בנאדם מקסים אמת לאמיתה,וצירוף מקרים שלשנינו קוראים ארז ובני מזל אריה , אין על אריה :) ויהי מה אנרגיות חיוביות!!!!! עד הסוף

למעלה