מחר זה קורה!

לארז היקר והחביב!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

יש לי 2 שאלות אליך. 1. האם אתה מבין שאלירז בסה"כ התייחס אליך הכי יפה בבית, כי בסה"כ הוא היה אמיתי וגלוי לב כלפיך, ולא דאג רק להשמיע באוזניך דברי חנופה כשהיה צריך אותך? (בניגוד למישהו אחר בבית שנהג כך...) 2. מדוע העמדת באופן עקבי כ"כ את גו-אל?
כאשר בכל פעם נימקת זאת בנימוק שונה? 3. אני חושב שאתה בחור מאוד חיובי, רגיש וטוב לב, ואני מאחל לך הרבה אושר בחיים!

ארז אתה מבין עכשיו כמה שיקר לך גנב הסיגריות?

הנה מה ששרית מהפורום שמכירה אותו מילדות..מספרת עליו. .. אני יושבת ומקשיבה לדברים שאומר סער בשידור ופשוט מזועזעת מהשקרים שהוא מרשה לעצמו להגיד, הרי אין כפרסבאי אחד שלא מכיר את המשפחה ממנה הוא הגיע, איך הוא מרשה לעצמו להגיד שלא היו למשפחה אמצעים, או היו להם אמצעים דלים? הסבא שלו הוא הילד הראשון שנולד בכפר סבא, מת לפני שנים רבות כשהוא משאיר אחריו נכסים רבים, בהם כל החנויות בשוק העירוני של כפר סבא ובכניסה ברחוב ויצמן, שטחים רבים, דירות ונכסים נוספים. אלה בלי אמצעים? אם המשפחה שלו יכלה להרשות לעצמה לעבור מכפר סבא לאחד המושבים הנחשבים באזור, אלה בלי אמצעים? על מה הוא מדבר? אני מכירה אותו מאז היה ילד קטן, כשהיה מגיע לבקר את סבו וסבתו בבניין בו מתגוררת משפחתי. שחצן מאז ומעולם, חמוץ פנים, יהיר וגא בעצמו על כלום, הוא ריק וריקני ועסוק בעצמו עד אין סוף "קשה להיות גבר כמוני" ע-א-ל-ק!!!!!! גבר, סערוני, לא מעיד על עצמו כגבר, קצת צניעות לא תהרוג אף אחד. הלוואי ומשפחתי היתה דלת אמצעים כמו משפחת שינפיין הידועה, שהוא בסופו של דבר היורש היחיד בכל השושלת העניפה, את המיליון (ואפילו כמה מיליונים) כבר תקבל בעוד כמה שנים, חמוד. אין טעם לשקר, אין לו רגליים....

רקלוש

New member
../images/Emo41.gif לארז המקסים: מאיפה יש לך את המלתחה

המדהימה שלך? מתה על חוש הסטיילינג שלך... ותודה על ה-SHOW המדהים שנתת....ובהצלחה בהמשך הדרך...מאמינה שתקבל עכשיו הרבה קמפיינים כי מגיע לך....

שושוווו

New member
ארז אתה תותח על! חבל לי שלא תהיה בגמר....

היית קורע מצחוק,רגיש,מתוק ואני מאחלת לך הרבה הרבה בהצלחה בהמשך הדרך... שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים,אכפתיים,דואגים ואוהבים, בדימוי לאלירז כמובן. ושלא תדע את האנשים האגואיסטים שמרצים אותך,שלא אמיתיים איתך ובסך הכל רואים את האינטרסים האישיים של עצמם, בדימוי לסער ואיילה כמובן שאותם אתה מגדיר כחברייך. (אבל זאת רק דעתי ועוד דעת צופים רבים). ולסיכום רציתי לשאול, כשיצאת מהבית האם השתנתה דעתך על מישהו מהדיירים?ואם כן על מי? תודה רבה
אתה תותח באנרגיות חיוביות!!!

סילאן1

New member
אני מקווה שאתה כבר מבין שסער "האכיל" אותך

בהרבה שקרים ורוע. בדבר אחד צדקת באינטואיציות שלך: אלירז בחור טוב!

ronik15

New member
ארז אוהבים אותך../images/Emo23.gif כנס בבקשה

ארז הייתי האוהדת מספר 1 שלך, וסימסתי לך המון בסוף שבוע האחרון, בכיתי ממש כשהודחת והייתי בהלם
שאלות: 1. יש שמועות שגואל נשאר רק בגלל שהאקס שלו עובד בהפקה והבטיחו לו גמר מראש. האם ידוע לך על זה משהו? 2. מה דעתך על פותנה? היא העמידה אותך לאורך כל ההדחות האחרונות. 3.האם יש לך כבר הצעות קונקרטיות בצחום המדיה להמשך? 4. איפה אתה מתכוון לפתוח חנות בגדים? 5. באוביקטיביות החבר הכי נאמן שלך בבית היה סער, למרות שההתחלה שלכם היתה צולעת. מה אתה מרגיש כלפיו עכשו אחרי שיצאת? 6. האם אתה שוקל לנהל תוכנית שבה תשדר שיחות לקהל? שיחות הבוקר שלך מאוד חסרות לי כבר יומיים. 7. תתחתן עם מיכל כבר, היא פשוט מהממת ויפיפיה. מקווה לשמוע אותך בכל רשתות השידור בקרוב ושיהיה לך בהצלחה בהגשמת כל מה שתחפוץ רוני

ארז אני חיפאית שאוהבת אותך ולא מאמינה שהדיחו

אותך אני בטוחה שגואל אמור היה לצאת . לגואל היו כמה חסינויות במשך התוכנית וגם ההתבטאויות שלו כלפי האח ממש מראות שיש לו קשרים למעלה . אז מה נגיד וואלה אישי ובהצלחה גדולה לך .

dindan84

New member
ארז.היית תותח!הצטערנו מאוד שלא הגעת לגמר

ארז היית ענק.הצחקת אותנו,הפתעת ביכולות המדהימות שלך לנהל שיחות באופן יוצא מן הכלל כמו אדם שומע לחלוטין.ההופעות שהרבצת לנו כל בוקר עם החליפות והפפיונים,דמויות שהחלפת והיית הכי אקסייט שיש. רק דבר אחד ברצוני שלאול אותך- האם היית מודע לעובדה שסער ואיילה ניצלו אותך לשם הצבעות כדי שיהיה להם רוב? האם ידוע לך שכשהיית בעשירים איילה ביקשה לתת לך כוס מים-עדיף מלוכלכת כי הרגזת אותה? האם ידוע לך שסער זייף את דברי אלירז בשולחן?(אלירז לא הזכיר את שמה של איילה ברגעים המאושרים/הקשים שלו..אולי התכוון לכך אולי לא אך סער כהרגלו סילף), האם אתה סבור שעקב היותך לקוי שמיעה היה לך קשה יותר להבין המהלכים שנעשו בבית סביבך?תודה לך ארז על שואו ענק:) היית חביב מאודוגם רגיש עם לב גדול.. אגב, אתה נראה מדהים!יש לך המון כישרונות ואתה יפה תואר.מאחלים לך המשך קרירה מוצלחת גם הלאה.ודש למיכלי היפיפיה המדהימה שלך-אתם נראים כמו זוג מהפרסומות. שיהיה לכם רק טוב והמון אהבה

רגע,אם 2 נשים מוכות,ג"י והילה,תומכות באליערס

מה זה אומר על כושר השיפוט שלהן לגבי גברים?

../images/Emo243.gifארז, האם לא שמת ../images/Emo23.gif שסער ואיילה שיחקו

בך כמו בובת מריונטה? הם לא באמת חברים אמיתיים, הם היו צריכים אותך כי הם היו במיעוט! מקווה שתפתח את העיניים, ותבין שאלירז הוא באמת הכי גבר גבר שיש שם ביית של האח הגדול! עובדה-הוא היחידי שבאמת דיבר איתך על הכל!!!

sonia100

New member
הנוכל=נוכל מאוד כמו סער!הילה תומכת אלירז ב

בלבד~! יה שקרן ,גמד ושפל!!! הילה מסמסת 2 לאלירז וגם כל עם ישראל

דווקא אני... לא מתה על ארז...

אני זוכרת את ארז שיצא על אלין בלי שום סיבה ואמר: "את דו פרצופית", בבוקר בהיר אחד, סתם ככה, וגרם לה לבכות.... על כלום. אני זוכרת את ארז שיצא על יוסף, בלי שום סיבה, ודיבר אליו בצורה הכי מכוערת ומשפילה שאפשר לדמיין........... אני דווקא חושבת שאתה ארז, בחור "קצת" מתוסבך... (במילים עדינות, כדי שלא ימחקו לי את ההודעה) לא חושבת שהגיע לך להיות בגמר. לי נמאס מהשטויות שלך (שמעולם לא הצחיקו אותי, אגב) כבר ממזמןןןןןןן... מקווה בשבילך שהשינוי שנראה בך לאחרונה הוא אמיתי (!) אם כן, אתה בדרך הנכונה....... אם לא, אז חבל. בכל מקרה - מאחלת לך בהצלחה בהמשך הדרך.

idanoosh17

New member
../images/Emo124.gif מחר זה קורה!

מחר, יום שלישי בשעה 16:30 ארז יגיע לענות על השאלות שלכם :)

../images/Emo104.gifמר דה דרזנר היקר היית חמוד מאד

סימסתי לך והצטערתי מאד שלא גואל הודח. אתה בחור יפה תואר וחכם ואני מאחלת לך הצלחה בדוגמנות ובכל מה שתעשה, ומקווה לראות ולשמוע אותך בעתיד. דרך אגב, אתה הכי יפה בג'ינס פשוט וטי שרט לבנה ושיער לא מגורז. אפילו פוטנה נטולת הסטייל ציינה את זה ובמקרה זה היא באמת צדקה. אז לתשומת לבך!

למעלה